Jump to content
Dogomania

Czy krakowskie psy przetrwają , jak wyleje Wisła


Bączek

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tez dotarla do mnie taka info.

ponawiam swoja prosbe o dowiezienie mi niekonfliktowego psa/suczki do bronowic/krowodrzy (okolice biprostalu).

@ Annie&Bonnie
jak nikt wczesniej sie nie znajdzie to bym chetnie skorzystala z twojej wizyty po 15 w schronisku. o ile wczesniej nie wypuszcza luzem psiakow, ktore im zostaly :|

Link to comment
Share on other sites

podobno zostały same burki-agresorki, kolezanka miala mi przywiezc jakiegos psa, ale mowi ze nie ma takich kt zechcialyby zyc z zgodzie z moim. zatem jesli ktos sie jeszcze zastanawia - to raczej psy na ogrod lub kojca dla ludzi doswiadczonych

[quote name='madika']tez dotarla do mnie taka info.

ponawiam swoja prosbe o dowiezienie mi niekonfliktowego psa/suczki do bronowic/krowodrzy (okolice biprostalu).

@ Annie&Bonnie
jak nikt wczesniej sie nie znajdzie to bym chetnie skorzystala z twojej wizyty po 15 w schronisku. o ile wczesniej nie wypuszcza luzem psiakow, ktore im zostaly :|[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisai']Mam ja od dwoch niezaleznych osob ktore pojechaly do schronu. Wiec to jest to co mowia w schronisku.

Ale jest nadal sposob by pomoc:
[B]na kobierzynskiej w KKJ (Klub Konnej Jazdy?) sa psy i koty ktore byly tam ewakuowane, normalne psy ktore moga przebywac z innymi zwierzetami. Jezeli stamtad wziac kota/psa - zrobi sie miejsce dla tych trudnych ze schronu. [/B]

Juz szukam tego KKJ:

[URL]http://www.kkjk.pl/[/URL]
[CENTER][B]Krakowski Klub Jazdy Konnej[/B]
ul. Kobierzyńska 175
30-382 Kraków
tel/fax 012 262 14 18 [/CENTER]

aisai[/QUOTE]
Wiadomość z krakowskiego wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qlpiak']Toller, próbowałam się do Ciebie dodzwonić w poszukiwaniu tel. naszego wspólnego Maćka Anashara. On jest zdaje się tam na miejscu lub w drodze na lub z schroniska. Zadzwoń, jeśli możesz.[/QUOTE]
Nie mam kontaktu do Anashara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bączek']Jestem teraz na Prądniku w pracy. Samochód mam na Kozłówku. Rozmawiałam z Martą, żeby wzięła dla mnie 4 psy z jednego kojca. Gdyby sie nie udało mogę być w schronie dopiero o 17. Mam spory kojec.[/QUOTE]
Baczek w tym momencie moj maz podjechal do Marty ma 10 psow ,5 dla Mart i 5 dla ciebie bo wczoraj zawislizmy z niepolomic 8 psow ,niepomice sa juz opuszczone wlascicielka ze swoimi psami tez ,wal pekł niedaleko na Grabiach ,policja kazala sie ewakuowac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qlpiak']Madika, zadzwoni do Ciebie zaraz Patrycja, która ma ze sobą 2 małe psa. Jednego może Ci przywieść.[/QUOTE]
mam juz malucha czarnego :loveu:
moj psiak jest tak zaskoczony nowym psem w domu, ze w ogole nie zareagowal jak ten mu zmlucil jedzenia z miski i zabral kosc wolowa :D
normalnie strasznie wyglodnialy.
szkoda tylko, ze nie ma imienia :(


czyli juz dojazdu do schroniska nie ma jak pekl wal?

Link to comment
Share on other sites

niesamowite, że taka akcja się udała... ciekawe gdzie trafiły psiaki poza dogomaniakami... może już nie wrócą do schronu..? czy przy wydawaniu zwierząt spisywano jakieś dane, czy wszystko było organizowane w mega pośpiechu?
...może to i głupie pytanie, cieszę się, że wszystkie zwierzaki uratowane, ale ciekawe gdzie trafiły...
a te, które mają wrócić, czy będą miały gdzie wracać... po zalaniu (w ogóle doszło do zalania?) trzeba zrobić mega sprzątanie, odkażanie etc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2411magdalenka']niesamowite, że taka akcja się udała... ciekawe gdzie trafiły psiaki poza dogomaniakami... może już nie wrócą do schronu..? czy przy wydawaniu zwierząt spisywano jakieś dane, czy wszystko było organizowane w mega pośpiechu?
...może to i głupie pytanie, cieszę się, że wszystkie zwierzaki uratowane, ale ciekawe gdzie trafiły...
a te, które mają wrócić, czy będą miały gdzie wracać... po zalaniu (w ogóle doszło do zalania?) trzeba zrobić mega sprzątanie, odkażanie etc.[/QUOTE]

nie wiem czy spisywano dane osób...nie wiem czy był na to czas...
Nie tylko dogomaniacy... do mnie zdzwoniła pani która w radiu usłyszała prośbę... wzięła ponad 15 psiaków.

Przed chwilą dostałam info że wał puścił... tam jeszcze zostały psiaki....:(

Link to comment
Share on other sites

a ja rozmawiałam z mężem zaraz po 14 żeby go po zwierzaki wysłać, to mówił, że w radiu mówili, że już nie ma co brać...
??? śmiał się nawet, że po co te zwierzaki w schronisku siedzą, jak tyle chętnych było, że w parę godzin je rozdano...

ma ktoś jakieś "najnowsze" info?

Link to comment
Share on other sites

Jak wychodziłam o 13-ej zostało dosłownie kilkanoaście psów, chętni jeszcze byli. Ludzie zapisywani byli lub sami wpisywali się do zeszytu, ile psów, nazwisko, telefon. Nie było jak prowadzić dokładnej ewidencji. Było mnóstwo zwykłych krakowian, którzy o akcji usłyszeliw radiu. Naprawdę byłam pod wrażeniem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abero']Jak wychodziłam o 13-ej zostało dosłownie kilkanoaście psów, chętni jeszcze byli. Ludzie zapisywani byli lub sami wpisywali się do zeszytu, ile psów, nazwisko, telefon. Nie było jak prowadzić dokładnej ewidencji. Było mnóstwo zwykłych krakowian, którzy o akcji usłyszeliw radiu. Naprawdę byłam pod wrażeniem![/QUOTE]
Czasami ludzie są fajni, co nie abero? :)
nic zmykam, cieszę się, że wszystko poszło tak fajnie
żałuję, ze się nie załapałam
Łańka miałaby towarzystwo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abero']W klubie jazdy konnej na Kobierzyńskiej 175 jest wiele ewakuowanych psów i kotów. Są bezpieczne, ale warunki trudne. Możne je stamtąd zabierań na tymczas do domów![/QUOTE]
abero, to pewne info, że są koty? Bo dostaje sprzeczne...

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z innego wątku:

[quote name='cavunia']moja znajoma dzwoniła przed chwilą z informacją że koty są na floriańskiej, pewnie w biurze KTOZu.[/QUOTE]

[CENTER] [FONT=Arial][COLOR=#074630][B]Biuro KTOZ[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[CENTER] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#074630]ul. Floriańska 53, 31- 021 Kraków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#074630] (wejście przez podwórko)[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[B] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#074630]telefony: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#074630]0 12 421 77 72 0 12 421 26 85[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#074630]telefon/faks: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#074630]0 12 429 43 61[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...