Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Edziu, zrobię bazarek na Lisia, ale daj mi trochę czasu, sama jestem w czarnej dziurze.
Mam trochę fantów, ale szkoda na pocztę albo kuriera wydawać, żeby do Ciebie słać.
Jak się odrobię to wystawię.[/QUOTE]
Wiem Myszko, że zasuwasz jak mróweczka a Twoje bazarki ratuja niejednokrotnie sytuację finansową.
Dzięki za każdą pomoc :*

[quote name='Akicius']Czy mozna przesylac pieniadze z zagranicy listem poleconym ZPO? chcialabym pomagac naszemu Liskowi lecz koszt przelewu czesto wynosi 5 lub wiecej funtow.wolalabym te pieniadze poswiecic na inny cel-np.hotelik,karma czy wet dla Lisia niz napychac kabze bankkom.
buziaczki dla misia Lisia[/QUOTE]
Jesteśmy z Cioteczką w kontakcie. Bardzo dziękuję za chęć pomocy.
Jeśli zdecyduje się na forme PayPal, kolega udostepni konto.

[quote name='irysek']jak tam u niego z ogłoszeniami? potrzebne jakieś?[/QUOTE]
Każde ogłoszenie na wagę złota. Odnawiamy z Myszą, ale nowe też się przydadzą :)
Irysku, podaje link do aktualnego ogłoszenia - tekst i zdjęcia, jak na tablica.pl:
[url]http://tablica.pl/oferta/lisek-dorosly-wspanialy-pies-mix-akity-i-owczarka-IDXQWH.html[/url]

[quote name='giselle4']ciocia fiorsteinbock nie ma neta wiec poprosila abym wpisala podziekowania za wpłaty

[B]21 sierpienOssa98-20zl
3wrzesien Aneta K-50zl
3wrzesien brzoska-10zl
9wrzesnia-Ajula-10zl
bardzo dziekujemy za wsparcie Lisia[/B][/QUOTE]

Dzięki Grażynko, zaraz uzupełnie post rozliczeniowy i podliczę, jak wyglądają finanse Lisia.

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

Mamy na koncie 140zł, brakuję 160zł do płatności za kolejny miesiąc. Płatność mamy do 20 września.
Cioteczki, bardzo Was proszę o pomoc i zorganizowanie bazarku, albo wpłaty jednorazowe. Zaraz zacznie się generować dług, a ja obecnie nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu dogomanii co dawniej. Bardzo proszę o pomoc :(
Rozmawiałam z Kasią, Lisio sie starzeje i zmiany są widoczne. Siwy pycholek, mniejsza chęć do biegania za szczeniorami - poprostu jesień życia. Zdrówko na szczęscie mu dopisuje i nie dzieje się nic złego.

Link to comment
Share on other sites

kochane dziewczyny
ja wiem co to znaczy puste konto i rachunek do zaplacenia za psa
Prosze o 5zl na rzecz Lisia to tak mało i tak duzo
a dla niego spokojny nastepny miesiac
Wiem ,prosze o pewne wyrzecznia aby te 5zl zaoszczędzic...takie czasy
ale jak zaczniemy ciągnąc długi
to ogon bedzie tak wielki ze wroci do schroniska.
Prosze

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']no to spokojnie czekamy[/QUOTE]

Sorki ale spokojne czekanie to mamy za soba. Jutro jest termin płatnosci a ja mam 140zł i niezręcznie mi powiedzieć Kikou, że nie mam 300zł za kolejny miesiąc. Lisek jesc musi. Dostaje od Kasi specjalistyczną karme dla nerkowcow, suplementy diety, za ktore od nas nie bierze dodatkowych pieniedzy - więc przynajmniej w terminie chce płacić należność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Obiecałam bazarek i zrobię, już się pomalutku ogarniam z tymi trwającymi i rozliczanymi.
Skromny grosik też pójdzie.[/QUOTE]

Myszko, niesmiem Ciebie prosić o bazarek bo wiem ile ich organizujesz.
Biore sie za zdjęcia i wystawie bazarek bizuteryjny, Giselle4 też obiecałą pomoc.
Wysłałam do moda prosbe o zmiane tytulu, niestety - bez odzewu.

