Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

siem ciesze.:roll:
shida-pamietaj o wyslanei dostepu uzytkownikowi Gaga z dogo.
przypominam ze umawianie na treningi,omawianie treningow,kwestie szkoleniowe,filmy itd sa wylacznie na forum klubowym wiec tam zagladajcie.:mad:
ps.a mi sie marza kluby ipo/schh ktore pracuja z psami,nie warcza na siebie,spotykaja sie na wewnetrznych zawodzikach gdzie swiewtnie sie bawia i ucza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'] ps.a mi sie marza kluby ipo/schh ktore pracuja z psami,nie warcza na siebie,spotykaja sie na wewnetrznych zawodzikach gdzie swiewtnie sie bawia i ucza.[/quote]

:laugh2_2:a ktoś tu niedawno o naiwności... Trzeba było zgłosić postulat do kandydatów w wyborach...może by obiecali :diabloti:.
jedyną mozliwością jest zamknąć oczy i uszy na szum w kuluarach i zająć się właśnie tym co "wewnątrz" i robic co sie chce w tym zakresie. Tylko nie wiem czy to łatwe....:hmmmm:
[I][SIZE=1](no ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo...)[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisieczka-ja cie za dizsiaj zamorduje po prostu.:cool3::mad:.
shida-uruchom konto uzytkownikowi o nicku na dogo Gaga.[/quote]
miałam 89 urodziny tz.... musiałam byc w chalupce przy respiratorze:cool3:, poza tym nie było kopa w doopala ze mam byc z tepaczkiem. poza tym wczoraj na prezent urodzinowy tepaczek wytarzał się na łakach w padlinie:angryy:. kapałam ja w masce gazowej a w łazience rozpyliłam cały dezodorant. jak sie uda wkleje zdjecie durnej miny tepaczka w wannie... była baaardzo nieszczęsliwa bo przeca durna pańcia nie dała cuuuudnie waniec. wrrrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']Monisieczka - nie chce mi sie szukac czy tu bylo info ze mialas byc wczoraj, ale napewno bylo info dla Ciebie o wczorajszych zajeciach na naszym forum klubowym :lol: (jak to dumnie brzmi :evil_lol:)[/quote]
ło mamunku:placz:..... nie czytałam nic wczoraj.... moja kulpa:roll::oops:... to jakos treseruniowi wynagrodze:razz:....mogłabyś mnie jakos Eddii :angryy:kryc że napis niewyraźny czy jakos tak a nie wydawać na pastwe treserunia.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']to Ty mnie zostawilas na pastwe:angryy:, bo zajecia mialysmy miec wczoraj razem:evil_lol:
powiem Ci jeszcze ze nie chodzi o cc :evil_lol: tylko o to gdzie Cie jeszcze nie bylo :razz:[/quote]
no to tym bardziej jest mi przykro ze nie byłam, ale nawet jakbym czytała to i tak nie mogłabym byc bo tz by mi nie darował nieobecności.... byłam, tam gdzie myslisz ale nic nie pisałam :cool3::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']w domu.doczlapalam sie.rrrany ale sie zamrozilam dzisiaj:roll::evil_lol:.jeszcze raz dzieki za odzywki bewi doga.ja je bardzo cenie a nie wiem czy mozna je kupic w polsce.dzieki w imieniu onkowych babc :loveu:[/quote]

no przeciez ja je w polsce kupilam, do pl sprowadza je firma Dorado z Wroclawia. Zdrowka dla babc! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']serio?ja je sciagalam z niemiec razem z karma a teraz moje zra sciagane tez:roll:.hmmmm..dorado mowisz?:cool3:...[/quote]

No Skarbie, przeciez sama mi powiedzialas jakis czas temu gdzie to kupic, kupilam w belcando.com.pl, ale importerem jest dorado, wrzucilam Ci do siaty ulotke z tym CaniImmunem i tam na ostatniej stronie jest do nich adres i tel. Jak Ci nie sprzedadza to ja Ci zamowie. Ciekawe tylko czy prosto z dojczlandu nie jest jednak taniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

jest taniej:cool3:.tyle ze dla chity i shado to wiecej tego proszenia uwe zeby nei zapomnial niz to warte.na razie mam jeszcze 4 puszki marchewki i 2 alg to luzik.ale warto wiedizec ze monza kupic w polandzie.zwlaszcza marchew poolecam goraco bo jest zarabista po prostu.a dla karmiacych suk albo ciezarnych przed wysypka-zarabista.no i wydajne.bo moje psy algolithu to nei lubic:roll:.ale algi bewi -no problemos:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...