Jump to content
Dogomania

Osoby chetne do czasowej opieki nad yorkiem oraz osoby szukające opieki!!!


aska_1501

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Dziewczyny mam pytanie czy jest ktoś z Warszawy Powiśla kto odpłatnie zaopiekował by się yorkiem kilka godzin??? od czasu do czasu ?
Żałuję że pytam dopiero dziś ale dziś mam taką sytuację ze mały był prawie cały dzień sam , a teraz niespodziewanie muszę jeszcze wyjść :( i znów kilka godzin spędzi sam . Mam nadzieję ze nie będzie wył ani szczekał choć czasami ponoć to robi:(
Wiec postanowiłam zapytać , by może choć na przyszłość znaleźć taką osobą ..
pozdrawiamy Ja i Kiss

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oferuję opiekę dla yoreczka na czas Twojej nieobecności. Zarówno w ciągu roku jak i w wakacje. Mam swoje psiaki tej rasy( hodowla FCI), także doskonale wiem jakiej opieki wymagają. Poświęcam im niemal całe dnie ( w wakacje całodzienna opieka), mają duuużo ruchu, zabawy, domowe warunki(przyjęty psiak śpi u mnie w pokoju), jak trzeba to i w łóżku:) Zapewniam też kompleksową pielęgnację włosa w przypadku psiaków z długim włosem, także papiloty jeśli trzeba. Mieszkam w dużym domu z ogrodem, naprzeciwko lasu idealnego na długie spacery.Zapraszam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

___________< o >
_____________/
_________o`* o.@*o`.
________.' '*Q o *o@
________( () o*o* @ o'.
_______.-' o *0_Q.-'-;*o)
_______.' 0 Q @0@ ()* `-.
______* @ o*o @. ‘Q * o )
_____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
_____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
_____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-.
___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
__.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*'
_* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
_'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.*
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
_.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥
_____________$$$$$
_____________


Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim spełnienia marzeń,
smacznego karpika, tłustego śledzika, barszczyku czerwonego,
a pod choinka prezentu pięknego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Poszukuję opieki nad 3 yorkami (małopolskie). Ponieważ sprawa dość pila to założyłam również osobny temat
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202370-Do%C5%9B%C4%87-pilnie-poszukiwana-P%C5%81ATNA-przechowalnia?p=16318328#post16318328[/url]
ewentualne rozdzielenie chłopaków wchodzi w grę, jednak wolałabym tego uniknąć :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Co prawda na forum jestem nowa i wiem że na zaufanie trzeba sobie zapracować ale mogę się zająć czyimś pieskiem. Posiadam własny dom z dużym ogrodzonym podwórkiem na obrzeżach miasta. Mam doświadczenie w zajmowaniu się różnymi psami (pracowałam w hotelu dla psów w Anglii, miałam pod opieką do 35 psów) również tymi problemowymi. Jestem w domu non stop, chyba że jestem zagranicą- co do szczegółów, wszystko jest do dogadania- wystarczy kontakt na pw lub na numer 505-744-362. Mam w domu 7,5 tyg sunię yorka i niezwykle opiekuńczą sukę owczarka niemieckiego (wariatka próbowała nawet niańczyć królika :) ) , mam do niej pełne zaufanie- na tyle że mogę zostawić z nią sam na sam moje dziecko. Jestem z Łukowa (30 km od Siedlec).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

zglaszam sie :) moge zaopiekowac sie yorkiem na kilka dni, mam yorka (pies, ok 2 lata, wykastrowany, lagodny) i park obok:)
warunek: pies zdrowy, nieagresywny, nauczony czystosci, w tyg pracuje, w weekendy jestem w domu; oferuje dlugie spacery i duuuuzzzoo miziania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...