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Myszko, niesmiem Ciebie prosić o bazarek bo wiem ile ich organizujesz.
Biore sie za zdjęcia i wystawie bazarek bizuteryjny, Giselle4 też obiecałą pomoc.
Wysłałam do moda prosbe o zmiane tytulu, niestety - bez odzewu.[/QUOTE]

ogarnę sie i cos zrobie
Edytko nasza stała paczka musi sobie pmagac
ale chetnie zapraszamy do pomocy wszystkich
nasze zasoby finansowo-fantowe są na wyczerpaniu
..nie mozemy zaniedbac tez psow i kotow dokarmianych systematycvznie
na działkach czy w domach biedniejszych ludzi
ktorzy maja wielkie serca ale mniej gotowki

Link to comment
Share on other sites

Lisku, skarbie melduje sie i pomagam :)
dzisiaj zrobie przelew jakis drobny
moze byc na konto Pani Grazynki?
Akicius, jesli nie chcesz placic za przelew z anglii moge zaproponowac nr swojego konta angielskiego, jesli bys chciala mozesz wplacac jakakolwiek kwote bo ja i tak wysylam pieniadze do polski i za to nie place, moglabym przekazywac pieniadze na Liska.
kolejne moje pytanie brzmi: znajdzie sie jakas dobra dusza dysponujaca wolnym czasem na wystawienie bazarku? mam kilka rzeczy (kosmetyki glownie) ktore moglabym przekazac ale bede w polsce tylko na tydzien wiec wiem ze nie bede miala czasu dopilnowac bazarku

edit:
kuurcze ale jestem wieśniarą, nie doczytalam ze pieniadze trzeba slac na konto Edyty i wyslalam juz Pani Grazynce, bedzie to jakis duzy problem?

Edited by wroobelterrorystka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wroobelterrorystka']Lisku, skarbie melduje sie i pomagam :)
dzisiaj zrobie przelew jakis drobny
moze byc na konto Pani Grazynki?
Akicius, jesli nie chcesz placic za przelew z anglii moge zaproponowac nr swojego konta angielskiego, jesli bys chciala mozesz wplacac jakakolwiek kwote bo ja i tak wysylam pieniadze do polski i za to nie place, moglabym przekazywac pieniadze na Liska.
kolejne moje pytanie brzmi: znajdzie sie jakas dobra dusza dysponujaca wolnym czasem na wystawienie bazarku? mam kilka rzeczy (kosmetyki glownie) ktore moglabym przekazac ale bede w polsce tylko na tydzien wiec wiem ze nie bede miala czasu dopilnowac bazarku

edit:
kuurcze ale jestem wieśniarą, nie doczytalam ze pieniadze trzeba slac na konto Edyty i wyslalam juz Pani Grazynce, bedzie to jakis duzy problem?[/QUOTE]

DZIĘKUJE OLU
ZAWSZE NAM POMAGASZ
konto nie jest wazne
pieniazki dla Lisia otrzyma Lisio
Dziekuje jeszcze raz i zycze wszystkiego dobrego

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczki!
Dziękuję za szybką reakcję, ktora przerosła moje najsmielsze oczekiwania. I juz donoszę jaki jest stan kasy. Od siebie dorzucam jeszcze 10zł stałej, ktorą wpłacałam na Tuptusia. Tuptuś odpoczywa za Tęczowym Mostem (*) i na pewno ucieszy się ze wsparcia na rzecz Lisia.

Wpłaty zaczeły się, poczawszy od 19 wrzesnia i zapoczatkowała je Mysza2
[/B]19.09. Mysza2: 30zł
20.09. Brzośka: 20zł
23.09. Kocurek: 12,28zł
23.09. Bela51 (IX i X): 10zł
23.09. Ossa98: 40zł (IX+gratis)
24.09. Akicius: 10GBP - przesyłka doszła cała i zdrowa ;)
24.09. fiorsteinbock: 10zł
25.09. wrobelterrorystka: 30zł[B]
Całość: 152,28zł - jutro wymienie w kantorze funty ale możemy przyjąc ok. 49zł

Uzbierałysmy ponad 292zł (+10GBP) - przelałam na konto Kasi 300zł ale rozpisze całość po jutrzejszej wizycie w Kantorze. Bedziemy jeszcze na "plusie".
[SIZE=3]
Dziękuję Wam wszystkim i kazdej z osobna. [/SIZE]
Lisek nigdy nie byl tak szczesliwy jak u Kasi, nikt o niego tak nie dbał i nikt go nie kochal. Musimy walczyć o niego i jego szczescie. A dzięki Waszej pomocy wiem, że to jest możliwe.

[/B]:Rose::Rose::Rose::Dog_run:

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

Lisiunio w dobrym zdrówku, wszystko u niego w porządku, ciągle nawet mamy jeszcze zdobycznego renala więc i dietkę trzymamy jak należy. Ponieważ żadna Ciotka sie do nas nie wybrała zrobić ładne zdjęcia więc wklejam fotki takie sobie poczciwe... no ale modela widać :)
(musiałam poprosić o pomoc pomocniczkę bo jak ja biegam po podwórku to pieski zwykle biegną za mną więc trudno zrobić mi fotkę bo zwykle mam mordkę Lisia koło swojej :)
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dbc5d068cf4410a8.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/226/dbc5d068cf4410a8gen.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/490e4e74cca8f3f9.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/226/490e4e74cca8f3f9gen.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7cc84cccd253760.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/226/b7cc84cccd253760gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...