Jump to content
Dogomania
Agucha

Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!

Recommended Posts

Amusia po pierwszej kontroli, następna za 2 tygodnie (nie jest gorzej)

Uff! bałam się tego co napiszesz !

jestem szczęśliwa :) oby tak dalej !

Uff! bałam się tego co napiszesz !

jestem szczęśliwa :) oby tak dalej !c

Już to przerabiałam u kotów. Kotka Finusia  wyleczyła się kroplami ale Asik miał operację na obydwa (zanim się połapałam, że wszystkiemu są winne ostre końcówki liści juki ;)

Już to przerabiałam u kotów. Kotka Finusia  wyleczyła się kroplami ale Asik miał operację na obydwa (zanim się połapałam, że wszystkiemu są winne ostre końcówki liści juki ;)

jak to na wszystko trzeba uważać,strasznie nie lubię jak Hańcia wchodzi w krzaki,ale wiesz tam tyle zapachów,musi przeczytać te wszystkie sms-y ;)

jak Grubas? nie zleciał mam nadzieję ani tyci z wagi ;)

jak to na wszystko trzeba uważać,strasznie nie lubię jak Hańcia wchodzi w krzaki,ale wiesz tam tyle zapachów,musi przeczytać te wszystkie sms-y ;)

jak Grubas? nie zleciał mam nadzieję ani tyci z wagi ;)

Wszystko ok, Gurbas w kondycji, stara się nie zgubić ani 1 dkg :) pilnuje miseczki na okrągło, szczególnie jak mamy gościa, czyli moja córka z kocórkiem, wtedy wszystkie miski zagrożone ha....ha....

• Upvote 1

Wszystko ok, Gurbas w kondycji, stara się nie zgubić ani 1 dkg :) pilnuje miseczki na okrągło, szczególnie jak mamy gościa, czyli moja córka z kocórkiem, wtedy wszystkie miski zagrożone ha....ha....

Oj Grubas co Twoje to wiesz ;) trza mieć na oku ;)

trochę zazdroszczę koteczków,ale też się ich trochę boję ;)

moja przyjaciółka ma w domku 7 i jedną psią sunię,wszystko z odzysku

wszystkow  domku tak poprzerabiała,że mają koci raj a Wanilia czuję się wśród nich niesamowicie dobrze,przejęła rolę kociej mamci :)

grzeczne toto ,poukaładane,woła przychodzą :) mam tam swoją ulubienicę Paulinkę :)

Oj Grubas co Twoje to wiesz ;) trza mieć na oku ;)

trochę zazdroszczę koteczków,ale też się ich trochę boję ;)

moja przyjaciółka ma w domku 7 i jedną psią sunię,wszystko z odzysku

wszystkow  domku tak poprzerabiała,że mają koci raj a Wanilia czuję się wśród nich niesamowicie dobrze,przejęła rolę kociej mamci :)

grzeczne toto ,poukaładane,woła przychodzą :) mam tam swoją ulubienicę Paulinkę :)

E, a czego tu się bać.......myślę, że ze względów zdrowotnych :), nie wyobrażam sobie domu bez tych moich futerek :)

E, a czego tu się bać.......myślę, że ze względów zdrowotnych :), nie wyobrażam sobie domu bez tych moich futerek :)

alergii się boję ;) no niestety mam i na kota :(

alergii się boję ;) no niestety mam i na kota :(

Wiem, wiem na szczęście ja nie mam takich problemów :), bo przy tej ilości futer chyba by mnie zadusiło ;)

Nasze stadko pomniejszyło się o Mufeczkę, odeszła dzisiaj za Tęczowy Most...

Mówią, że wszystko się zmienia, nam też przybył kolejny mieszkaniec - czarne  ; kocisko"

• Like 1

9 godzin temu, haliza napisał:

Mówią, że wszystko się zmienia, nam też przybył kolejny mieszkaniec - czarne  ; kocisko"

Hej Halinko :) pochwal się kochana kociamberkiem :) jak Grubasek ?U Ami i Tomiego wszystko ok ? ściskam mocno :)

Przepraszam, dawno mnie nie było , niestety jest nas mniej, odeszła od nas Amusia, a pozostałe futrzaki mają się dobrze....