Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Witajcie,

uzupełniłam post rozliczeniowy, czyli post nr 2. Są tam zawarte wszystkie wpłaty po 08.08, ostatnim moim wpisie (stan konta 4,46zł - doliczony do obecnego). Mam skopiowany post, gdyby ktoś chciał sprawdzić - przeliczyc, proszę o kontakt, wyślę PW. Konsultowalam z Myszą2 kwestię postu rozliczeniowego z powodu wielkości kwot jakie się tam jawiły i uznałyśmy, że wstawię rozliczenie od sierpnia 2014 aby kwoty nie przerażały.

Na chwilę obecną Lisio ma na koncie: 29,63zł a pobyt zapłacony jest do 2 stycznia 2015. Do pelnego rozliczenie, czyli 20 stycznia brakuje ok. 140zł. I oczywiście następny miesiąc.

 

Mam również prośbę do Was, czy któraś z cioteczek przejęłaby prowadzenie wątku Liska i jego finansów, z udostępnieniem konta do wpłat? Jak widzicie, jestem nieobecna na wątku Liska przez co jego temat mmocno zaniedbałam. Z różnych powodów, mniej lub bardziej dla mnie ważnych - ale nieistotnych dla sprawy psiaka w hoteliku. Kolejny raz Was przepraszam za nieudolne działania na rzecz Lisia. Pora oddać wątek komuś kompetentnemu. Ja mam totalny bajzel w życiu prywatnym, nie wiem jak poskładać całość i od którego obszaru zaczynać. Zacznę może od wątku Lisia.

 

Aha, nie było żadnych zapytań ws adopcji z ogłoszeń. Ani na maila ani telefonicznych.

(Bardzo ładne zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniach) - dziękuję, że pozostałyście na wątku. A szczególnie dziękuję Kikou i Myszy2, które wysłały kilka słów wsparcia i otuchy.

Link to comment
Share on other sites

Dalej szukamy skarbnika, dwie ciocie się zastanawiają więc może coś z tego będzie:) :)

A ja przypominam o Lisiowym bazarku (drugi w moim podpisie)

Naprawdę śliczna biżuteria, Lisio bardzo prosi o zakupy i podnoszenie:)

Będę bardzo wdzięczna za przejęcie roli Skarbnika :)

Z mojej strony podtrzymuję deklarację miesięczną 50zł

i organizowanie fantów na bazarki. Mam jeszcze sporo ubran dzieciecych po Karoli i trochę książek.

Link to comment
Share on other sites

No tak, postanowiłam spróbować, a nuż dam radę?? :D

 

Ale potrzebuję jeszcze 2-3 dni na podanie Wam nr konta - miałam kieeedyś konto założone w mBanku, z którego właściwie nigdy nie korzystałam, a teraz przydałoby się dla Liska, ale nie mogę się zalogować :/ Muszę zadzwonić na infolinię, czy ono jest jeszcze aktywne i mogę z niego korzystać. Jeśli nie, to udostępnię konto, z którego korzystam na co dzień, ale wolałabym mieć dla Lisia osobne konto.

 

Tak więc proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości :)

 
Link to comment
Share on other sites

Konto w mBanku okazało się ciągle aktywne, dziś odzyskałam do niego dane i zrobiłam na nie przelew ze swojego używanego na co dzień konta w innym banku.

Jak dojdzie, to jutro zrobię przelew zwrotny i jak wszystko będzie ok, to będę mogła wam nr porozsyłać :)

Link to comment
Share on other sites

Konto w mBanku okazało się ciągle aktywne, dziś odzyskałam do niego dane i zrobiłam na nie przelew ze swojego używanego na co dzień konta w innym banku.

Jak dojdzie, to jutro zrobię przelew zwrotny i jak wszystko będzie ok, to będę mogła wam nr porozsyłać :)

Super Cioteczko :))

 

Wpłynęło 20zł od cioteczki Ossa98 - bardzo dziękujemy!

 

Wysłałam zaległe 170zł do Kasi - czyli zapłacone zostało do 20 stycznia. Nie wciągnę tego jeszcze do rozliczenia, bo nie mam rozliczonego bazarku (wyjdzie mi saldo ujemne) a część kwoty została właśnie pokryta z dochodu bazarkowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...