Jump to content
Dogomania

Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!


Agucha

Recommended Posts

[quote name='Agucha']Moniś, z każdym kolejnym psem - coraz bardziej to przeżywam... no nie wiem, nie wiem :D
Chyba, że coś plaskatego to NA PEWNO nie odmówię ;)

Olu, wymiziam wymiziam, szogunka kochanego :)[/QUOTE]

Plaskatka nie mam, niestety i bardzo dobrze Cię rozumiem. Napisałam to raczej po to, żebyś choć troszkę się uśmiechnęła. Przytulam mocno i dziękuję, że dajesz tym pieskom DT, to ogromne wyzwanie i wielka dla nich szansa. :calus:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Chcemy serdecznie podziękować Ci Agucha za to że zabrałaś malutka na DT oraz za zorganizowanie odbioru psiaczków ze schronisk i zorganizowanie bezpłatnego transportu dla nich do Warszawy bo oprócz Tomiego jedzie do nas razem z nim pekineczka Gremlinka.[/SIZE]

[COLOR="#0000ff"][SIZE="3"] Chciałam tu zdementować ploty jakoby Gremlinka jechała do jakiegoś DT a nie do "Kociego Świata"
Autorkę tych rewelacyjnych wieści proszę o kontakt telefoniczny lub na PW a także proszę aby na przyszłość nie wprowadzała w błąd kierowniczki schroniska w Gliwicach i nie siała niepotrzebnego nikomu zamieszania. [/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Chcemy serdecznie podziękować Ci Agucha za to że zabrałaś malutka na DT oraz zorganizowanie odbioru psiaczków ze schronisk i zorganizowanie bezpłatnego transportu dla nich do warszawy bo oprócz Tomiego jedzie do nas razem z nim Gremlinką.[/QUOTE]
Nic szczególnego, zrobiłabyś tak samo ;)
Ja się przeogromnie cieszę, że mogę chociaż tak pomóc tak bliskim mojemu sercu - plaskatkom :)

[quote name='Osa']
Chciałam tu zdementować jakieś ploty jakoby Gremlinka jechała do jakiegoś DT a nie do "Kociego świata"
Autorkę tych rewelacyjnych wieść proszę o kontakt tel. lub na PW a także proszę aby na przyszłość nie wprowadzała w błąd kierowniczki schroniska ani nas[/QUOTE]
Ooo, a tego to nie słyszałam :crazyeye:
Też jestem ciekawa, któż to się wtrynia tam gdzie nie powinien i robi niepotrzebne zamieszanie... :shake:

Dla wiadomości - Gremlinka własnie z tymczasowego DT, który zaoferowała jej wspaniała osoba - jedzie do Fundacji.... I proszę osoby postronne, żeby nie zabierały głosu jeżeli nie znają sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Nic szczególnego, zrobiłabyś tak samo ;)
Ja się przeogromnie cieszę, że mogę chociaż tak pomóc tak bliskim mojemu sercu - plaskatkom :)
[/QUOTE]
dobrze że są na świecie tak kochane cioteczki :)!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']dobrze że są na świecie tak kochane cioteczki :)!![/QUOTE]
Kochana, nie przesadzaj, nie przesadzaj!
Z tego miejsca - to ja pragnę własnie Tobie podziękować po raz kolejny i Ty już dobrze wiesz za co! :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A ja jako osoba postronna i śledząca wątki plaskate chcę podziękować za uratowanie Tomika i Gremlinki. Jakiś czas temu zaoferowałam na forum, ze ewentualnie wezmę Gremlinkę jeśli się zgodzi z mim plaskatym. Mój pekińczyk wygląda tak jak Tomiś :), też jest ze schronu i nie wyobrażam sobie cudniejszego psiaczka, choć miał mniej szczęścia niż te plaskatki i siedział w schronie pół roku. Myślę, że dobrze się stało, że Gremlnka jeszie do KŚ, bo nie wiem, jak mój dominator zareagowałby na malutką. Jestem zachwycona, że sa tu tak dobre i bezinteresowne osoby jak Panie, mam nadzieję, że będę mogła kiedyś jeszcze pomóc jakiemuś zwierzątku tak wspaniale jak Wy. Pekińczyki są cudowne, ale muszą trafić na inteligentnych właścicieli ;) pozdrawiam serdecznie.[quote name='Agucha']Nic szczególnego, zrobiłabyś tak samo ;)
Ja się przeogromnie cieszę, że mogę chociaż tak pomóc tak bliskim mojemu sercu - plaskatkom :)


Ooo, a tego to nie słyszałam :crazyeye:
Też jestem ciekawa, któż to się wtrynia tam gdzie nie powinien i robi niepotrzebne zamieszanie... :shake:

Dla wiadomości - Gremlinka własnie z tymczasowego DT, który zaoferowała jej wspaniała osoba - jedzie do Fundacji.... I proszę osoby postronne, żeby nie zabierały głosu jeżeli nie znają sytuacji...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nie Azylu nie zalewa na całe szczęście.Jesteśmy daleko od wody.
Psiaczków jeszcze u nas nie ma - są w Warszawie u koleżanki Kasi- dzisiaj wieczorem jak będzie wracała ze szczeniątkiem z konsultacji to je odbierze.

Link to comment
Share on other sites

Tomik, zwany przez nas uporczywie Tolikiem (skojarzenie ze znajomym) jest już u nas. Zamieszkał w jednym pokoju z Pysiem-Misiem, który jest podobnej postury i wiek ma też zbliżony. Na początku owarczał Pysia biednego, ale rano już jadły obok siebie. Jest absolutnie uroczy, wywala się kołami do góry i każe się miziać ustawicznie, mrucząc rozkosznie. Jutro o 17 konsultacja u dr Garncarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koci-świat']Tomik, zwany przez nas uporczywie Tolikiem (skojarzenie ze znajomym) jest już u nas. Zamieszkał w jednym pokoju z Pysiem-Misiem, który jest podobnej postury i wiek ma też zbliżony. Na początku owarczał Pysia biednego, ale rano już jadły obok siebie. Jest absolutnie uroczy, wywala się kołami do góry i każe się miziać ustawicznie, mrucząc rozkosznie. Jutro o 17 konsultacja u dr Garncarza.[/QUOTE]

czyli pierwsze koty za płoty,super ,że dogadały się psiaki i trzymam kciuki za oczko

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści będą dopiero wieczorem - wtedy Kasia wróci z konsultacji
Zaraz chłopak będzie na fundacyjnej stronie - jednak zważywszy, że wywala mi internet co chwilę, może mi to trochę czasu zająć...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Po konsultacji z dr. Garncarzem wiemy, że oczko Tomika wypadło podczas jakiegoś urazu mechanicznego i ktoś nieumiejętnie/krzywo je wepchnął.
Po wypadnięciu było całkowicie do uratowania ale niestety ktoś spaprał sprawę i tego już się nie dowiemy kto - wet. czy właściciel próbując sam je włożyć :roll:
Teraz Tomik musi mieć zakraplane to oczko aby nie powstał w nim stan zapalny jednak nie będzie już na nie widział.
Dostał zestaw kropelek.
Dobra wiadomość jest taka, że drugie oczko jest całkowicie zrowe i piesek doskonale na nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...