Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']no i nie bylo tak zle.szkoda tylko ze kelta nei bedize z nami przez 2 tygodnie:-(.jfn-zbieraj sie do koopy szybko i wracaj do nas.[/quote]
A ile soku wypiłaś :roflt:
Jfn nie wygłupiaj się Zorki nie ma Ciebie nie ma i ja teraz musze piłeczki rzucac i nie da się zginąć w tłumie :(

Link to comment
Share on other sites

ja?soku?nic.to szogunowa caly czas cos popijala z buteleczki:diabloti:.
nie bylo tak zle bo:
-niech zyja korki nei wywalilam sie ani razu
-bylo 5 psow wiec sie tylko lekko rozgrzalam a nei podpieralam nosem.
-pod koniec zajec przestalo padac.
i o 20 juz NIE padalo.monisieczka slyszy?:mad:

Link to comment
Share on other sites

ja jednak wczoraj nie dałam rady:shake: ale za to przygotowałam sie już na nastepne zajęcia i zakupiłam kaloszki :D myslisz ayshe ze jednak lepsze by były korki? chodzi rzecz jasna o przewracanie sie a w zasadzie NIE przewracanie się:evil_lol:
jeszcze tylko odpowiedniej kurtki treningowej brak cały czas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja?soku?nic.to szogunowa caly czas cos popijala z buteleczki:diabloti:.
nie bylo tak zle bo:
-niech zyja korki nei wywalilam sie ani razu
-bylo 5 psow wiec sie tylko lekko rozgrzalam a nei podpieralam nosem.
-pod koniec zajec przestalo padac.
i o 20 juz NIE padalo.monisieczka slyszy?:mad:[/quote]
słyszy, słyszy i wstyd okropny.... ale miało padac do 21, cos sie tam na górze pop.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']animacja-nooo w sumie to jestem kurduplem :diabloti::evil_lol:.[/quote]
Ależ skąd jesteś wysoka, szczupła, blondynką :loveu:
:lol: dzwoniłam do Izoldas i baaardzo kocha swojego psa :evil_lol: "powiedziała zeby ktoś z Zorka trenował, zabierał na treningi calkiem zabrał..... nie no za 5 tygodni moze oddać" baardzo narzekała ze bedzie bardzo w tyle pocieszyłam ja że nie bardzo w tyle bo my z Inka robimy postępy baardzo powoli żeby jej nie zostawiac bardzo w tyle;):lol:
koleżeńska jestem, a co!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mariola-wracaj szybko do zdrowia.:loveu:[/quote]


Postaram się. Od dzisiaj, aż do poniedziałku placem treningowym będzie przedpokój, no i może jeszcze kuchnia, pokój...:evil_lol:,a w poniedziałek do pracy więc i z treningami na dwór:p - Mariola

Link to comment
Share on other sites

biedna izoldas-ma przerabane.zrobilismy z bosa napalonego adhdowca a teraz pancia ze zlamanym palcem.:roll::evil_lol:.no nie zazdroszcze.:shake:
nooo jasnem.jezdem wysoka,smukla blondynka i do tego dziewietnastkom z sokolim wzrokiem i yntelektualnie jezdem ponetna tyz.:diabloti:
mariola-no w domu tyz fajnie.podreperuj aport dzieciakom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...