Jump to content
Dogomania

Ewakuowany jako jeden z ostatnich Dyzio - Psi Anioł, nie może wrócić do schroniska!!!


elmirka

Recommended Posts

[QUOTE]Udalo sie załatwic na najbliższa niedzielę miejsce na Krzemionkach i tak jak ostatnio pani Redaktor Magda Hejda zaprasza osoby ktore maja na domach tymczasowych psy z ewakuacji schroniska.
Jest jednak prosba zeby zadzwonic do redakcji pod nr 12/423-60-77 zostawic na sekretarce jak by nie było pani Magdy w pokoju , informacji na temat psiaków jakie maja przyjechac ,tz imie i ewentualnie nr czipa jezeli ktos nie ma umowy i nie ma ksiązeczki bo wtedy tak jak ostatnio przyjada ze schroniska .Prosze tez o pozostawienie do siebie nr kontaktowego .[/QUOTE]

Monia może wpadniesz.. na ostatniej aukcji poszły 22 utopce ;)

Link to comment
Share on other sites

Dyzio czuje się już jak u siebie, jego stosunek do kotów troszkę się zmienił, interesują go znacznie bardziej niż na początku... Ogólnie sprawuje się świetnie, ale wymaga jeszcze sporo pracy. On już chyba nie chce szukać nowego domu.... :/

Link to comment
Share on other sites

No ale, jeśli znajdzie się jakiś NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY chętny na adopcję Dyzia, no to ... z bólem serca ale jeszcze byłabym chyba w stanie go oddać. Wiem jednak, że to nie pies dla każdego i że miałam niesamowite szczęście że trafiłam właśnie na Niego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmirka']Psice chyba pogodziły się już z faktem, że mają nowego wspóllokatora, rodzina sugeruje nam przeprowadzkę na ul. Babińskiego... Ale będzie dobrze :D[/QUOTE]

To naprawdę rewelacyjne wieści! Ogromnie się cieszę i gratuluję decyzji!
A Rodzina na pewno niebawem zrozumie słuszność i celowość takiej właśnie decyzji;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...