Jump to content
Dogomania

Barbara Brandys


shirkan

Recommended Posts

Czy ktoś był już oceniany przez tą Panią?
Na co zwraca uwagę,co preferuje?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Ma nas oceniać w sobotę w Grudziądzu,a przyznam że nigdy nie spotkałam się z jej sędziowaniem terierów typu bull.

Link to comment
Share on other sites

Nas (nasze psy)oceniała dwa razy w odstępie roku. Po pierwszym razie powiedziałam NIGDY WIĘCEJ, ale po roku zgłosiłam ponownie inne psy i było OK !!! Widocznie nasz champion nie przypadł do gustu Pani sędzinie, w przeciwieństwie do młodszego rodzeństwa ;-) Może to śmieszne ale ogromną wagę ta sędzina przykłada do osadzenia ogona (przynajmniej u terierów).

-------------------------------------------------
[URL]http://scottishteam.zafriko.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedz.
My też już po pierwszym spotkaniu z tą Panią.
Na razie jestem na etapie "nigdy więcej":-).Choć nigdy nie mówię nigdy i nie wykluczone że kiedyś jeszcze u niej zawitam.
Fakt osadzenie i sposób noszenia ogona jest dla niej dosyć ważny.
Bullowate to chyba jednak nie jej bajka.

Link to comment
Share on other sites

Gdy Pani Barbara po raz pierwszy sędziowała teriery to można było odnieść wrażenie ,że dla niej PIES ZACZTNA I KOŃCZY SIĘ na OGONIE ;-) i że jest to najważniejszy psi " ORGAN" !!! Ale po roku już inne podejście do psów ( jako do całości a nie fragmentarycznie) . Ale suma sumarum POLECAM!

[URL]http://scottishteam.zafriko.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie największy + dla tej sędziny należy się za jej serdeczność i podejście do szczylków, które niekoniecznie mają ochotę się ładnie pokazywać w ringu, zwłaszcza gdy debiutują :) poza tym jest dokładna, długo ogląda i opisuje psy. Nie wiem czy to standard u niej, ale sędziując AST najpierw przyznawała lokaty a potem dopiero opisywała psy. Dobre rozwiązanie na upalne dni, można się z psiakiem do cienia na trochę schować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...