Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Aldonko nie zapomnij wysłać ne konta do Asiuniab jak już się upewnisz.

Edytko na kolejny miesiąc też mamy pokrycie z mojego  z Agusiąp bazarku, tylko też jeszcze nie mogę rozliczyć bo mam wiązane wpłaty i wysyłki z kolejnymi bazarkami,

Świetnie :) Bardzo się cieszę.

Mam kilka opakowań puzzli Karolki, ale muszę je poukładać, żeby sprawdzić czy są kompletne. Trochę mi z tym zejdzie ;)

 

Wpłynęła deklaracja Ajuli - 10zł

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, rozliczyłam już te 170zł zapłacone kilka dni wczesniej i została nam kwota: 164,67zł an kolejny miesiąc.

I teraz pytanie, czy przelac całość do Kasi czy Tobie, cioteczko Brzośko i wówczas puścisz przelew całościowo: 300zł?

 

To już musicie z Brzośką ustalić :)

 

Przepraszam was bardzo, ale w tym banku żeby zrobić przelew nie przychodzi kod na komórkę, tylko trzeba podać nr z jakiejś listy, którą niby mam mieć :/

konto założyłam w 2009, o takiej liście nie mam pojęcia...

próbuję to rozgryźć :(

 

Tak więc Edytko jeśli możesz to jeszcze chwilkę pełnij rolę skarbnika :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam was bardzo, ale w tym banku żeby zrobić przelew nie przychodzi kod na komórkę, tylko trzeba podać nr z jakiejś listy, którą niby mam mieć :/

konto założyłam w 2009, o takiej liście nie mam pojęcia...

próbuję to rozgryźć :(

 

Tak więc Edytko jeśli możesz to jeszcze chwilkę pełnij rolę skarbnika :)

 

 

brzośka, a może założysz sobie konto np. w dawnym alior sync, a teraz timobail usługi finansowe, konto zakłada się samemu przez internet, obsługa konta jest bardzo intuicyjna, a kody do przelewów przychodzą na tel.; ja mam i jestem bardzo zachwycona:) 

 

w kwestii konta i deklaracji cierpliwie czekam, a jeśli chodzi o fanty na bazarek, to pamiętam i mam spakować, przepraszam za zwłokę, ale zachorowała mi sunia i jeździłam przez tydzień na kroplówki, także ogarniam się i przesyłam;

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam was bardzo, ale w tym banku żeby zrobić przelew nie przychodzi kod na komórkę, tylko trzeba podać nr z jakiejś listy, którą niby mam mieć :/

konto założyłam w 2009, o takiej liście nie mam pojęcia...

próbuję to rozgryźć :(

 

Tak więc Edytko jeśli możesz to jeszcze chwilkę pełnij rolę skarbnika :)

Aldonko, prawdopodobnie chodzi o kartkę kodów jednorazowych.

Na stronie banku je zamawiasz jak się kończą, przychodzą nowe pocztą, jak coś to pytaj na pw to Ci powiem co i jak:)

Link to comment
Share on other sites

Lisiuńka ma się w porządku -  mój " miziak" i "całuśnik" największy  :D

 

tej zimy,  mimo deszczowej pogody nawet nózia nie dokuczała (bo ubiegłej zimy trochę dokuczała, może pamiętacie)  ale ten wiek widać po Lisiuńce bo teraz tylko by leżakował na posłanku, zwykle pierwszy biegający i szczekający gdzieś przy płocie teraz sypia długo, idzie siusiac dopiero z trzecia czwartą turą psiaczków rano, na dworek specjalnie mu juz nie spieszno. Kilka lat temu nawet sobie czasem z Saszeńką leżeli na śniegu (Saszeńka miała też bardzo grube futro), a teraz szybciutko wraca jak reszta staruszków w ciepełko...

 

cf0956adc1fd188agen.jpg

 

b3359f9a1fbba683gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale cudowne zdjęcia! Widać szczęśliwego psiaka, na swoim ukochanym miejscu :)

Kasiu, czy szczepiłaś Lisia/albo planujesz szczepienia p/wściekliźnie? On już jest leciwy i nie wiem jakie zdanie ma Twoja wetka odnośnie szczepień. Ja przyznam się szczerze, że swoją Nukę ostatni raz szczepiłam jak miała ok.12 lat a dożyła 17stu i ostatnie lata były bez szczepienia. Tak mi podpowiedział weterynarz, że nie ma potrzeby w tym wieku obciążać organizmu jak i tak po tylu latach nabrała odponości.

A pytam o szczepienie również z powodów finansowych, czyli aby oddać ew. koszty.

 

Brzośka, kochana - w mBanku są wysyłane hasła na telefon bo zmieniłam sobie z listy haseł jednorazowych (czyli lista, o której piszesz). Wydaję mi się, że trzeba zmienić dyspozycję na koncie, gdzieś w ustawieniach. Jutro sprawdzę dokładnie i napiszę. A jeżeli zgubiłaś listę haseł, to bank wysyła kolejną. Trwa to kilka dni :/ Wygodniejsze są zdecydowanie hasła na telefon :)

Link to comment
Share on other sites

Lisiaczek kanapowiec kochany, należy mu się po tym jego smutnym życiu godna starość.

 

Ja mam dobre finansowe wiadomości bo z tego bazarku, z którego połowa miała pójść na Lisia, to na Lisia będzie całość czyli 870 zł ,

bo Lunka już w super DS :):)

Tylko gdzie ja mam wpłacić?

Ciocia Brzośka, a na Twoje stare konto nie mogę przelać? A ty sobie potem przerzucisz jak już ogarniesz to nowe.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim dzięki wielkie za fotki i wieści od Lisia :)

dobrze, że psiak szczęśliwy, wycierpiał swoje za młodu :(

 

Edytka napisała mi co i jak z tymi hasłami i zmieniłabym ustawienie na smsowe, bo tak i zdecydowanie wygodniej będzie, ale do tego też trzeba mieć tę listę z hasłami :/

zamówiłam, mam nadzieję, że w miarę szybko przyjdzie

 

Myszko, możesz na moje dotychczasowe konto za bazarek przelać, oczywiście, ale nie chciałabym go deklarowiczom podawać, bo mam nadzieję że niedługo już tamto uruchomię i wtedy porozsyłam :)

A tak w ogóle to super kwotę udało Ci się uzbierać!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...