Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']ale byl pieeekny weekend:loveu:.no i mam od grupy prezent:podkoszulki z nadrukiem "dla onka najlepsze jest ipo":evil_lol::evil_lol:.my,fanatycy mamy sie swietnie.:diabloti:[/quote]
ej no ja tez chce !!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']ara masz troche racji
w tym liscie jest opisany problem a nie ma recepty na naprawienie go
mysle ze fora sa po to zeby zajac wspolne stanowisko ,
znalesc sposob uzdrowienia tej sytuacji,
przedstawic go ZG,
zjednoczyc sie ,
w koncu ZK to my, jego szeregowi czlonkowie a nie wladza !
i to oni sa dla nas a nie odwrotnie .[/quote]

Dorplant, widziałam jaka była reakcja na psimsporcie:cool1: jak się patrzy z boku, to jest to nawet dość zabawne, niby wszystkim chodzi o to samo, ale jak ktoś temat jakoś ruszył, to bardziej istotne okazały się wzajemne animozje, łapanie za słówka, "szczęście" Patrycji przy losowaniu terenu i podziały na "my, wy, oni" wg wszelkich możliwych kategorii (frycowcy. ipowcy, obediencowcy itp;)), padło wiele krytycznych słów na temat tego listu, ale nikt nie zaproponował nic konkretnego, chociaż właśnie czystą krytykę i brak propozycji się podkreśla:lol: jakoś nie jestem przekonana, czy jest to najlepsza droga do znalezienia wspólnego stanowiska;)

Tak kontrolnie dodam, że w żaden sposób nie jestem związana z grupą M. Fryca, tylko sobie patrzę z boku i dzielę się wrażeniami;)



A poza tym dla onka najlepsze jest IPO!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

poza tym ze dla onka najlepsze jest ipo to faktycznei z zewnatrz wyglada to jak angielski czarny humor.i te animozje i uszczypliwosci ...o toto...jatez to poznalam troszeczke,bardzo mikroskopijnieale odrazu wpelzlam podswojkamyczek...nieee dziekujebaardzo zatakie watpliwe atrakcje...jak sie patrycji udalo zmiejscami sladowymi to super.nie ma co wietrzyc straszliwej teoarii.a nawet jakby nieiwadomo co to przeicezjakmoj pies wylosuje fatalne miejsce sladowe to w sumie nie umre od tego nie?gorzej jakby na genialnym nieposzedl;)
ps.informuje zem doopa nei treser,miernota,nie umiem nikogo zachecic do pracy z psem[ostatnie info co je uslyszalam o sobie:diabloti:],kompletna masakra szkoleniowa, tepol i przyglup.kocham ten piekny kraj.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dorplant-podteksty?my?:diabloti:nieee.swintuszenie monisi przez gardziolko nie przepelznie:diabloti:...
jak tam raczka monisia?paluszki?:evil_lol:
amakor-wszystkiego najnaj na te niedawne:cool3::loveu:....[/quote]
no jakby to powiedziec, dwa paluszki od wewnatrz takie wyslizgane przez linke sa, do wieczora paliło jak ogien :diabloti:
poza tym bardzo dziekuje za obrone, oczywiscie że ja jestem jak najdalej od swintuszenia, to jakies pomówienia sa :eviltong::p

[quote name='ayshe']
ps.informuje zem doopa nei treser,miernota,nie umiem nikogo zachecic do pracy z psem[ostatnie info co je uslyszalam o sobie:diabloti:],kompletna masakra szkoleniowa, tepol i przyglup.kocham ten piekny kraj.:diabloti:[/quote]
hmmm doopa no jestes, jak kazda baba nie?, a jak nie umiesz zachecić to wystarczy na mnie spojrzec - lenia patentowanego :eviltong:, a mój pan dyrektor domowy jest zafascynowany słowiczym trelem tresera i wybiera sie równiez następna razą:diabloti::multi:

