Jump to content
Dogomania

Osoby chetne do czasowej opieki nad yorkiem oraz osoby szukające opieki!!!


aska_1501

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam,

prowadzę hodowlę - mam sporą gromadkę psiaków - oferuję:
wspaniałe domowe warunki zahotelowania ,
ogród 1,700m - do dyspozycji psiaków,
żywienie wg instrukcji,
do tego mogą być zabiegi pielęgnacyjne w tym np strzyżenie,
całodzienną opiekę
inne w razie potrzeby

miejsce pod Białobrzegami radomskimi tj ok 70km z centrum W-wy (1 godz drogi)

ze względu na zapewnienie odpowiednich warunków mogę przyjąć tylko małego pieska: yorka, maltańczyka, grzywacza (te rasy posiadam) lub inne maluszki

chętnych zapraszam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy ktoś z Was mógłby się zająć Ramzesikiem w czasie 17-29 lipiec?
Szukam kogoś (doświadczonego w opiece nad Yorkiem) kto zapewniłby mu codzienne zabiegi pielęgnacyjne- czesanie, spacerki, i duużo ciepła.
Ramzes nie jest konfliktowym psem, jednakże bardzo się boi ruchliwych i szczekających psów.

Link to comment
Share on other sites

Chetnie zaopiekuje sie yorczkiem w czasie urlopu i nietylko:loveu:
Mam 3 swoje dziewczynki,niekonfliktowe ,Panienki.zapewnie Psiakowi odpowiednia pielegnacje,spacerki i piesciochanie i spanie w lozeczku.


Jestem z Slaska-BYTOM tel podam na prv

Link to comment
Share on other sites

ja tez sie chce dołączyć do opieki nad yoreczkami-ja mam dwa niekonfliktowe yoraski suczke i psiaka ktore chetnie wraz ze mna zaopiekuja sie nowym kolega-lolezanka ...zapenwimy opieke nad pielegnacja a takze obdarzymy go miloscia.....
jestesmy z Poznania jak cos to prosze pisac;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja również mogę zaopiekować się Yoreczkiem. Mam kochaną Wikusie w domku która uwielbia bawić się z innymi psiaczkami:) Niebawem sylwester a ja będę siedziała z moim psiaczkiem w domciu:) Więc gdyby była taka potrzeba to chętnie zaopiekuje sie psiakiem. Jestem z okolic Leszna (woj. wlkp). Ściskam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nela84']Ja również mogę zaopiekować się Yoreczkiem. Mam kochaną Wikusie w domku która uwielbia bawić się z innymi psiaczkami:) Niebawem sylwester a ja będę siedziała z moim psiaczkiem w domciu:) Więc gdyby była taka potrzeba to chętnie zaopiekuje sie psiakiem. Jestem z okolic Leszna (woj. wlkp). Ściskam :)[/quote]

Hej! Ja też jestem z okolic Leszna(woj. Wielkopolskie) odezwij się do mnie na PW, pogadamy, może mieszkamy blisko siebie i mogłybyśmy się spotkac;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

dokladnie teraz na swieta musze Porszaka zostawic bo wracam do Polski na szczescie z polecenia znajomych znalazlam pania ktora zajmie sie moim lobuziakiem przez te 12 dni .W programie tego (hoteliku) jest kolacja wigilijna:lol: oraz impreza sylwestrowa !!!!!!!!oraz codzienne przytulanie i mizianie:loveu: bo to obowiazek!!!! pragne wszystkim ktorzy maja taki problem znalezc taka pania jaka ja znalazlam jak bede miec zdjecia to przesle bo sama sie nie moge doczekac ja kluseczka bedzie wygladac, a tez zdaje sobie sprawe ze to bedzie ogromnie trudne dla mnie zostawic go obcej osobie bo ostatnie wakacje spedzil z nami (do Polski lecial dzielnie samolotem a w drodze powrotnej w samochodzie) powodzenia ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Gwiazdeczka to troche długo 3 miesiące a ile Twój psiak ma lat czy miesięcy?
Pytam bo jak młody to dzielnie to zniesie gorzej jak już w starszym wieku:roll: Radze poszukać zaprzyjażnionej osoby którą pies zna.[/quote]

3 miesieczny piesek z tego co czytałam :(
zostawic takiego szczeniorka w hoteliku?
to najwazniejsy okres w jego zyciu- nauka, socjalizacja, przywiazanie do własiciciela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...