Jump to content
Dogomania

Malutka Cher bezpieczna w DT !


Recommended Posts

[quote name='Karolcia_ko5']No właśnie chciałam zmienić tytuł . . i się pytam czy szuka domek nadal czy nie . .
Bo nie wiem czy mam napisać, że w DT czy DS. . .[/QUOTE]

tak jak mówiłam - teoretycznie jest to DT, ale nikomu nie będzie przeszkadzało, że bezterminowy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krasnoludka ma się dobrze.:loveu:

Jest bardzo grzeczna i cichutka. Z każdą chwilą jest lepiej, już się tak nie boi ludzi. Gorzej z psami, ale też powolutku się oswajamy. Ugotowałam jej ryż z mielonym filetem z indyka oraz marchewką. Nawet zjadła miseczkę. No i pogryzuje [URL="http://www.telekarma.pl/p4880/regal.petfood.adult.15.kg.htm"]Regala[/URL] ;)
Robi normalną kupinkę a w domu nasikała tylko wczoraj raz i w nocy. Bardzo ładnie załatwia się na dworzu.
Jest naprawdę cudna a nos ma bossski! :loveu:

[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9875/p3190042.jpg[/IMG]

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5228/p3190034.jpg[/IMG]

[IMG]http://img695.imageshack.us/img695/417/p3190058.jpg[/IMG]

[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5549/p3190061.jpg[/IMG]

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4039/p3190051.jpg[/IMG]



:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

fuu akurat tych zebiszczy to mogłaś nie pokazywac - ja juz mowilam Figu,ze zeby rowniez musi miec wyczyszczone bo jej naszlo od ostatniego razu mega ilosc....wszystkiego.
widze ze juz ma pychola usmiechnietego, z czego sie bardzo ciesze:))) no i widze ze girka juz wyladowala na człowieku co tez super wrozy na przyszlosc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']fuu akurat tych zebiszczy to mogłaś nie pokazywac - ja juz mowilam Figu,ze zeby rowniez musi miec wyczyszczone bo jej naszlo od ostatniego razu mega ilosc....wszystkiego.
widze ze juz ma pychola usmiechnietego, z czego sie bardzo ciesze)) no i widze ze girka juz wyladowala na człowieku co tez super wrozy na przyszlosc[/QUOTE]

A jak jej cuchnie z paszczy!!:roll: To dopiero "fuuu".....:evil_lol:

Pychol praktycznie cały czas uśmiechnięty, już chodzimy bez smyczki po ogrodzie, bo jak nie ma pańci to się denerwujemy strasznie i od razu jej szukamy.
Spokojnie dajemy się zapiąć na smyczkę, skaczemy na nogi i prosimy o głaski, lubimy dzieci a koty mamy w brązowym nosku! Generalnie jest GIT! :p

Poza małym wyjątkiem:-(:-(:-(
Cher wczoraj wymiotowała i ma biegunkę! Rano cały przedpokój był zabrudzony.
Nie wiem co ją spowodowało. Jak przyjechała do nas miała naprawdę fajne kupki. Dostawała do jedzenia naprzemiennie tylko Regala oraz ugotowany ryż z mielonym mięsem z indyka oraz marchewką. Regal jest karmą dobrej jakości, nie jakieś tam gooowno i nie powinien jej zaszkodzić. Tak samo ryż z dodatkami. Na 100 % nie dostała nic od dzieci, bo są nauczone, że nie dokarmiamy psów między ich posiłkami.
W hotelu psiaki są zdrowe. Może to jakaś opóźniona reakcja na stres?! Nie mam pojęcia.... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']Możliwe, a teraz ja jej chcę kolejnego stresa zafundować..[/QUOTE]

Ale Cher doskonale radzi sobie ze stresem, przynajmniej jeśli chodzi o zachowanie.
Jest sympatyczna bardzo i po przełamaniu lodów bardzo garnie się do człowieka.
Niestety dzisiaj znowu na podłodze qpy biegunkowe! :placz:

Link to comment
Share on other sites

myślę,że to ze względu na zmianę pożywienia, choć byś nie wiadomo jak dobre jej dawała. mój miał identycznie a częstowałam go gotowanymi rarytasami i animondą i co....musiał się po prostu przyzwyczaić do nowego. Nie chcę straszyć ale trwało to miesiąc. Oby organizm Cher szybciej przywykł!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Czy mam dalej wystawiac Cher Allegro?

