Jump to content
Dogomania

Kundelek - Kaukazem.


Headphones

Recommended Posts

Witam !
Otóż mam problem...
Kolega, mojego brata ciotecznego, miał szczeniaki, mieszańca Owczarka Niemieckiego,a ja zawsze chciałam mieć psa, o tresurze dużo się nauczyłam, i przewertowałam na pamięć kilkaset ras.
Więc pojechałam po szczeniaka, a kiedy po kilku dniach, moi rodzice powiedzieli mi, że ma wiele cech wyglądu Owczarka Kaukaskiego.:placz:
Wystraszyłam się, wiedziałam jakie są te psy, a po poszperaniu w necie, zbielałam. :oops:
Rodzice się czepiają "sprowadziłaś agresora itp."
Co mam robić, wydać go, nie wiem. :-o

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A z czym jest ten mieszaniec owczarka niemieckiego? Wstaw zdjęcie.
To, że szczeniak ma wygląd podobny do kaukaza, nie znaczy, że ma w sobie krew tej rasy, czy podobny charakter.
Btw kaukaz pies jak pies, na pewno trudniejszy niż ON, ale żeby zaraz potwór?
Mi się wydaje, że po prostu wcale nie byliście przygotowani na posiadanie jakiegokolwiek psa - bo zakładam, że jesteś osobą młodą, rodzice z tego co piszesz też się za bardzo na psach nie znają - i w takiej sytuacji branie dużego gabarytowo psa z niepewnego źródła, to średnio ciekawy pomysł. Jeśli maluch ma dorastać w atmosferze "jeszcze parę miesięcy i nas zje", to faktycznie, poszukajcie mu dobrego domu, bo tylko szkoda psa :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nie wiem, czy cokolwiek wniosę do tego tematu... nie wiem, co teraz dzieje się z tym psem...:(
Ale... owczarek kaukaski to pies pełen miłości, szacunku człowieka! Odpowiednio wychowany na pewno zadba o swojego właściciela jak o własną ,,rodzinę"!
Nie powinnaś (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś) oddawać/sprzedawać psa...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...