Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dorplant-no tluczemy ta jedynke drugi rok[chociaz na treningach robimy schematy do trojki]to wiesz....nooo:diabloti:ciezko cos wybiitnie sp....szyc:cool1:.no i dalej na zawodach raczej nie pojdziemy :p.widzisz mam psa ktory zakreca sie na twardych pozorantach,a jak ja nadepne to ...wlacza jej sie syndrom bitego,piwnicznego psa i diupa.nie da sie pewnych rzeczy przeskoczyc a nie mam ochoty startowac w trojkach z juz naprawde dobrymi psami i dolowac sie majac takiego psa,ktory do sportu na wyzszym poziomie juz nie nadaje sie.

Link to comment
Share on other sites

Dorpalnt..no co do tgo ze zdjęcia mam plany wybitne..taie jak na filmiku Mr.Murphy:evil_lol:
A mamuska,no cóz podstawy umie i swietnie gryzie po nogach..kazdego co sie narazi albo do domu bez zaproszenia wchodzi..no i jest przeszkolona..zabija myszy w tępie błyskawicy:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']ja bym Ci poradzila nie deptac sucza i jednak pojsc w "trojke" :p , sucz lubi wojowac to da rade ![/quote]dorplant....no dizeki za wiare ale nie iwem czy bedzie dziewczyna tak dlugo zyla zebym zrobila ja na zawody w trojce:evil_lol:.oczywiscie niech zyje jak najdluzej ale tenteges...:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

dorplant alez ja mysle pozytywnie.inaczej bym z tym
[img]http://img137.imageshack.us/img137/4313/imgp2294tr8.jpg[/img]
[img]http://img232.imageshack.us/img232/9443/chitair4.jpg[/img]
nie zaczela pracowac wogole bo jak przyjechala do mnie to wlasnie tak wygladala[2,5 roku temu].miala wtey 15 miesiecy.

Link to comment
Share on other sites

no to policz 2,5 roku i takie wyniki w "jedynce" :multi:,
to w najgorszym razie (czarnowidztwo:eviltong:) nastepne 2,5 roku i "trojka"
to przecie 2,5+2,5=5 lat +15 mies (1 rok i 3 mies)= 6 lat i 3 mies
toz to sucz w sile wieku :crazyeye:przecie ,
spoko zrobicie "trojke" , spoko !
ja tam w to wierze i trzymam kciuki !


ps .porownaj sobie te zdjecia "smutniary" z tymi z zielskiem w gebie .

Link to comment
Share on other sites

Ayshe, gratulacje! :klacz:
A do nosa przyłożyłaś sobie lód? Bo wiesz, inaczej może sie pięęęęekny krwiak zrobić... :cool3: :evil_lol:

[quote name='dorplant']no to policz 2,5 roku i takie wyniki w "jedynce" :multi:,
to w najgorszym razie (czarnowidztwo:eviltong:) nastepne 2,5 roku i "trojka"
to przecie 2,5+2,5=5 lat +15 mies[/quote]
Ech, jakby tak przełożyć to na obi, to aż szkoda, że mój Bugajski już ponad dychę ma... Zwłaszcza, że przy mojej "wiedzy szkoleniowej" wszystkie te liczby należałoby pomnożyć przez 2 :shake:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Zwłaszcza, że przy mojej "wiedzy szkoleniowej" wszystkie te liczby należałoby pomnożyć przez 2 :shake:
;)[/quote]

Buhaha, nie ma się czym chwalić;)u mnie przez 5:evil_lol:Kto da więcej?:cool3:

Ayshe, gratulki:klacz::klacz::klacz:uwielbiam te Twoje relacje:loveu::loveu::loveu:a monsz mnie z chaupy wypuści dopiero w czwartek:-(:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']


Ech, jakby tak przełożyć to na obi, to aż szkoda, że mój Bugajski już ponad dychę ma... Zwłaszcza, że przy mojej "wiedzy szkoleniowej" wszystkie te liczby należałoby pomnożyć przez 2 :shake:
;)[/quote]
asher ,bez zalamywania sie prosze .
jesli chodzi o obi to podziel przez 3 bo to jedna konkurencja .
Na wyzszych stopniach masz bardzo fajne cwiczonka !
Mysle ze warto cwiczyc nawet ze starszym psem .
Ja sie przymierzam z moim starym "pecikiem"do 0 -ki,chociaz to pustak jest i zawsze cos odwali na zawodach :diabloti::diabloti:

w IPO masz trzy konkurencje :slad obrone i poslusz , to i czasu wiecej potrzeba na doszlifowanie kazdej.

