Jump to content
Dogomania

Osoby chetne do czasowej opieki nad yorkiem oraz osoby szukające opieki!!!


aska_1501

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ja mieszkam we Wrocławiu i też chętnie służę pomocą w opiece nad pieskiem, gdy właściciel musi wyjechać. Mam dużo czasu ponieważ nie pracuje. Mam 2 suczki rasy SHIH-TZU , bardzo przyjazne. Mieszkam w starym budownictwie (kamienica) , takrze w upalne lato jest gdzie się u nas schronić. Mieszkanko ma 64m - 3pokoje-jest gdzie pobiegać !!!!
Zapraszamy !!!:laola:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Szukam opieki dla dwóch yorków piesków, na czas przyszłego weekendu, tj pieski przywieźlibyśmy w czwartek (11.09) w godz popołudniowych, a odebralibyśmy w niedzielę w wieczornych. Warszawa.
Psiaki są niekonfliktowe, czyste, niekłopotliwe, wymagają wyjscia mniej wiecej co 8 godzin na siusiu ( ja wychodzę z nimi cztery razy dziennie, ale w razie czego wytrzymuja tez na trzy razy dziennie), noc przesypiają ładnie, karmę miałyby ze sobą (choc i tak praktycznie nic nie jedzą ;) ). Czy znajdzie się ktoś kto mógłby je na ten czas przygarnąć, bez wsadzania ich do kojców/klatek itp?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']Szukam opieki dla dwóch yorków piesków, na czas przyszłego weekendu, tj pieski przywieźlibyśmy w czwartek (11.09) w godz popołudniowych, a odebralibyśmy w niedzielę w wieczornych. Warszawa.
Psiaki są niekonfliktowe, czyste, niekłopotliwe, wymagają wyjscia mniej wiecej co 8 godzin na siusiu ( ja wychodzę z nimi co 4 godziny, ale w razie czego wytrzymuja tez na trzy razy dziennie), noc przesypiają ładnie, karmę miałyby ze sobą (choc i tak praktycznie nic nie jedzą ;) ). Czy znajdzie się ktoś kto mógłby je na ten czas przygarnąć, bez wsadzania ich do kojców/klatek itp?[/quote]
Ja bym pewnie mogła, ale odległość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Wind nie zagląda chyba na forum, Viss ;)

a na zachodzie dzikim zostawić nie możesz? Bo wtedy ja chętnie :diabloti:[/QUOTE]


A Wind nie była modem przypadkiem?

Positive, byłabys pierwszą osobą po mamie mojej, której bym kundle zostawiła, ale do Szcz-na musiałabym je przed czwartkiem przywieźć, a po niedzieli odebrać - to są dwie wycieczki tam i spowrotem, a wycieczka Jeepem do Szcz-na w jedną stronę to jest jak nic ok 500 zł, a nawet jesli bym nie jechała jeepem tylko Passatem, to i tak wychodzi za drogo, pomijając że nie mam na to czasu :)

[quote name='nadzieja']oferuja pomoc[/QUOTE]

dobrze rozumiem że sie zaoferowałaś z pomocą? :) Jestes z Minska? Bo to chyba kawałek od Warszawy? Reszta na priv ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']Szukam opieki dla dwóch yorków piesków, na czas przyszłego weekendu, tj pieski przywieźlibyśmy w czwartek (11.09) w godz popołudniowych, a odebralibyśmy w niedzielę w wieczornych. Warszawa.
Psiaki są niekonfliktowe, czyste, niekłopotliwe, wymagają wyjscia mniej wiecej co 8 godzin na siusiu ( ja wychodzę z nimi cztery razy dziennie, ale w razie czego wytrzymuja tez na trzy razy dziennie), noc przesypiają ładnie, karmę miałyby ze sobą (choc i tak praktycznie nic nie jedzą ;) ). Czy znajdzie się ktoś kto mógłby je na ten czas przygarnąć, bez wsadzania ich do kojców/klatek itp?[/quote]

witam,

zapraszam psiaczki do siebie :)
info o nas znajdziesz tutaj: [url]www.psy.waw.pl[/url]
info o hoteliku dział usługi tutaj [url]http://www.psy.waw.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=62&Itemid=133[/url]
warunki tutaj: [url]http://www.psy.waw.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=132[/url]

pieski co prawda pojechałyby poza W-wę na weekend ale przywieźć i odebrać będzie można w W-wie :loveu: szczegóły do ustalenia

