Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-( Witam wszystkich serdecznie sorki za błędy ale to z pospiechu . MIMOZA serdecznie ci wspłczuje utii . W zeszłym roku kupilismy dom z ogrodem myślałam że kido się doczeka własnego podwórka niestety po 12-tu latach cięszkiej pracy organizm odmówił mu posluszeństwa i wiem co to znaczy stracić swojego przyjaciela :shake: ale zycie toczy sie dalej . głowa do góry będzie dobrze POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Nenemuscha, gratulacje za przerwanie tego łańcuszka żalu. Wszystkim bardzo dziękuję za podnoszenie na duchu i słowa pocieszenia.
Life goes on...
Nenemuscha, w kwestii kto kogo, to ja jednak obstawiam póki co większego, wilczastego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Terrierki są niezniszczalne. Mam takiego na parterze i słyszę go 24h na dobę, a właściciele wyprowadzając go na smyczy trzymają w górze smycz, a pies wisi w powietrzu. Psu to nie przeszkadza i próbuje dopaść cokolwiek, co dałoby się ugryźć. Szkoda mi włascicieli, bo to ich córka kupiła psa, a po kilku miesiącach jej się znudził i podrzuciła rodzicom. Oni sobie nie radzą, ale twierdzą, że skoro nie nauczyli córki odpowiedzialności, to sami teraz muszą za to płacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']a ja terierka !
male to, ale zawziete ;)[/quote]
Hehehe, ja też :evil_lol: Zwłaszcza, jak już nabierze trochę zwinności :evil_lol:

[B]Mimoza[/B], a może podpowiedz tym ludziom, żeby dali psu jakieś zajęcie? Może to pozwoli mu się trochę "wyżyć" i dzięki temu ciut się uspokoi (sama nie wierzę w to co piszę, "spokojny terier" to oksymoron :lol:). Teriery świetnie radzą sobie na przykład na agility...

[B]Nenemusha[/B], a swoje parsonki jakoś szkolisz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

relacje?:diabloti:.no co wy:cool3:?chcecie sie posmiac co?:evil_lol:
nooo wiec slady byly faaaajne poniewaz moj radosny boooras postanowil ze bede do podstawy sladu jechac na butach:watpliwy:.no to bylo baardzo szybkie zameldowanie sie po czym odjazd na butach ,stopa i dokonczenie formalnosci:cool:.dopiero po wparowaniu na podstawe zaprzestla darcia ryja i zaczela pracowac.:mad:.jak zwykle staranna byla tylko ze wymyslila sobie z przedmioty to sie zaznacza jak sie je katem oka zobaczy-znaczy sie z pol metra:splat:i punktasy polecialy:-D.
posluszenstwo bylo fajoskie jak zwykle.kicala radosnie baaardzo entuzjastycznie w zwiazku z tym w koncu nadepnelam jej na lape:oops: a to u surykata oznacza:zabilas mnie mamuniu:shocked!:i obchodzenia fuss zrobila wolno mimo pracy nad wyskokami przy obejsciach:wallbash:.no szlag trafil.opierala zuchwe na mnie na do mnie a na aport plaski....:placz:...no wyskoczyla i trzasnela mnie koziolkiem w nos i dopiero usiadla:stupid:.wiedzialam ze to zrobi bo mamy z tym ekhem malusi problem:PROXY5::grab:.wiec skonczylam probe z wacikami ktore se zrobilam z chusteczki higienicznej.waciki w nosie oczywista bo mi krew leciala:watpliwy:.przywalila mi zdrowo.
natomiast na obronie bylo naprawde superr.spisala sie dziwczyna i jestem zadowolona.pozorant byl pewny siebie,ruszal sie agresywnie i dynamicznie a to jest taki styl pracy ktory jej odpowiada.:multi:
no poza malym uuupsikiem na revier bo nie wychamowala i wpadla w namiot:roll::oops:.
fh przegralismy zaznaczaniem przedmiotow.:oops:.malpiszona zamorduje:evil_lol::loveu:
wiesniara jedna.:grins:
ipo wygralysmy.w jedynce bylo 11 psow zapisanych,dojechalo 9.plus my z surykatem.wyzej niz jedynka to ona nie pojdzie wiec siem ciesze poki mam czym:evil_lol:.dwojke i trojke to tylko egzaminy zrobim-mam nadizeje ze bedzie dluuugo zyyylaaa8):fadein:.punktacja-96,5/86/98.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...