Jump to content
Dogomania

Boston terrier!


linek.ns

Recommended Posts

:)
Lina bardzo szybko się do nas przyzwyczaiła, zajęło jej to jakieś pół godzinki więc nie było u niej problemów związanych z tęsknotą. Jest bardzo grzeczna, przesypia całą noc. Niestety pogoda niezbyt przyjemna więc spacery nie są jej ulubioną częścią dnia. Na razie niestety gryzie większość rzeczy.
Mała nie chce jeść moczonej karmy..tylko suchą ( podaje Eukanube z której jestem zadowolona:)).
Czy taka mała -10 tygodniowa- może już spokojnie jeść suchą??
W każdym razie jest wspaniała! Nagle wpadło do naszego domu tyle radości!
Co sądzicie o kongach? Myślę właśnie o tym żeby kupić jej takiego dla szczeniąt. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
Podaje małej raz dziennie Aloglith i raz na jakiś czas Junior Cal.

[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8112/dsc03239oj.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]linek.ns[/B] - maleństwo super :-), pomyśleć, że moja Tola była niedawno taka malutka.

Co do podawania karmy, to tak jak już wcześniej pisaliśmy - jeżeli mała nie zakrztusza się itp to nie ma problemu żeby jadła suchą, tym lepiej dla niej w przyszłości jeśli woli jeść suche.

Co do konga - zależy od psa, ja Toli np sprawiłam kule smakule, ale za dużego rezultatu to nie dało. Zainteresowanie na początku było, ale teraz kula sobie gdzieś leży a mała nie zwraca na nią uwagi.

Czekam na kolejne foty i nowe wieści :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...