Jump to content
Dogomania

Kąpiel po zakropleniu?


WŁADCZYNI

Recommended Posts

[quote name='jaszczurka']Dlaczego po zakropleniu nie kapac to rozumiem, ale dlaczego nie wolno przed?
Jutro chcialam piecha wykapac i od razu zakroplic a teraz to juz nie wiem.[/quote]


[COLOR=navy]Ja też nie wiem, ale tak było w ulotce informacyjnej, więc się dostosowaliśmy :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja dlugo sadzilam, ze takie kropelki wchlaniaja sie w krwioobieg psa... i wiele osob tak mysli jeszcze, dzis kolezanka mi tak powiedziala. Nie wiem skad sie wzielo takie przekonanie?

co do kapieli szamponem, Tosca jest juz troche brudnawa, i chialam ja wykapac. Kropelki juz sie koncza, bo zakrapialismy 4 kwietnia. Teraz na weekend majowy tez chcialam zakropic, ale wczesniej umyc. Wiem ze mowia wszyscy ze nie wolno kąpać dwa dni przed i dwa dni po, ale mnie jakos to nie przekonuje, dlaczego warstwa lipidowa wraz z kropelkami nie zmyje sie po 3 dniu?

Link to comment
Share on other sites

  • 13 years later...

Cześć nie wiem czy jest tutaj jeszcze ktoś ale mam problem :( wykapałam psa dziś wieczorem i 3 h później zaaplikowałam krople na kleszcze :( piesek wazy 5 kg ma 7 miesięcy i kicha, nie chce spać tylko schodzi z łóżka i kładzie się co chwila w innym miejscu, drapie i wyciera się o poduszki :( co jej może się stać przez tą moją głupotę? :/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 12.04.2020 o 01:11, Julia-s napisał:

Cześć nie wiem czy jest tutaj jeszcze ktoś ale mam problem :( wykapałam psa dziś wieczorem i 3 h później zaaplikowałam krople na kleszcze :( piesek wazy 5 kg ma 7 miesięcy i kicha, nie chce spać tylko schodzi z łóżka i kładzie się co chwila w innym miejscu, drapie i wyciera się o poduszki :( co jej może się stać przez tą moją głupotę? :/

Pewnie go to swędzi ale dla pewności zapytać weta. I co przeszło?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...