Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Witajcie Dziewczyny!
Wpierw ogromne podziękowania dla wroobelterrorystki za mega wielki dar w postaci fantów!
Myszce za perfekcyjne zorganizowanie bazarku i Kupującym za wsparcie Lisia.
Wiedziałam od Myszy o kwocie z bazarku ale dopiero dzisiaj, siedząc caly dzień w domu, mam czas rozliczyć watek. Wielkość dochodu z bazarków jest niesamowita!!! Dlatego pomysłałam sobie, aby zapłacić Kasi z góry za kilka miesięcy. Szkoda, żeby pieniadze leżały bezczynnie u mnie na koncie a Kasi taka jednorazowa wpłata na pewno się przyda.
Czy macie coś przeciw? Moje konto osobiste chyba nawet nie jest oprocentowane, pieniadze nie zarabiaja...jedynie bank zarabia. To przynajmniej niech Lisio korzysta do woli.
Co Wy na to, dziewczyny?

Na chwile obecną mamy zaplacone do 20 grudnia! :)
Zostało jeszcze ponad 250zł i dochód z kolejnego myszkowego bazarku - ponad 400zł
Jak to zsumujemy to bedziemy mieli na opłacenie kolejnych dwóch miesięcy.
Szanse aby w najblizszym czasie Lisio znalazł dom są niewielkie, to możemy zaplacic z góry.

Czekam na Wasze opinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Z bazarku kosmetycznego przelane dla Lisia [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]690 zł [/B][/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247605-Rozliczamy-Armani-Gilette-Molton-Brown-dla-Lisia-do-15-10-2013[/URL]
Bardzo dziękuję [COLOR=#ff0000][B]Wroobelterrorystce [/B][/COLOR]za wspaniałe nowe fanty :loveu::loveu:
Wszystkim kupującym i hopsającym za zakupy i przemiłą atmosferę.
Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dolecą:)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo Dziewczyny!
Potwierdziłam na wątku wpływ 690zł, dn. 25.10.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Z bazarku Żelazko i in .... przelane dla Lisia [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]435 zł [/B][/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247508-koniec-rozliczam-żelazko-aparat-do-kapieli-dla-Lisia-do-07-10-2013-godz-22-00[/URL]
Wszystkim darczyńcom, kupującym i hopsającym bardzo dziękuję za zakupy i przemiłą atmosferę.
Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dolecą:smile:[/QUOTE]

Jasne, jak tylko bank zaksięguje - od razu potwierdzę wpływ.
Wielgaśne podziękowania!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wroobelterrorystka']wg mnie to bardzo dobry pomysl zeby zaplacic z gory i miec 'z glowy' :)
wy sie nie stresujecie, kikou sie nie stresuje i wszyscy sa zadowoleni :)
co nie zmienia faktu ze trzymam kciuki za to ze Lisio znajdzie domek![/QUOTE]
Też jestem za:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']nie, nie - proszę nie wysyłajcie nic dodatkowo z góry, niech zostanie jak jest :)[/QUOTE]

Witaj Kasiu, wolisz opcję comiesięcznej wpłaty? Ok, dostosujemy się, jednak jeden przelew już został wysłany: 600zł :)

Cioteczki, doszło 435zl z bazarku organizowanego przez Myszke. Bardzo, bardzo dziękuję!!!
Obecny stan konta wynosi: [B]688zł[/B]:multi::multi::multi:
Lisio jest zabezpieczony na pare miesięcy!
Dziękuję Wam!

