Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

a wiecie co .. Eto będzie miał psiapsiółkę ... :multi:
moja bratowa adoptuje trzy letnią bokserke Tolę z tego watku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92366[/url] i już 2 listopada po nia jedziemy .. ale się ciesze że grono psiaków się powiększa :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga i Eto']a wiecie co .. Eto będzie miał psiapsiółkę ... :multi:
moja bratowa adoptuje trzy letnią bokserke Tolę z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92366[/URL] i już 2 listopada po nia jedziemy .. ale się ciesze że grono psiaków się powiększa :multi:[/quote]


GRATULACJE!!
Ja uwielbiam bokserki za ich temperament, kombinatorstwo i "durne" miny :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']zwlaszcza marchew poolecam goraco bo jest zarabista po prostu.a dla karmiacych suk albo ciezarnych przed wysypka-zarabista.[/quote]

To ja tak na zaś zapytam... ciężarówkom od kiedy się to podaje?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam sie czy bozia kierując dzisiaj Babe na wejsciu na pola do miejsca gdzie lezala jakas potworna padlina kierowała sie zadośc uczynieniem dla mnie :hmmmm: :niewiem: . Baba jechała na co najmniej 15 metrów uciekałam jak mogłam od tego smrodku a Justyna zamiast na pola pognała do domu szorować Babe . Pomimo tego podobno dalej jedzie fetorkiem :evil_lol::diabloti::diabloti: Wprawdzie to mojej nodze nic nie pomogło ale co sie obśmiałam z miny Justyny kuśtykając po polu to moje nie :ices_bla: zołza jestem wiem ale ta noga wykańcza mnie totalnie:placz::help1:

Link to comment
Share on other sites

ja sie wsciekne:angryy:.
napisalam post i wychodze na pola na zajecia.fajnie.zjezdzam na dol atu moje dizecko siedzi i placze.kurtka porwana.pytam sie co sie stalo a ona na to ze jak wychodizla to stal obok wejscia pan z astem[piszpan astem]i ten pies sie na nia rzucil:angryy:.nie byla to agrsja bo dzieciak caly ale po prostu zaczal sie "baawic".:angryy::angryy:.oblecialam blok i znalazlam fajfusa.uwiazalam psy do drzewka i dawaj.wezwalam sm i policje i zrobilam dym:diabloti:.
w zwiazku z tym ara-mozesz mnie zabic w poniedzialek.moze sprobuj przyszly tydzien ustawic jakos tak na pn,wt,sr,czw, i pt?na 8.30?
dzieciak przestraszony,obolaly[podrapana pazurami jest cala]..szlag mnei normalnie trafi bo calezycie jej mowialam jak ma zachowywac sie przy psach i wogole a tu taki ku..piiiiii imbecyl ....a ja przedpoludniem mam lot do balic bo zeby spotkac sie z ara lece do budapesztu z przesiadkami:placz:.aaaaaaaaaaaaa:angryy::angryy::angryy::angryy:
ps.dzieki wszystkim za zyczenia.jade narobic sobie obciachu jak zwykle:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja sie wsciekne:angryy:.
napisalam post i wychodze na pola na zajecia.fajnie.zjezdzam na dol atu moje dizecko siedzi i placze.kurtka porwana.pytam sie co sie stalo a ona na to ze jak wychodizla to stal obok wejscia pan z astem[piszpan astem]i ten pies sie na nia rzucil:angryy:.nie byla to agrsja bo dzieciak caly ale po prostu zaczal sie "baawic".:angryy::angryy:.oblecialam blok i znalazlam fajfusa.uwiazalam psy do drzewka i dawaj.wezwalam sm i policje i zrobilam dym:diabloti:.
w zwiazku z tym ara-mozesz mnie zabic w poniedzialek.moze sprobuj przyszly tydzien ustawic jakos tak na pn,wt,sr,czw, i pt?na 8.30?
dzieciak przestraszony,obolaly[podrapana pazurami jest cala]..szlag mnei normalnie trafi bo calezycie jej mowialam jak ma zachowywac sie przy psach i wogole a tu taki ku..piiiiii imbecyl ....a ja przedpoludniem mam lot do balic bo zeby spotkac sie z ara lece do budapesztu z przesiadkami:placz:.aaaaaaaaaaaaa:angryy::angryy::angryy::angryy:
ps.dzieki wszystkim za zyczenia.jade narobic sobie obciachu jak zwykle:cool1:.[/quote]

No w mordę:angryy: Inteligencja ludzka nie zna granic. Może niech ten ast pobawi się w ten sposób ze swoim właścicielem? Ciekawe, czy spodobałaby się mu taka zabawa:evil_lol: (właścicielowi oczywiście).

Ale tak na poważnie, to co za debil pozwala na takie coś swojemu psu względem dziecka i na dokładkę nie może/nie chce psa odwołać/odciągnąć?

Bossse... Mam nadzieję, że w takim razie SM/Policja go wychowała odpowiednio. Mam na myśli przez kieszeń do głowy? Bo do takich ludzi nic innego nie trafi raczej...

Link to comment
Share on other sites

Ayshe, trzymamy:kciuki:

I nie mam zamiaru Cię zabijać:evil_lol: za dobrze by Ci było:evil_lol: będziemy Cię jeszcze dłuuuugo męczyć:evil_lol: i będzie nas coraz więcej:evil_lol: a jak jeszcze kiedyś spotkasz tego palanta, to mu:bad-word::bad-word::bad-word::bad-word::bad-word: ode mnie a później go celnie potraktuj jakimś fajnym narzędziem:chainsaw:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...