Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']monisieczka-no i zapewne przypominasz sobie dlaczego.jesli czujesz sie na silach-mozemy sprobowac do tego wrocic.nie masz dozywotniej banicji.tyle ze ja uwazam ze jeszcze troszke kontakt na socjalnym powinnas opanowac.;)[/quote]
ale ja siem nie skarzę:loveu:, bo to co robimy tepaczkowi chiba dobrze robi:evil_lol:, a poza tym chyba jakoś do mnie bardziej trafia co i dlaczego mam robic :p;):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wsparcia ,wsparcia...wiecej wsparcia:roll::evil_lol:...moze laseczke se kup co?:cool3:
bo ja tak wspieram,wspieram i czuje sie juz jak sciana:D[/quote]
ja i laseczka :angryy:!!! no wiesz co:angryy:?!? jakiś barczysty murzyn:oops::razz: to i owszem ale laseczka:cool3:....

Link to comment
Share on other sites

[B]ayshe[/B] ja nic juz nie rozumiem:placz::placz::placz: czy dzis w ogole byly zajecia o 20??
tzn moze zaczne od poczatku. godzinka 19.40 i pancia z gama zbieraja sie czym predzej na szkolonko. beda mialy pewnie z 5-10 minut spoznienia ale co tam... wazne ze beda a nie sie bedom obijac :P
no i schodzim na dol a na dole na klatce gama se siiiiik....:mad: rzdko jej sie to zdarza ale zdarza jeszcze. no to sem mysle ze wydziemy jeszcze za "prog" na qpe i gama do autka a ja szybciorem posprzatam i jadziem.
iiiii... ic o??????????? i dupa. schodzi se sasiadka i w krzyk. ze jak moze pies tak robic ze to skandal, ze smierdzi ze to ze tamto ze niech mi w chalupie sika a nie na klatce itd itp ja jej na to ze przecie to maly szczenior i jej sie jeszcze czasem zdarzy ale zara posprzatam i bedzie wszystko oki. a ta malpa mi z mala wyjsc nie chciala dac tylko kazala sie wracac i najpierw sprzatac (i tak wyszłam:loveu:) a potem sie szlajac z kundlem jak to ujela:angryy::angryy:
wyszlam wrocilam zeby sprzatac a ta baba jaga dalej stala i z twarza (zeby tu sie za bardzo nie wyrazac, 'z twarza' ladnie brzmi;):roll:) do mnie:mad: ze to rosnie bydle, ze jej dzici sie boja, ze jak mozna w bloku z czyms takim mieszkac i ze kaganiec juz powinna miec i wogole ah i oh... i to tak trwalo do 20:angryy::angryy:
wrocilam na gore, rzucilam rzeczy i wsciekla i prawie ze lzami powiedzialam do tza ze nie jade. ze i tak sie spoznie juz z pol gocdziny poza tym zaraz wybuchne...
No i napisalam Ci ayshe tego esa....
ale tz po 10 minutach mnie namowil. tzn wiedzial ze bardzo chcialam jechac toc mnie wrzucil do samochodu razem z KUNDLEM:evil_lol::evil_lol: i zawiozl pod most :D bylismy 20.25 a tam psikus.............. ni ma nikogo!!!!
Jak to tak?? Ani ciebie ani spajdera, edoxa siany... ja nic nie rozumiec...:placz::placz: zrobilam se male prywatne szkolenie i wrocilam nach hause i pisze tu zeby odreagowac poszkoleniowy stres co by bylo w temacie.....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wyjątek[/B], parę stron wcześniej, Ayshe przestawiała Balto i Chilli na 19.
A nas miało dzisiaj wieczorem nie być, bo miałem drugą zmianę w pracy i odrabiałem dzisiejszy trening o 8:30 na Polach. Więc pewnie, jak dostała od Ciebie esa, to się wszyscy zwinęli...

BTW: Współczuję sąsiadki:glaszcze: Ja dla takich ludzi jestem mało delikatny...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spyder'][B]Wyjątek[/B], parę stron wcześniej, Ayshe przestawiała Balto i Chilli na 19.
A nas miało dzisiaj wieczorem nie być, bo miałem drugą zmianę w pracy i odrabiałem dzisiejszy trening o 8:30 na Polach. Więc pewnie, jak dostała od Ciebie esa, to się wszyscy zwinęli...

BTW: Współczuję sąsiadki:glaszcze: Ja dla takich ludzi jestem mało delikatny...:mad:[/quote]

to ze Balto i Chilli byli 'przestwieni' to sie doczytalam. Ale nie miałam pojecia, ze Ciebie nie bedzie....:roll:

a co do braku delikatności to moj TZ prawie zajrzal po drodze do miszkania tej miłej pani..... wczoraj go powstrzymalam od awantur ale co bedzie nastepnym razem to nie wiem... :diabloti:

[quote name='ayshe']wyjatek-oproznilam godzine 20 bo mialas byc tylko ty.poniewaz napisalas mi smsa ze cie nie bedzie[cyt."nie bedzie mnie..."] to po co mialam czekac?
dzisiaj oczywiscie sa zajecia na 20.[/quote]

nie no oczywiste ze sobie pojechalas skoro miałam byc tylko ja:diabloti: a ja "zrezygnowałam":angryy:
ale jak juz napisalam wyzej nie wiedzialam ze nie bedzie Spydera... eh no nic.
a jak to dzis na 20? przecie dzis piatek??

Link to comment
Share on other sites

[B]Wyjątek[/B], nie wiedziałeś, bo nie pisałem tutaj tego, tylko ustalałem ustnie we wtorek:oops: Teraz będę pisał, żeby wszyscy zainteresowani wiedzieli.
[B]
Ayshe[/B], musimy pokombinować na przyszły tydzień, bo ja i we wtorek i w czwartek mam na drugą zmianę:angryy:, więc na grupę nie dotrę:placz:

Pozostaje nam do dyspozycji poniedziałek, wtorek, środa i czwartek rano, bądź piątek rano i wieczorem.

Wybór dnia i dokładnej godziny zostawiam Tobie. Tylko proszę - rano nie później niż na 09:30, bo się nie wyrobie do pracy.

Link to comment
Share on other sites

A popatrzecie na ta strone i na tego pieska [url]http://www.rewir.strefa.pl/index.php?menu=aktu[/url] ,ech jaka piekna glowa .Ciekawe jak wyrosnie .Ale podoba mi sie bardzo .No moz e zreszta sie nie znam ale jakos mnie tak zafascynowala ,bo moz e drugi Shado z niego wyrosnie tyle ,ze dlugowlosy .Ide potopic swoje psy zeby zrobic miejsce dla nastepnego :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']No nie ! Nawet sie posadyscic nie mozna ,bleee paskudnie czujna ta rodzinka :-)
To ide zameczac moje psy rownaniem w deszczu :-D tez dobry sposob na pozbycie sie ich :-)[/quote]
Na deszcz to my patrzymy przez okno :lol: mysląc jak na treningu będzie ziiiimno, moookro, ślissssko słowem cuudnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wezcie przyklad ze mnie i jednak zrezygnujcie z treningu :-D.Ja pelna dobrych checi wyszlam przed dom i...zawrocilam ,no nienawidze takiej pogody ,nie dosc ,ze mokro to jeszcze przenikliwie zimno.Dobrze ,ze mialam dla psow po wedzonym uchu na przekupienie :-)

No byc moze ,ze Shadow jest jedyny :-) choc ja mysle ,ze gdzies jeszcze sa tak fajne pieski jak on .To jest moj ideal ONka :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...