Jump to content
Dogomania

Malutka Cher bezpieczna w DT !


Recommended Posts

dobra, czyli co? jedzie, tak? dziewczyny wy między sobą uzgodnijcie płatności, a ja poproszę Karolę,żeby zmieniła tytuł wątku. zbieramy na transport pod Wawę (a jak się nazywa miejscowość?) zobaczę na mapie gdzie to jest i obliczę koszt. poproszę aby zawiózł ją kumpel wolontariusz, bo on ma auto na gaz, to będzie taniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Figu']Jest miejsce w hoteliku u DIF. Jeśli dałybyście radę zorganizować transport, to ja sponsoruję pobyt.Niech już wyjdzie ze schronu!![/QUOTE]

[quote name='Figu']liczcie koszty, postaram się troszkę dołożyć[/QUOTE]

Ja czegoś najwyraźniej nie rozumiem. To nie Ty opłacasz hotelik u DIF??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']już wyjaśniam - wetka uznała,że Cher musi mieć zamkniętą przepuklinę a przy okazji będzie miała wyczyszczone zęby. ze względu na koszty operacja odbędzie się w klinice w Koninie i gdy cher wydobrzeje, to dopiero wtedy pojedzie[/QUOTE]

He.. he...

Już wiem, ze ustalenia są inne! ;) A to dzięki Figusi! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

myślę,że będzie to znowu moje konto. ponieważ mam nowe, prześlę Wam za chwilę dziewczyny pw. dzięki za pomoc!

edit: czekam jeszcze na odpowiedz figu gdzie na trasie odbierze Cher. od tego będzie zależał koszt transportu
a przed figu też niestety bardzo dużo wydatków na małą.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']myślę,że będzie to znowu moje konto. ponieważ mam nowe, prześlę Wam za chwilę dziewczyny pw. dzięki za pomoc!

edit: czekam jeszcze na odpowiedz figu gdzie na trasie odbierze Cher. od tego będzie zależał koszt transportu
[B]a przed figu też niestety bardzo dużo wydatków na małą.....[/B][/QUOTE]

Może jakiś bazarro ktoś zrobi....
Od razu mówię, że ja nie, bo nigdy nie robiłam!:oops:
Przymierzam się jak do jeża, bo mam jednego psiaka w nie swoim hotelu.... Zbieram na niego pieniążki! :roll:

Link to comment
Share on other sites

no tak,ja też czekam na info czy on pojedzie do wawy załatwiać swoje sprawy a zatem zabierze Cher przy okazji, więc myślę,że to będzie się równało z transportem darmowym czy też wracamy do opcji stryków a wtedy transport jest płatny. jeśli okaże się darmowy chętnie przekażę te 90zł od bjuty i Sabiny02 Tobie Figu,żebyś przeznaczyła na operację (oczywiście jeśli dziewczyny się zgodzą a transport okaże się być "przy okazji"). daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała. już bardzo się niecierpliwię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...