Jump to content
Dogomania

Duńskie media: Nie kupujcie szczeniąt z Polski


Janasz

Recommended Posts

[quote name='sortis']
Jednak biorąc pod uwagę początki zjawiska, tak jak ja je widzę, i o których nie bez powodu też wspomniałam, proszę, zastanówny się wszyscy, czy sprzedaż szczeniąt na Allegro czy innych aukcjach internetowych jest aby etyczna...[/quote]
Może i nie etyczna, ale na pewno jest to forma nie męcząca w upale lub zimnie szczeniaczki., nie rzadko w ciasnych klatkach, męczonych kilku godzinną jazdą samochodem

Link to comment
Share on other sites

Allegro jest dosyć kontrowersyjnym tematem. Mój stosunek do aukcji zwierząt jest ambiwalentny. Jeśli jest to aukcja typu informacyjnego, to myślę że da się jeszcze przymknąć oko. Analogicznie do ogłoszenia w gazecie.. tam też jest mieszane "towarzystwo".

Link to comment
Share on other sites

No to jak? Otwieramy chociaz topik? Potem mozna to juz przeniesc na www z wlasnym adresem. Na pewno inne psie portale na to pojda, porzadne hodolwe tez beda kierowaly z linkow do tej strony. Jest tylko jedno ale - strona musi byc 100% pewna i miec dowody, bo malo fajnie komus zrobic pod gorke.

Link to comment
Share on other sites

Skupiamy sie tylko na bulowatych (podejrzewam, ze na razie), czy na wszystkich rasach i grupach. mysle, ze koniec koncow strona rozrosla by sie do spisu wszystkich grup.
W ramach takiej listy, uwazam, ze nalezy zrobic tez liste tych uczciwych, godnych polecenia. I dac link ze strony, tak by ktos kto juz znalazl nieuczciwych nie zostal z pustymi rekami i nadal nie wiedzial co zrobic.
Ale jak pomysle o robocie, ktora trzeba w to wlozyc, administracji strony :crazyeye:
zalamka

Link to comment
Share on other sites

administracja storny może być bardzo łatwa i przyjazna, a kilka osób może być za nią odpowiedzialnych i nie trzeba się znać na php, wystarczy postawić stronę na wiki - tak jak wikipedia, tyle, że tylko wybrane osoby mogłyby wprowadzać poprawki :) mogę Wam podać taki oto przykład fajnej strony na wiki:
[url]www.czechowice.net[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asztir']administracja storny może być bardzo łatwa i przyjazna,[/quote]

a nie, dodawanie info to luzik, myslalam o calym zapleczu typu weryfikacja dowodow i odpieranie atakow ze strony wymienionych pseudohod.
ale nadal goraco popieram taka baze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...