[COLOR=DarkGreen][B]Nie pisz post pod postem, do tego jest opcja "edytuj"

saJo-mod[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hmmm no to rasia ayshe:bye: ,ja tez sie dowiedzialam zem calkowita miernota szkolenowa i moj pies nie dosc ze brzydki to jeszcze "guuupi" i slaby psychicznie :evil_lol:bo na zawodach ma dyskw. za nie puszczanie .A licza sie tylko miszcze i w szkoleniu i w pieknosci te w srodku czy na koncu sa beeeeee.miernoty calkowite :razz::evil_lol:.do odstrzalu.
I ze mojego psa nikt by nie chcial za doplata :diabloti::diabloti:.
hi hi hi jak tak o tym mysle to mnie to zaczyna niezle smieszyc !!

ps poprostu polskie piekielko:angryy: wychyl sie nieco a cie utraca

Link to comment
Share on other sites

monisa-fajnie.ja wprawdzie bylam kompletnie padnietqa w weekenda po borwarku ktory pilam razem z chita to juz wogole:roll::evil_lol: takze trelu nie pamietam wlasnego ale fajnei by bylo jakbyscie nawiedzali nas czesciej na bezdrozach sladowych.
dorplant-wlasnie wydajemi sie ze wogole powinno sie miec obowiazkowe zajecia z dystanu do wlasnej osoby juz od przedszkola.wtedy zupelnie lepiej by bylo z ta ocena innych i trandem:im wiecej blota wrzuce na tego drugiego tym sam czystszy bede.i poprawianie sobie wlasnego wizerunku dowalaniem komus innemu albo ciaglym wymyslaniem teorii na jego temat.zalosne.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wlasnie wydajemi sie ze wogole powinno sie miec obowiazkowe zajecia z dystanu do wlasnej osoby juz od przedszkola.wtedy zupelnie lepiej by bylo z ta ocena innych i trandem:im wiecej blota wrzuce na tego drugiego tym sam czystszy bede.i poprawianie sobie wlasnego wizerunku dowalaniem komus innemu albo ciaglym wymyslaniem teorii na jego temat.zalosne.:shake:[/quote]

:ylsuper::ylsuper::ylsuper:

[quote name='ayshe']
ps.informuje zem doopa nei treser,miernota,nie umiem nikogo zachecic do pracy z psem[ostatnie info co je uslyszalam o sobie:diabloti:],kompletna masakra szkoleniowa, tepol i przyglup.[/quote]

Pomyślmy...:hmmmm: ten kto to powiedział, nie widział jak i z czym na treningi przyjeżdżam:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Nie gadajcie tyle, bo jeszcze chwila i zamkną nam ten temat :evil_lol:
Zobaczcie, co administracja zrobiła na grzywaczach:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9665836&postcount=25065[/URL]
Suuuper, prawda? :crazyeye::lol:
Do 13 tysięcy postów w sumie niewiele nam brakuje :p

Link to comment
Share on other sites

Ja tam się nie znam, ale czy serwerowi nie jest obojętne, czy obciąża go jeden topik z 16-toma tysiącami postów, czy też dziesięc topików po 1600 postów każdy? :niewiem:
[size=1](cholera, powinnam to wiedzieć, dziś jadę sprawdzić wynik egzaminu z informatyki, coś czuję, że będzie warunek :placz: :wallbash: )[/size]

Link to comment
Share on other sites

o ile kojarzę topiki mają być tylko zamknięte - nie można w nich pisać nowych topików, ale przeglądać dalej można (jestem tylko ciekawa czy po jakimś czasie one będą przechodziły do jakiegoś "archiwum" gdzie nadal będą dostępne czy np po roku nie zostaną "zniknięte")

na okach najwięcej postów powyższy topik, szkoda by było jakby zupełnie znikł, ale z drugiej strony dogo i tak ma cały czas problemy z serwerem, więc coś za coś... na innych forach tak się praktykuje, więc tu pewnie też. mi szkoda będzie tych wszystkich zdjęć i opowieści których czytałam rechocząc ze śmiechu.

Link to comment
Share on other sites

Dla ONów może nie są to najważniejsze wystawy, ale tak ogólnie, to dwie najbardziej prestiżowe na świecie :cool3:
[URL="http://crufts.fossedata.co.uk/Breed.asp?ShowYear=2008&GroupID=PAS&ScheduleID=118"]Wyniki z Crufts 2008[/URL]
[URL="http://www.westminsterkennelclub.org/2008/results/breed/germshep.html"]I z Westminster 2008[/URL]

Jakby ktoś obejrzał video z Westminster i dał znać co na nim jest, to byłabym zobowiązana ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...