Link to comment
Share on other sites

Nesjanko, a jak u Ciebie to wygląda cenowo w prrzypadku dwóch psów, bo przyznam szczerze3 że 35 zł za jednego razy dwa, razy 4 dni to się robi spora suma :( I jak trzymane są psiaki, bo zdaje sie masz hodowle, a ja mam dwa w pełni samce? Ja nie szukam miejsca w którym psy będą siedziały w klatkach/kojcach- mały jest z hodowli klatkowej i ma uraz, nie da sie zamknąć nawet na minutę bo szczeka nieustannie i wyje. Starszy praktycznie nigdy nie był zamykany w klatce, wiec to też byłaby myślę dla niego trauma, choc on raczej jest spokojny. Ale generalnie nie chcę zeby były zamykane w czymś mniejszym od pokoju, bo to też trauma dla mnie ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

u nas wszystkie psy są w pokojach - śpią w łóżku (częśc ze mną część w oddzielnym pokoju)
psi goście mają oddzielny pokój - w tym przypadku 2 twoje psy miałyby oddzielny pokoik z 2 kanapami po których mogą sobie do woli skakać :p
wg naszego cennika przy 2 psach jednego właściciela jest rabat 15% - przeczytaj raz jeszcze warunki: [URL]http://www.psy.waw.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=132[/URL] :lol:
(niestety innej propozycji już nie mam. Walorów pobytu u nas nie będę zachwalać - pooglądaj nasze psy i sama zdecyduj czy powierzysz nam opiekę nad swoimi dwoma chłopakami :loveu:

Jeżeli chcesz porozmawiać osobiście proszę zadzwoń

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Ja również oferuję opiekę nad yorkiem. Mam dwa pieski yorki 2,5 i 4 latka, łagodne i towarzyskie. Jeżeli Twój piesek nie jest agresywny to zapraszam. Mieszkam na granicy Białołęki i Bródna, przy CH Targówek. Osiedle strzeżone. Posiadam szczelnie ogrodzony 120 m. ogródek, gdzie pieski mogą bezpiecznie biegać bez konieczności wyprowadzania ich na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szukam czasowej opieki nad yorkami w terminie 16. czerwca- 5.lipca. W zamian za niewielką odpłatność lub szczenię lub zaopiekowaqnie się innym psem. Sunieczka i pieseczek będą obcięte, więc problem czesania odpada. Yorki reagują na bardzo prawidłowo wydawane komendy (zwłaszcza chłopczyk). Chodzą wyłącznie bez smyczki, chodsź przy nodze potrafią pięknie. Nauczone czystości.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie zaopiekuje sie yorkiem (yorkami) u siebie w mieszkaniu w [B]Warszawie na Białołęce.[/B] Mieszkam na granicy Białołęki i Bródna, przy CH Targówek. Osiedle strzeżone. Posiadam szczelnie ogrodzony 120 m. ogródek, gdzie pieski mogą bezpiecznie biegać bez konieczności wyprowadzania ich na smyczy.
Poszukuję tez osoby z okolic do opieki nad moimi dwoma pieskami w razie mojego wyjazdu wakacyjnego (a potem i innych). Pieski są grzeczne, spokojne, nauczone czystości, nie niszczą nic w mieszkaniu. Dla bezpieczenstwa na spacery musiałyby wychodzić na smyczy (3 razy dziennie). Poszukuje opiekuna kochającego psy, bardzo łagodnego i odpowiedzialnego, przy którym moje yorki jak najmniej odczuwałyby rozłąkę z rodziną.

Link to comment
Share on other sites

zapraszam chętne yoreczki i inne pieseczki na wakacje (i nie tylko) nad Pilicą :)
warunki przyjmowania pupili oraz inne świadczone usługi: [url=http://www.psy.waw.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=43&Itemid=179]Nesjana - Hodowla psw rasowych Yorkshire Terrier, Chiski Grzywacz i Maltaczyk - USUGI / service[/url]
:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...