Jump to content
Dogomania

Patynka - wystraszona, chora suczka z powodzi. MA WSPANIAŁY DOM :) :)


salibinka

Recommended Posts

Na allegro Patynki pojawił się obserwator - czy mam zmienić tytuł aukcji i zakończyć ją wcześniej? A może zostawić tak, jak jest - gdyby ktoś sensowny się zgłosił, to można zaproponować inną bidę.

Są nowe wieści z domu Patynki - Sary?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że spokojnie można zdjąć ogłoszenia :). Allegro może jak najbardziej zostać, gdyby ktoś dzwonił, tylko potrzebowałabym patynkowatego "zamiennika" ;), żebym miała co proponować.

Patysia ma się dobrze :). Jest już pewniejsza siebie. Zaczęła spać w swoim specyficznym stylu - czyli jak kamień - to znaczy, że czuje się bezpiecznie (na początku była bardzo czujna). Jest merdanko ogonem, przyjazne stosunki z kotami (wbrew przedadopcyjnym obawom jakoś mieszczą się wszyscy w łóżku ;)), prosta droga do kuchni. Oczywiście łóżkowe wylizywanko też Patysia uskutecznia. Mam serdeczne zaproszenie na kawę, ale z tym, z wiadomych względów, się wstrzymam.

(Na marginesie) państwo (z racji związków z profesją) wprowadzili zmiany terminów i używają ich z pełną atencją - Patysia miała we mnie "mamusię zastępczą" i i nie była w DT a w PRZ "profesjonalnej rodzinie zastepczej" :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Myślę, że spokojnie można zdjąć ogłoszenia :). Allegro może jak najbardziej zostać, gdyby ktoś dzwonił, tylko potrzebowałabym patynkowatego "zamiennika" ;), żebym miała co proponować.

Patysia ma się dobrze :). Jest już pewniejsza siebie. Zaczęła spać w swoim specyficznym stylu - czyli jak kamień - to znaczy, że czuje się bezpiecznie (na początku była bardzo czujna). Jest merdanko ogonem, przyjazne stosunki z kotami (wbrew przedadopcyjnym obawom jakoś mieszczą się wszyscy w łóżku ;)), prosta droga do kuchni. Oczywiście łóżkowe wylizywanko też Patysia uskutecznia. Mam serdeczne zaproszenie na kawę, ale z tym, z wiadomych względów, się wstrzymam.

(Na marginesie) państwo (z racji związków z profesją) wprowadzili zmiany terminów i używają ich z pełną atencją - Patysia miała we mnie "mamusię zastępczą" i i nie była w DT a w PRZ "profesjonalnej rodzinie zastepczej" :eviltong:[/QUOTE]
Wspaniałe wiadomości. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Gratulujemy Patynce znalezienia domu! A jednak się kruszynce udało - i to jak!
Salibinko - jak Ty jesteś PRZ to nowa rodzina Patynki jest co? DRA - docelowa rodzina adopcyjna?[/QUOTE]

Nowa rodzina Patysi jest KKKKKKKKRP czyli KonkretnaKompletnaKlarownaKompetentnaKuchenno-KolanowaKapitalnaKrakowska Rodzina Patysi ;) ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Wspaniale!!!!!!!!!!!!!Bardzo sie ciesze:loveu::loveu:[/QUOTE]
Cieszymy się :) Samych już tylko pięknych, psich przeżyć dla Patynki życzę:)

[quote name='salibinka']Nowa rodzina Patysi jest KKKKKKKKRP czyli KonkretnaKompletnaKlarownaKompetentnaKuchenno-KolanowaKapitalnaKrakowska Rodzina Patysi ;) ;).[/QUOTE]
O mój Panie ;););) - ale... wspaniała Rodzinka Patynki :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj Państwo Patynkowi sprawili mi niespodziankę telefonem :) i długą opowieścią o Malutkiej. Wszystko w najlepszym porządku. Patysia już w pełni króluje ;), potrafi nawet naburczeć np. na domowego fryzjera, jak ma wrażenie, że zagraża głowie ukochanej pani ;).
Pogodziła się jednak z suchym RC i wcina. Reszta po staremu - spanko, lizanko, spacery. Państwo zabierają Patysię - Sarę do ulubionego domku na wsi. Głównie ze względu na nią zdecydowali się kupić nowy samochód - z klimatyzacją :). W drugiej połowie sierpnia kontrolna wizyta u weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...