Jesli tak, to poprosze o nowe dane kontaktowe do ogloszenia.[/QUOTE]

Ponawiam powyzsze pytanie.


PS. Jesli chodzi o biegunke, to jest to zupelnie normalne, bo pies jest zestresowany w nowych warunkach. Moja mielecka Kasia miala biegunke caly tydzien po przyjezdzie do mnie. Po tygodniu samo minelo. Trzeba tylko koniecznie zadbac zeby pies duzo pil wody w tym czasie.

Link to comment
Share on other sites

może nie wystawiajmy na razie allegro.
Najpierw i tak muszę doprowadzić malutką do pełnej formy. Przepuklina, ząbki itd. To trochę potrwa.
Miałam ją już dziś zabierać do siebie, ale mój mąż zgubił mi się skutecznie z samochodem:angryy: I nie wiem kiedy się odnajdzie..
A potem to naprawdę nie wiem czy ją oddamy - taka malutka starutka - żal będzie przecież :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']

Pychol praktycznie cały czas uśmiechnięty, już chodzimy bez smyczki po ogrodzie, bo jak nie ma pańci to się denerwujemy strasznie i od razu jej szukamy.
Spokojnie dajemy się zapiąć na smyczkę, skaczemy na nogi i prosimy o głaski, lubimy dzieci a koty mamy w brązowym nosku! Generalnie jest GIT! :p

[/QUOTE]

kurczę zazdrość mnie zżera..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']może nie wystawiajmy na razie allegro.
Najpierw i tak muszę doprowadzić malutką do pełnej formy. Przepuklina, ząbki itd. To trochę potrwa.
Miałam ją już dziś zabierać do siebie, ale mój mąż zgubił mi się skutecznie z samochodem:angryy: I nie wiem kiedy się odnajdzie..
A potem to naprawdę nie wiem czy ją oddamy - taka malutka starutka - żal będzie przecież :)[/QUOTE]

Ale super :multi:, mam nadzieje ze mala zostanie u Was! :loveu:

PS. Allegro nie bede odnawiac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']może nie wystawiajmy na razie allegro.
Najpierw i tak muszę doprowadzić malutką do pełnej formy. Przepuklina, ząbki itd. To trochę potrwa.
Miałam ją już dziś zabierać do siebie, ale mój mąż zgubił mi się skutecznie z samochodem:angryy: I nie wiem kiedy się odnajdzie..
A potem to naprawdę [B]nie wiem czy ją oddamy[/B] - taka malutka starutka - żal będzie przecież :)[/QUOTE]

Nie oddacie... Gwarantuję!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

W końcu Cherie przyjeżdża do nas! Już nie mogę się doczekać!!
Strasznie to było skomplikowane logistycznie, ciągle przekładaliśmy i przekładaliśmy, a teraz w dodatku mój mężyk się nie może wybrać do DIF, ale w końcu się uda!
Aniu - sorki za to zamieszanie!

Link to comment
Share on other sites

Pojechali!!! :placz::placz::placz:

[quote name='Figu']
jutro postaram się podjechać do wujka Wojtka :) żeby obejrzał małą i zdecydował, jak działamy z ząbkami i przepukliną[/QUOTE]

Oj, Figuniu! Daj jej chwilkę może odsapnąć po kolejnej zmianie w jej życiu.:modla:
Jutro może kłapać na Was resztkami ząbków, ale później będzie już ok.
Dzisiaj wieczorkiem skakała mi na nogi z radości i poślizgnęła się na gresie i walnęła prawym kłem w podłogę. Matko... aż mnie zmroziło! Widać było, że sprawiło jej to ogromny ból a ja myślałam, że już po zębie. Starałam się obejrzeć, ale nie za bardzo mi pozwalała, bo ją bolało. Zobacz jutro, Figuniu, czy nic sobie nie zrobiła, ok?

No i czekamy na relacje jak minęła nocka.
Mam nadzieję, że bez kupy, bo u nas przez cały wczorajszy dzień i całą noc nic nie było! :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...