Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Witajcie Cioteczki,
na naprędce uzupełniam mocno zaniedbaną księgowość:
[B]ROK 2014[/B]
styczeń:
02.01. scedowano po suczce Funi: 34zł
02.01. fiorsteinbock: 50zł
02.01. Ossa98: 20zł
03.01. brzośka: 10zł
04.01. Aneta K: 50zł
07.01. Ajula: 10zł
21.01. Kocurek: 12,11zł

Zostało ponad 600zł, nie jest źle ale biorę się za zdjecia rzeczy na bazarek aby zabezpieczyć Lisia. Jak pisała Ajula, ja podobnie będę dożywotnio płaciła na utrzymanie Lisia bo chyba nici z adopcji. Odnawiam ogłoszenia, telefon milczy a na maila też nie piszą zainteresowani.
Dziewczyny, już poruszałam kiedyś tę kwestię i znów zapytam bo wiem, że moja nieobecnosć na wątku moze wydawać się zaniedbaniem tematu psiaka i rozumiem jeśli ktoś ma do mnie o to pretensję. Z racji innych zobowiązań nie mogę poświęcić dogomanii tyle czasu co dawniej. W związku z tym, jeżeli uważacie, że pora zmienić Skarbnika to napiszcie. I może od razu zgłosi się chętny/a?
U mnie prywatnie wielkie zmiany bo kończymy budowę domu i być może na lato zamieszkamy na wsi. Wtedy odzyskam troszkę czasu, równowagi i w końcu dojadę do Lisia.
Tymczasem pragnę podziękować Cioteczkom za wpłaty na rzecz Rudzielca :)
Kolejne miesiące upłyną w ciepełku i spokoju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock'] znów zapytam bo wiem, że moja nieobecnosć na wątku moze wydawać się zaniedbaniem tematu psiaka i rozumiem jeśli ktoś ma do mnie o to pretensję. Z racji innych zobowiązań nie mogę poświęcić dogomanii tyle czasu co dawniej. W związku z tym, jeżeli uważacie, że pora zmienić Skarbnika to napiszcie. I może od razu zgłosi się chętny/a?
[/QUOTE]
głosuję za tym, żeby nic nie zmieniać :)
Na pewno nikt nie ma pretensji, bo nie ma o co.... To jest spokojny wątek, Lisio czuje się dobrze, jest zaopiekowany, długów nie ma - nie martw się niczym :) Oprócz dogo istnieje życie (kto by pomyślał :diabloti:), trzeba się zajmować przecież także innymi sprawami. Ja teraz tak sobie mogę postukać w klawiaturę, ale jak mi się zacznie w pracy sezon, to na dogo zajrzę może raz w tygodniu, bo więcej nie będę miała czasu.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie- na tym wątku Tusi z Korabiewic rodzi się pomysł dot. rezydentów, co jak Lisio zaległy na BDT/DT
Może się włączycie do dyskusji?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194858-TUSIA-z-Korabiewic-ZOSTAŁA-SAMA!-dług-za-hotel-wynosi-1500zł-Wizja-schroniska!?p=21846806#post21846806[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bela51']Nieczesto tu zagladam, co przyznaje ze wstydem. Dobrze , ze starszy Pan jakos sie trzyma.
Mizianko dla Lisia:loveu:[/QUOTE]


rozmawiałyśmy kilka dni temu z Edytka ale widze, że wcześniej udało mi sie zajrzeć..
niestety troszke zdrówko szwankuje, nóżki zaczęły Lisia pobolewać, powoli rankiem się podnosi zanim sie rozrusza.. nawet zdarzyło mu się popiskiwać. Póki co dostał suplement na stawy (mamy i Edytka jeszce ma dosłać i Catrophen (nie mylić z carprofenem) Leki mamy zdobyczne Lisio wziął już dwie dawki (bo to się podaje 4 dawki co 7 dni jedna.. wydaje mi się, że jest lepiej... Ale starość już puka mocno do Lisiuńki, taki mi się jakiś drobniejszy wydaje tej wiosny.. musze koniecznie zrobić nowe fotki

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]niestety troszke zdrówko szwankuje[/QUOTE]

Przykro czyta się takie informacje. Może to tylko przejściowy stan? - takie przesilenie wiosenne. Trochę słońca, witamin i suplementów na stawy i będzie lepiej, jak myślicie?

Stara baba już ze mnie, ale nie dopuszczam myśli, że mogłoby się coś stać Liskowi.

Edited by ossa98
*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...