Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='mimoza']O 4 rano to musieliby siłą mnie wyciagnąć :-o:lol:
O 5.30 :p z Shidą i łupką socjalną. Baltowskiego zostawiam na cały dzień z TZ - jak przygotuję żarcie dla psów, to moze nie zapomnieprzed nimi postawić (bo wczoraj bidulki głodowały :angryy:)[/quote]
mój TZ zaponiał kiedys odebrac dzieci z przedszkola.... 5.30 to tez masakra....boszzzz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szira/Gosia']HAhahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
No co? Mam dziś dość wisielczy nastrój. :grab:Ciekawe jaki będę w niedzielę? Nie mogę się nawet upić na smutno. :flaming: I na dokładkę palnąć sobie w łeb nie mam czym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']ze sie tak glupio spytam czy my tez 5:30 :mad:
Glonek macie ksiazeczki :razz: mam juz fisha :p[/quote]
O tej porze to mnie raczej nikt nawet wołami nie ściągnie z wyra. Ja nie mam bladego pojęcia o której? Dwie godziny na dojazd wystarczą? Plus 0.5 na błądzenie. Może wystarczy o 7 u Ciebie. Ale nie mam bladego pojęcia czy to jest dość czasu czy nie.
Co do ryby to Bubel jest ci niezmiernie wdzięczny. Brakująca kasa jutro na zajęciach. 63,50 zł.


[quote name='mimoza']Glonek, pij na wesoło, do niedzieli zdązysz wytrzeźwieć :cool1:[/quote]
Nie da rady jak zwykle driver jestem. A picie po 22 odpada bo wtedy już mi się nie chce nic z wyjątkiem iścia w kimę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']No wiesz chłopak mojej siostry kiedyś poszedł z Szirką do sklepu i zapomniał ją:-( a później biegiem wracał:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]:drink1::mdleje::roflt::roflt::roflt:jesoo ale szira musiala miec gooopia mine uooo raany...:roflt:..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']w jednym ???? hmmmm zarabiscie bysmy miały :multi::razz: tylko nie wiem czy bys mogła prowadzic wśród kłebów futra[/quote]

poradziloby sie jakos :diabloti: za to radosci byloby co nie miara :diabloti: chyba zeby jak juz keidys nas worbily - dziewczyny stwierdzily ze "dzis to moze nie" i nie zadymialay tylko sie powachaly :loveu:


[quote name='monisieczka']ale chyba nie ruszasz o 4 rano?????? to jak pomponiki rózowe? tak żeby do ONków pasowały nie?:cool3:[/quote]

no moga byc tez niebieskie :cool3: takie blenkitne :cool3::eviltong:

[quote name='monisieczka']mój TZ zaponiał kiedys odebrac dzieci z przedszkola.... 5.30 to tez masakra....boszzzz[/quote]

no ta 5:30 to tak wstepnie... pewnie wyjdzie blizej 6 :diabloti: tak by na 8 byc - bo byloby milo byc na poczatek ;) choc kusilo mnei by na 7:30 dojechac i gemcie zobaczyc na sladzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']
Nie da rady jak zwykle driver jestem. A picie po 22 odpada bo wtedy już mi się nie chce nic z wyjątkiem iścia w kimę.[/QUOTE]

Znam ten ból:placz::placz::placz:ja też zawsze za kierowcę robię:placz::placz::placz:pić nie mogę:placz::placz::placz:

[quote name='ayshe']:drink1::mdleje::roflt::roflt::roflt:jesoo ale szira musiala miec gooopia mine uooo raany...:roflt:..[/QUOTE]

Szira jak to Szira leżała pod sklepem i czekała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dobrze że jej ktoś nie zabrał:roll:chociaż pewnie i tak by nie podszedł:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']O tej porze to mnie raczej nikt nawet wołami nie ściągnie z wyra. Ja nie mam bladego pojęcia o której? Dwie godziny na dojazd wystarczą? Plus 0.5 na błądzenie. Może wystarczy o 7 u Ciebie. Ale nie mam bladego pojęcia czy to jest dość czasu czy nie.
Co do ryby to Bubel jest ci niezmiernie wdzięczny. Brakująca kasa jutro na zajęciach. 63,50 zł.
Nie da rady jak zwykle driver jestem. A picie po 22 odpada bo wtedy już mi się nie chce nic z wyjątkiem iścia w kimę.[/quote]
Szczerze to ja tez nie mam pojecia ile czasu nam trzeba:roll: jutro pomyslimy. Ale mozesz za to od mniej wiecej 7 rano w niedziele tankowac:knajpa: :evil_lol: a ja nie:placz: no chyba ze chcesz prowadzic landare:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']to moze go tak nie skarmiaj na hurt co?oszczednie.mooocno oszczednie bo spalisz sobie super motywator:mad:[/quote]
spoko :eviltong:dawkujemy sobie:evil_lol:ale ma swira:roll::diabloti:
[quote name='asher']Powiedzcie mi baby, te smakołyki rybne strasznie cuchną? Bo mnie kuszą, ale trochę odstrasza mnie wizja dłoni cuchnącej rybą :roll: Moje poświęcenie ma swoje granice... :evil_lol:[/quote]
mi ten zapach (bo smaku nie probowalam)bardzo sie podobna, przypomina sushi:evil_lol:wkladam rece do kieszeni i potem z przyjemnoscia sama je niucham:evil_lol:jak perfumy:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...