Link to comment
Share on other sites

asher-a co ja mialam powiedizec z 10,5 letnim eksterierem na vpg2?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
nos mam caly-tylko od uderzenia mi poolecialo:roll:.z romantyzmem mysle o ciezszym aporcie:cool1::cool3:.
ara-no a ja dzisiaj popracowalam sobie ze swoimi boorakami sama na rekawie:).to co ?w piatek tak?
masz odstep do stresowego forum.musisz sie tylko zalogowac.tak pisala tam shida.:pchoc do nas.tam to dopiero offujemy:evil_lol:.
dorplant-ja tez myyyslem nad zajeciame czyms dziadka bo nudzi mu sie chlopak:D.a 11 lat stuknie w styczniu:roll:.a ten gooopi nadal:evil_lol:.
ale jakos nei moge sie zebrac za bardzo.:oops:.on po dwoch chwytach albo jednej czolowce zipie mi bardzo.dziadunio:loveu:.serducho by chcialo ale juz nie pracuje jak powinno.:shake:.w estonii myslalam ze nie da rady po rewirze.ale jakos poszedl na adrenalinie.jednak to juz zdecydowany koniec.i tak dobrze sie tryzma tylko musi odsapywac czesciej.a za miesiac bedzie dopiero 2 lata jak jest ze mna:-(.moje kochane sloniatko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

powinnam chyba zalozyc temat " sposoby odreagowywania stresu poporodowego............."
wlasnie mam sadny dzien :
mlodsze ON-ki maja biegune galopujaca ,nie nadazam sprzatac ,
pecik wymioty chlustajace ,
nie mogw jechac z nimi do weta bo........
yoreczka wlasnie rodzi 5-go szczeniaka :-o
rany weta mi trzeba do domu :nerwy:

jedynie Majka jak zwykle niezawodna je i karmi !

Link to comment
Share on other sites

Kurcze to nie jestem sama..jak na forach młodych matek..moje pracusie od wczoraj nie chcajeść..nic poza rżygami Jolki i kupy po nich maja nie za ciekawe(mimo że je ich karme),Terierki rozpełzają się wszędzie a Boska mi ciągle chce młode w gebie nosic...normalnie urwanie pępka..a mała wraca o 15 od niani-HELP

Link to comment
Share on other sites

moje dzieci czują sie ok(temp.ok),żywotne i humorki dopisują tylko kupka w kolorze słomianym,o normalnej konsystencji..wygląda na jakąs niestrawnośc..odstawiliśmy dokarmianie(tylko kleik ryżowy z mlekiem Bewi i mamusia),no i mamusi pilnujemy żeby nie zwracała(bo to raczej od tego).
Ale fakt że jest jakis wirus atakuje po 3 tyg , straszna biegunka taka wręcz parwopodobna i temperaturka(mi cały miot po Quantumie 6 dni trzymało , mimo antybiotyków).Teraz dmucham na zimne i jak tylko cos odrobinę nie tak to odrazu kwarantanna i leki.

Link to comment
Share on other sites

No i wyszło na to że my z Jolka to takie nadgorliwe matki obie jestesmy,bo ona karmi ile wlezie a ja z tej troski o jej biust i kondycje chciałem ja odciażyć i wczesnie maluchy zaczełam dokarmiac(normalnie zaczynam od 2 razy w 4 tygodniu) i pzredobrzyłysmy..sie przejadły..ale juz są ok,one poprostu sa takie gabaryciaste kluski i juz.A mamusia w swoim żywiole,od wczoraj chodzi trenowac (tak troszeczke po 15 minutek):multi:i cieszymy sie obie z tego malutkiego wspólnego cwiczonka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...