Jump to content
Dogomania

Maced - psi przysmak


Bart

Recommended Posts

Cześć! Jestem tu nowy to mój pierwszy post i mam od soboty psa. Jest to york, wabi się Neska. Czy takie przysmaki zawierające cukier nie są szkodliwe dla psa? Taki przysmak to była by nagroda. A tak to Neska je Royal Canin i puszki z animondy. :)
Przepraszam jak temat już był, ale nie mogłem znaleźć, proszę o wyrozumiałość ;)

Maced Mięsne kostki 300g

"pyszne mięciutkie mięsne kosteczki - doskonałe jako nagroda, dla psów ras małych lub dla starszych piesków, które mają trudności z gryzieniem.

Zamknięte w szczelnym plastikowym słoiku, wygodne do przechowywania, transportu i podawania.

Analiza:
białko 25%, tłuszcz 6%, włókno 0,5%, popiół 4%, wilgotność 20%.

Skład:
Ziarna, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, cukier, produkty pochodzenia roślinnego. "

[RIGHT]Pozdrawiam[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

coz...
tez mam te Miesne Kostki Maced, tyle, ze nie mam yorka, a psa wilczuropodobneo ;D ale w nagrode daje np. 4 kostki.
Moge Ci polecic tego smaka, bo Fanta za nim szaleje. Faktycznie, fajnie zamkniete i latwe do transportu. I naprawde sa miekki. To nadzienie szczegolnie ;D
takze POLECAM ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
  • 4 weeks later...
Dnia 10.07.2018 o 10:12, Mleczko napisał:

Mój piesio też uwielbia przysmaki firmy Maced :D W pewien sposób dzięki nim nauczyłem go "podaj łapę" "daj głos" oraz "waruj" .
Jak widzi co zaraz dostanie to szaleje jak wariat . Ja tam polecam :)

Kupuję od 2 lat ich produkty dla swoich psiaków. Cena jest akceptowalna - psy szczesliwe wiec w swoich zastosowaniach sie sprawdzaja .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam te mięsne kosteczki, podaję maksymalnie cztery dziennie dla Yorkshire Terriera (dziele na kawałeczki). Kupuję raz na czas, stosowane cały czas np. przez rok mogą być nie zdrowe. Znajdziemy w zoologach o wiele lepsze jakościowo trenerki.  Nie podobą mi się ziarna i cukier w składzie. Według mnie lepsze są na przykład FineYorki (paski), lub ostatnio przerzuciłam się na robienie ,,domowych" smakołyków dla psa. Może wyjść taniej i o wiele zdrowiej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...