Jump to content
Dogomania

Jerzy Mrugasiewicz


Geminus

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='chomik']Mrugasiewicz zwraca uwagę szczególnie na znajomego właściciela, wyłącznie organizatora lub tp. Za to jest się później proszonym na sędziowanie. Całkowity ignorant kynologiczny, pomimo - a może dlatego - 70 lat.[/QUOTE]

:D :)

Nie mam dobrego zdania o tym Panie, i na pewno nie pojadę na żadną wystawę na jakiej będzie sędziował.
Gburowaty, bywa opryskliwy, potrafi być chamski na ringu do wystawiającego.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='JUSTINE.24']:D :)

Nie mam dobrego zdania o tym Panie, i na pewno nie pojadę na żadną wystawę na jakiej będzie sędziował.
Gburowaty, bywa opryskliwy, potrafi być chamski na ringu do wystawiającego.[/QUOTE]

podtrzymuję powyższe wypowiedzi, opisy kiepskie zakrawające na brak wiedzy...ale najważniejsze aby wygrał pies znajomego ze światka kynologicznego!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sędziowanie tego Pana pozostanie w mojej pamięci dzięki rozbudowanemu opisowi mojego psa który podobno jest jeszcze słabo rozwinięty jak na młodzież i ma wąską klatkę piersiową :crazyeye:.... załączam link do fotki mojego psa z tej wystawy :diabloti::
[URL="http://www.manteufel.kylos.pl/uzikgaleria4_19.html"]http://www.manteufel.kylos.pl/uzikgaleria4_19.html[/URL]

To moja ulubiona anegdotka :evil_lol:... teraz się z tego śmieje ale wtedy byłam wściekła :angryy:. Dziś mocno się zastanawiam czy jechać w tym roku do Wrocławia gdy mam taką obsadę sędziowską :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Sędziowanie tego Pana pozostanie w mojej pamięci dzięki rozbudowanemu opisowi mojego psa który podobno jest jeszcze słabo rozwinięty jak na młodzież i ma wąską klatkę piersiową :crazyeye:.... załączam link do fotki mojego psa z tej wystawy :diabloti::
[URL="http://www.manteufel.kylos.pl/uzikgaleria4_19.html"]http://www.manteufel.kylos.pl/uzikgaleria4_19.html[/URL]

To moja ulubiona anegdotka :evil_lol:... teraz się z tego śmieje ale wtedy byłam wściekła :angryy:. Dziś mocno się zastanawiam czy jechać w tym roku do Wrocławia gdy mam taką obsadę sędziowską :niewiem:[/QUOTE]

uyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...no to ja faktycznie chyba tez sie mocno zastanowie........../dogus sliczny..i klaty mu wcale nie brakuje/ ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']uyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...no to ja faktycznie chyba tez sie mocno zastanowie........../dogus sliczny..i klaty mu wcale nie brakuje/ ;))[/QUOTE]

No właśnie był to lekki absurd .... bo akurat ten mój pies był rzekłabym "przejrzały" jak na młodzież, a już stwierdzenie że ma za wąską klatkę piersiową było cokolwiek komiczne :eviltong:, bo w szerokości klaty to my akurat w czołówce dogów :evil_lol:.
Do tego na moje pytanie jaką ocenę dostaliśmy sędzia burknął że mam sobie poczytać w karcie i zejść z ringu :angryy:... Oczywiście w czasie samej oceny nic nie powiedział. Duży niesmak mi został, ale kusi mnie żeby się wybrać jeszcze raz do tego pana... może miał zły dzień :razz:.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

A ja go miło wspominam, bo akurat nasza suczka wygrała :) I nie jestem żadną znajomą ani nie mam tzw "pleców". Sędzia bardzo długo ocenia i opisuje, każe dużo biegać. Lubi psy mocnej budowy. Poza tym żartował, pytał czy jesteśmy zadowolone z oceny i kazał się nam cieszyć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Jestem świeżo po ocenie tego pana i nie mogę spokojnie spoglądać na przyszłość mojej rasy, jeżeli tacy panowie mają decydować o jej przyszłości. U mojej suni stwierdził słabe kątowanie tylnych łap , a ma ,jak na bernardyna, doskonałe,a nie zauważył prawdziwej jej wady.Na mojej rasie, to on się kompletnie nie zna.Szkoda pieniędzy na taką ocenę.Więcej do niego nie pojedziemy. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e06f1065c2ae06be"][IMG]http://images64.fotosik.pl/1167/e06f1065c2ae06bem.jpg[/IMG][/URL][/IMG]A to moja sunia i jej słabe kątowanie. Rodezja i jak poszło?

Link to comment
Share on other sites

No u nas trochę lepiej, w zasadzie nawet rewelacyjnie, nie spodziewałam się u tego Pana jakiejkolwiek wiedzy o mojej rasie a tu proszę, bezbłędnie odgadł niewielką wadę u mojego psa (ciut za jasna tęczówka) a tak poza tym ocena doskonała zw.młodzieży i rasy i tym sposobem ukończony Championat młodzieżowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodezja']No u nas trochę lepiej, w zasadzie nawet rewelacyjnie, nie spodziewałam się u tego Pana jakiejkolwiek wiedzy o mojej rasie a tu proszę, bezbłędnie odgadł niewielką wadę u mojego psa (ciut za jasna tęczówka) a tak poza tym ocena doskonała zw.młodzieży i rasy i tym sposobem ukończony Championat młodzieżowy.[/QUOTE]
:multi: GRATULACJE:-)
Rodezja Cioteczko wstawiaj zdjęcia:-) na wątku z wystawy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']:multi: GRATULACJE:-)
Rodezja Cioteczko wstawiaj zdjęcia:-) na wątku z wystawy:-)[/QUOTE]

Wieczorem dostanę fotki to zaraz coś wrzucę:) Sędzia był na prawdę bardzo miły, dla mnie bez zarzutu.
Daśka kiedy się spotkamy na wystawie? Może Poznań?;)

Link to comment
Share on other sites

My będziemy 27 w Będzinie na krajówce,ponieważ chcę "dokończyć" championa pl.To będzie razem z klasą szczeniąt nasza 7 wystawa.Raczej już po pl na wystawy nie będę jeździła.Teraz prędzej wystawy gdzieś za granicą.
Oglądam zdjęcie Twojego psiurka i muszę przyznać,że zapowiada się świetnie:-)
Ile ma w kłębie?
P.S.To najfajniejsza rasa pod słońcem:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...