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki,
Lisio to szczęściarz, o którym pamiętam wiele serc i tak mamy kolejne wpłaty:
30.10. Ossa98: 40zł (X i XI)
03.11. Aneta K.: 50zł
04.11. brzośka: 10zł
07.11. Ajula: 10zł
08.11. fiorsteinbock: 50zł
08.11. Akicius: 10GBP :smile:
A na koncie mamy prawie: [B]850zł[/B]!!!! zapłacone do 20 grudnia i kilka miesięcy do przodu.
U Lisia bez zmian, spokojnie wiedzie życie u boku Kasi i innych staruszków a My stajemy na głowie aby na to zarobic ;) I dobrze, należy się chłopakowi.
Cioteczki, dziękuję za wpłaty!!!
Myślałam, że do listopada dojadę do Lisia ale nie udało się i neistety chyba w tym roku nie uda mi się zajechać do Kasi.
A może któraś z Cioteczkek podczytujących wątek Lisia wybiera się w odwiedziny do Kasi?

Link to comment
Share on other sites

aaa, dopisze jeszcze, że cały czas odnawiamy ogłoszenia. Cisza...jak makiem zasiał :/

Jeszcze jedna kwestia, leków na regeneracje wątroby. Cioteczki, zakupiłam kilka opakowań essentiale forte itp dla staruszków u Kasi. Poszukajcie w domowych apteczka, może macie jakies zapasy leków wątrobowych - bardzo się przydadzą u Kasi...plissss!

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']aaa, dopisze jeszcze, że cały czas odnawiamy ogłoszenia. Cisza...jak makiem zasiał :/

Jeszcze jedna kwestia, leków na regeneracje wątroby. Cioteczki, zakupiłam kilka opakowań essentiale forte itp dla staruszków u Kasi. Poszukajcie w domowych apteczka, może macie jakies zapasy leków wątrobowych - bardzo się przydadzą u Kasi...plissss![/QUOTE]
A takie zwykłe typu raphacholin też?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wroobelterrorystka']czesc Lisku!:)
chcialam zapytac czy ta karma z bazarku dotarla do Liska?[/QUOTE]
Olu, a ktoś wysyłał karmę do Lisia z bazarku? Czy pytasz o bazarki organizowane przez Mysze2 z Twoich fantów? Bo z tych bazarków pieniadze zostały przelane na moje konto.

Dzisiaj miałam tel ws. Lisia. Facet już na "dzień dobry" dziwny, więc od razu mówię, że Lisio ma 10 lat a on z rozżaleniem mi odpowiedział, że "a to nie.... One (moze zona i córka) szukają szczeniaka! To on za stary..."
Powiedziałam, że na zdjęciach jest przecież dorosły pies i w opisie jest wiek...
Oh, Pan byl bardzo niemiło zaskoczony :)
Boshe!nie czytają opisów, zdjęc nie oglądają?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Olu, a ktoś wysyłał karmę do Lisia z bazarku? Czy pytasz o bazarki organizowane przez Mysze2 z Twoich fantów? Bo z tych bazarków pieniadze zostały przelane na moje konto.

Dzisiaj miałam tel ws. Lisia. Facet już na "dzień dobry" dziwny, więc od razu mówię, że Lisio ma 10 lat a on z rozżaleniem mi odpowiedział, że "a to nie.... One (moze zona i córka) szukają szczeniaka! To on za stary..."
Powiedziałam, że na zdjęciach jest przecież dorosły pies i w opisie jest wiek...
Oh, Pan byl bardzo niemiło zaskoczony :)
Boshe!nie czytają opisów, zdjęc nie oglądają?[/QUOTE]
Z tych dwóch bazarków karmy dla Lisia nie było,
Edziu, nie czytają i nie ogłądają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wroobelterrorystka']chodzi mi o karme dla nerkowcow, ktora kupilam dla Lisia na Chatulowym bazarku :)[/QUOTE]


przepraszam cos ostatnio mi dnia brakuje do zagladania na wątki

tak, oczywiście karma nerkowa (hills) dla Lisia dotarła juz pare dni temu, jeszcze przed długim weekendem, OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!:loveu: Lisieczek juz podjada, a sam Skarbulek, odpukać, w dobrym zdrówku.. a u nas jak to jesienną porą błotko po kolana, Lisio jak przystalo na dorosłego kawalera już tak specjalnie w błocie taplać się nie lubi więc w te mokre dni zbytnio nie udziela sie na dworku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...