Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']dzieki wszystkim za gratulacje :lol:
ayshe mam pytanie bo z tego co pamietam masz podobne problemy :evil_lol:,choc jest to tez pytanie do wszystkich
macie jakis patent na przegryzania linek ,smyczek i szelek przez psa w ktore jest ubrany ????[/quote]
Kaganiec albo łańcuch :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

tak.przeczytalam co sama wiem co:diabloti:.na takie prowadzenei nadaja sie psy o wybitnym lupowym,bez sladu histerii i niestabilnosci.pewne siebie.twarde.do wysokiego sportu."normalne"psy nie nadaja sie.do tego dochodzi przewodnik-doswiadczony,umiejacy radzic sobie z problemami,czujacy psa,i nie mieszkajay z psem po cywilnemu.tak ale dla psow do sportu,psow zawodnikow nakierowanych na wysoki sport.
ps.przypominam o ostatnich 2 filmach na cc do koniecznego zapoznania sie na dzisiejszy trening.[B]mimoza to szczegolnie 4U8).[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']gosia/szira-z ta karma zrobimy tak ze my na spolke ze spyderem wezmiemy te 10 kg.mozesz zamawiac na poczatku przyszlego tygodnia.:cool3:.ja wezme 5kg i spyder wezmie 5.:p[/quote]

Po dogłębnym zbadaniu kubła z karmą przy dzisiejszym karmieniu, stwierdziłem, że raczej nie starczy mi tego co mam na tydzień dla małego fafloskiego:placz:
Może jeszcze na trzy, góra cztery dni. Więcej nie da rady.

Jakby się dało wcześniej zamówić, to byłbym wdzięczny:loveu:

BTW [U]Ewentualnie mogę odebrać to zamówienie, bo codziennie przejeżdżam koło nich. Co Wy na to?[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']doooobra,dooobra:oops:.wieeem worek ma 25 kg a nie 20-pozajaczkowalo mi sie uo jesoo no co?:D .spyder zamawia i w sobote przyjedzie na zajecia z karma-wlasnie sie do mnie dodzwonil:oops::diabloti:[/QUOTE]

Dobra czyli jak Ty zamawiasz z nimi??? bo mówię że ja już nic nie rozumię:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Dobra czyli jak Ty zamawiasz z nimi??? bo mówię że ja już nic nie rozumię:cool1:[/quote]

Zaraz złoże zamówienie i jutro rano to odbiorę osobiście, bo mam do nich niedaleko i przywiozę to w sobotę.

Ty weźmiesz 12,5, Beata 6, a ja resztę.

Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]przypominam dla osob czytajacych po lebkach:cool3::[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]zajecia balto,max i chilli maja dizsiaj o 19.razem z timonem i szira.:razz:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]wszystkie mloteczki maja obejrzec ostatnie 2 filmy na cc i wiedziec o czym do nich mowie dzieki temu8).[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No i diuupa:cool3: Nie mają na stanie:placz: Przed chwilą do nich dzwoniłem i mieli dzisiaj dostawę Belcando, ale dystrybutor nie przywiózł im 25kg, bo też nie ma:mad:

Będą dopiero w przyszłym tygodniu:placz: Pod koniec:placz::placz::placz:

Musimy coś inne wykombinować, bo mi się skończyły możliwości. Sprawdzałem na telekarmie, bo do nich też mam blisko, ale oni wogóle nie mają Belcando:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B][COLOR=red]przypominam dla osob czytajacych po lebkach:cool3::[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]zajecia balto,max i chilli maja dizsiaj o 19.razem z timonem i szira.:razz:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]wszystkie mloteczki maja obejrzec ostatnie 2 filmy na cc i wiedziec o czym do nich mowie dzieki temu8).[/COLOR][/B][/QUOTE]

Yes mam:smokin: obejrzane ale jeszcze przyswajam:wallbash::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...