Jump to content
Dogomania

Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!


Agucha

Recommended Posts

Uff! bałam się tego co napiszesz !

jestem szczęśliwa :) oby tak dalej !c

Już to przerabiałam u kotów. Kotka Finusia  wyleczyła się kroplami ale Asik miał operację na obydwa (zanim się połapałam, że wszystkiemu są winne ostre końcówki liści juki ;)

Link to comment
Share on other sites

Już to przerabiałam u kotów. Kotka Finusia  wyleczyła się kroplami ale Asik miał operację na obydwa (zanim się połapałam, że wszystkiemu są winne ostre końcówki liści juki ;)

 

jak to na wszystko trzeba uważać,strasznie nie lubię jak Hańcia wchodzi w krzaki,ale wiesz tam tyle zapachów,musi przeczytać te wszystkie sms-y ;)

jak Grubas? nie zleciał mam nadzieję ani tyci z wagi ;)

Link to comment
Share on other sites

jak to na wszystko trzeba uważać,strasznie nie lubię jak Hańcia wchodzi w krzaki,ale wiesz tam tyle zapachów,musi przeczytać te wszystkie sms-y ;)

jak Grubas? nie zleciał mam nadzieję ani tyci z wagi ;)

Wszystko ok, Gurbas w kondycji, stara się nie zgubić ani 1 dkg :) pilnuje miseczki na okrągło, szczególnie jak mamy gościa, czyli moja córka z kocórkiem, wtedy wszystkie miski zagrożone ha....ha....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko ok, Gurbas w kondycji, stara się nie zgubić ani 1 dkg :) pilnuje miseczki na okrągło, szczególnie jak mamy gościa, czyli moja córka z kocórkiem, wtedy wszystkie miski zagrożone ha....ha....

Oj Grubas co Twoje to wiesz ;) trza mieć na oku ;)

trochę zazdroszczę koteczków,ale też się ich trochę boję ;)

moja przyjaciółka ma w domku 7 i jedną psią sunię,wszystko z odzysku

wszystkow  domku tak poprzerabiała,że mają koci raj a Wanilia czuję się wśród nich niesamowicie dobrze,przejęła rolę kociej mamci :)

grzeczne toto ,poukaładane,woła przychodzą :) mam tam swoją ulubienicę Paulinkę :)

Link to comment
Share on other sites

Oj Grubas co Twoje to wiesz ;) trza mieć na oku ;)

trochę zazdroszczę koteczków,ale też się ich trochę boję ;)

moja przyjaciółka ma w domku 7 i jedną psią sunię,wszystko z odzysku

wszystkow  domku tak poprzerabiała,że mają koci raj a Wanilia czuję się wśród nich niesamowicie dobrze,przejęła rolę kociej mamci :)

grzeczne toto ,poukaładane,woła przychodzą :) mam tam swoją ulubienicę Paulinkę :)

E, a czego tu się bać.......myślę, że ze względów zdrowotnych :), nie wyobrażam sobie domu bez tych moich futerek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...
9 godzin temu, haliza napisał:

Mówią, że wszystko się zmienia, nam też przybył kolejny mieszkaniec - czarne  ; kocisko"

Hej Halinko :) pochwal się kochana kociamberkiem :) jak Grubasek ?U Ami i Tomiego wszystko ok ? ściskam mocno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...