Jump to content
Dogomania

Czy krakowskie psy przetrwają , jak wyleje Wisła


Bączek

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

krakowianka.fr napisała

[B]Wiadomosci: strona: [/B][URL="http://www.rmf24.pl/raport-polskapodwoda/minuta"][B][COLOR=#4444ff]http://www.rmf24.pl/raport-polskapodwoda/minuta[/COLOR][/B][/URL]

[B]9:58[/B] Rozpoczęła się ewakuacja schroniska dla bezdomnych zwierząt przy Rybnej 3. Władze schroniska apelują o pomoc. Proszą, by odpowiedzialni mieszkańcy Krakowa, znający się na psach i gotowi pomóc skontaktowali się z schroniskiem [B]tel./fax: 0-12) 429-74-72[/B] , 429-92-41 lub [B]przyjechali na miejsce.[/B] Potrzebne są osoby, które na kilka dni przygarną schroniskowe zwierzęta - apeluje KooT.

Z tego co wiem, dojazd jest ok ze strony Salwatora.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakteriakoli']przed chwila dzwonilam, pani poprosila mnie o podanie adresu sms'em i tyle. spytala czy may czy duzy

moze omylkowo dodzwonilas sie do kogos innego?[/QUOTE]
Chyba jednak poprzednio nie zrozumiałyśmy się, teraz rozmawiałam z młodszą osobą i dogadałyśmy się. Przepraszam za zamieszanie. Udało się, wezmę jednego z psów, które zostaną zabrane przez osobę z nr tel. 514 453 927. Może ktoś jeszcze tym sposobem zabierze jakiegoś psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Jestem teraz na Prądniku w pracy. Samochód mam na Kozłówku. Rozmawiałam z Martą, żeby wzięła dla mnie 4 psy z jednego kojca. Gdyby sie nie udało mogę być w schronie dopiero o 17. Mam spory kojec.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka jest na miejscu, rozmawiałyśmy minutę temu.
[B]POTRZEBNE SĄ SMYCZE, OBROŻE I KONTENERY!![/B]

Na szczęście sporo ludzi się pojawiło, ale nie mają na co zabrać psów. Kilka psów uciekło, goniono je. Wolontariusze cieszyli się nawet z garści sznurków.

Jeżeli ktoś nie może wziąć psa, to może pomóc dostarczając w/w sprzęty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']Koleżanka jest na miejscu, rozmawiałyśmy minutę temu.
[B]POTRZEBNE SĄ SMYCZE, OBROŻE I KONTENERY!![/B]

Na szczęście sporo ludzi się pojawiło, ale nie mają na co zabrać psów. Kilka psów uciekło, goniono je. Wolontariusze cieszyli się nawet z garści sznurków.

Jeżeli ktoś nie może wziąć psa, to może pomóc dostarczając w/w sprzęty.[/QUOTE]

Kinyu co z kotami, pojawiaja sie sprzeczne informacje.

Link to comment
Share on other sites

[B]dom dla 2 kotów...przeklejam...może ktoś jedzie w kierunku
[/B]mieszkam w krk, stare podgórze-okolice korony . jestem w stanie przygarnac 2 kotki na 'przechowanie' ze schroniska na rybnej
ale nie mam transportu
je ktos z krakowa bedzie jechał autem na rybną, i bylby w stanie podjechac tu przez podgorze i zabrac jedna osobe,
lub wziac kotki i przewiezc chociazby tylko na podgorze
bede wdzieczna !!!!!!
kontakt - 792 564 120

Link to comment
Share on other sites

co z tymi psami? :(
ja mialabym szelki na zbyciu dla malego pieska.

ewentualnie, ryzykujac zamordowanie przez rodzicow ;) moge zabrac [B]niekonfliktowego, malego pieska (albo lepiej suczke[/B], bo sama mam psa) na kilka dni. ale nie mam sie jak dostac do schroniska.

edit: zapomnialam. mieszkam w okolicach bronowic/łobzowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']lub wziac kotki i przewiezc chociazby tylko na podgorze
bede wdzieczna !!!!!!
kontakt - 792 564 120[/QUOTE]
Zadzwoń pilnie na 514 453 927.
One są na miejscu, więc nie odczytają Twojego posta, a mieszkają na Podgórzu. Może coś jeszcze zmieszczą do auta.

Link to comment
Share on other sites

dajcie znać 507095567
Dojechał , kotów juz nie ma


[quote name='j3nny']Spisuje wszystkie namiary, chetne DT
jak ktos juz dostanie psa, to prosze niech o tym napisze na ktoryms z watkow[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika'][B]qlpiak[/B] - a nie znasz kogos z bronowic/krowodrzy ktos sie wybral/wybiera do schroniska?[/QUOTE]
Koleżanka, która mieszka przy Błoniach właśnie wraca ze schroniska, ma 3 psy i kota, ale chyba uda jej się rozlokować wszystko. Gdyby coś, da znać. Tylko akurat chyba u siebie nie będzie mieszkać teraz, bo za blisko Rudawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qlpiak']Koleżanka, która mieszka przy Błoniach właśnie wraca ze schroniska, ma 3 psy i kota, ale chyba uda jej się rozlokować wszystko. Gdyby coś, da znać. Tylko akurat chyba u siebie nie będzie mieszkać teraz, bo za blisko Rudawy.[/QUOTE]

ok, jakby jej zostal jakis psiak (byle niekonfliktowy w stosunku do innego psa) to 608 121 781.

jakby ktos sie wybieral to tez prosze o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika'][B]qlpiak[/B] - a nie znasz kogos z bronowic/krowodrzy ktos sie wybral/wybiera do schroniska?[/QUOTE]

Ja bede jechac samochodem osobowym z kolezanka z Azorow/Krowodrzy,
ale dopiero po 15h jak wroce z pracy.
Chcialabym zabrac 2 suczki/pieski ugodowe (mam suczke) i moga byc wiekszych rozmiarow (mam ogrodek).

Moj numer tel: 511785768 (na razie w pracy wiec moge tylko smsowac).
Trzymajcie się!
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Żeby tylko udało się wszystkie zabrać na czas! Trzymamy kciuki!

Info z facebooka:
"wszystkie koty znalazły już domy, czekają jeszcze duży psy, pod schroniskiem tłumy ludzi!"[/QUOTE]

Nie wiem czy to prawda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...