Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

fffstyd mi ale nie wiem gdzie oni jadą przyznaje sie, że nie dopytywałam. :oops: Wiem tylko że pierwszy raz od kilku miesięcy nigdzie nie jade w niedziele a do tego nie ma treningu.
Świtem wyjde ze stadem na długi spacer, a potem będę sie obiijac:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shida']twoje rzeczy i kasa sa juz u glonkow od wczoraj :cool3: tzn kolce i top10... bo sweikert byl w srode mimo ze pozniej wyslany :diabloti: to tylko z ipo sklepu jakos tak pozno doszlo :eviltong: i w ratach :roll: coz poczta polska jest dziiiwna ;)

tak ze mam nadzieje ze byli tak mili i przekazali :p i mozna bylo sprawdzic jak sie szira w nowej kolczatce prezentuje :cool3:[/QUOTE]

Dzieki Kasia wszystko doszło:loveu::loveu::loveu:kolczatka fajna:multi:Szira trochę mniej zadowolona:razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja'][CENTER]Ja nie Aysha ale odpowiem[/CENTER]

W niedziele wooolne , nie ma żadnych zajęć bo Ayshe bierze ochotników :evil_lol::loveu: i jedzie z nimi w bój.[/quote]
hmmm jaki znowu bój?? hmmm? kurcze i co ja biedna zrobie??:roll::placz:;);)
no nic, to dopiero we wtorek..

Link to comment
Share on other sites

wyjatek-to widizmy sie we wtorek.nas nie ma w warszawie w niedizele.jedziemy na wczasy cala grupka:evil_lol:.
ania-no sorka,myslalam ze jak pisalas ze jezdzisz na seminaria to bedize jakis punkt do rozmowy.zazdroszcze przeprowadzenia sie poza warszawe.no w sumie to ja tez jakby przeprowadzona tlye ze mojedziecko jeszcze troszke musi sie do przeprowadzki owej przystosowac;) jezykowo np.
zycze powodzenia na zawodach ipo w przyszlym roku.
shida- dzisiaj sie dowiedzialam ze glonki to juz sie daawno umowily ze jada z eddiii.wiec sprawa wyglada tak ze ja jade z gemmami,ty z mimoza [bez psow] i z ara z malynom,aga z tika jedzie z agis iiii zapomnialam ....hmm...a samochod heki?moze by jakos sie jeszcze bardziej sciesnic?myslisz ze by sie dalo?hmmmm......chyba nie bardzo ma to sens.ja jade z gemmami o 4 rano8).
do tego chcialby pojechac uwe ale postawilam ostre veto bo ja ze szwabem nigdzie nie jade-mam go juz doooosc i baardzo sie ciesze ze leci spowrotem w sobote zdaje sie.jak nie bedzie chcial to go zwiaze i wrzuce do bagazowego:D.troche mi w tym tygodniu dziala na nerwach jesli mam byc szczera;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja'][CENTER]Ja nie Aysha ale odpowiem[/CENTER]

W niedziele wooolne , nie ma żadnych zajęć bo Ayshe bierze ochotników :evil_lol::loveu: i jedzie z nimi w bój.[/quote]
bede trzymac kciuki za ten bój :loveu:,trzymcie sie cieplutko !

Link to comment
Share on other sites

dzieki .tyle ze raczej to ma byc forma treningu bo psy nei sa absolutnie gotowe...no moze poza whoo:cool1:.
i do tego ma byc ziiimnooo.i dluuuuga droga przed naaaaami8).
jesooo jest oblesnie,jestem ledwo ciepla,na sladach bylo KOSZMARNIE:placz:...brrrr...obie z kaska kichamy co sekunde.a honduraszczyk z marlenkoogsdeich nic.no nie ma to jak mieszkac nad morzem polnocnym

Link to comment
Share on other sites

TZ przylazł rano do mnie z prawie płaczem, ze on nie chece wychodzić z psami, bo jest obrzydliwie, he he. A jak nam tresser każe ćwiczyć w burzę (nie przed ani po, tylko w trakcie- bo tfardym trzeba itd.) to mu nie przeszkadza...
Dobrze mu tak :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No pewnie, jeszcze przecież musiałam zabrać Utkę na spacer. Balto był rozbrykany po zajęciach, nie do okiełznania, więc i jego zabrałam :loveu: Utka po 10 minutach chciała do domu, a BAlto z wyciem okrążał mnie "no, wyciągaj coś fajnego z kieszeni i rzucaj. No, rzuuucaaaaj!". :evil_lol:
Dzisiaj na śniadanko Utka dostała żarcie z dodatkiem sardynek w oleju. Myślałam, że Baltowski dostanie szału. Swoje jedzenie zjadł w 2 minuty, a potem szukałsposobu, jakby dobrać się do sardynek. W końcu Utka zjadła prawie do końca i odeszła. Balto jak strzała, wyhamowując w misce, rzucił się do wylizywania resztek. To było 15 minut temu, a Balto ciągle podchodzi do miski Utki i "Wybłyszcza" metal :diabloti::diabloti::diabloti::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Algi? Jakie algi? :evil_lol: Jak są rybki, to mógłby chyba zeżreć ze żwirem i nie przeszkadzałoby mu to :lol: To był jego "pierwszy raz", wcześniej jakoś nigdy nie dałam mu rybek i nie wiedziałam, czy nie pogardzi. Nie pogardził :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Suszone. :eviltong::cool3::lol:[/quote]

Wiem, niemal od zawsze co rano mu je daję.:eviltong: Chodzi mi o to, że mając rybkę nic mu nie przeszkadza :lol:

P.S. Już nie piszmy o żarciu, bo nas mod wywali na inny (odpowiedni) wątek :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dzieki .tyle ze raczej to ma byc forma treningu bo psy nei sa absolutnie gotowe...no moze poza whoo:cool1:.
i do tego ma byc ziiimnooo.i dluuuuga droga przed naaaaami8).[/quote]
Wczoraj pełna inteligencji urządziłam Keltowi mały trening przed zawodami, niepomna na wydarzenia szalonego środowego wieczoru :evil_lol: i oczywiscie bylo do dooooopnie :shake: zapowiada sie cudowny start :help1::scared: taka mala refleksja przed wybyciem na weekend :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii'][SIZE=1][COLOR=lightblue]ja sie nie nadaje na ten wypad na wczasy[/COLOR][/SIZE] :placz:[/quote]
eeee no cos ty!!! zrelaksujesz siem :cool3::diabloti:, odpoczniesz :evil_lol::evil_lol: i ogólnie bedzie fajosko. trzymamy za wasz wypoczynek kciukasy, korci mnie zeby pojechac jako pomponiara ale tresserunio by mnie w glebe wbił chyba :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']Monika - Ania Glonkowa ma dla ciebie smakole :p Zabieraj te pompony i jedz z nami :loveu:
ale ja sie naprawde nie czuje na silach :placz: nie jedzmy - zimno ma byc:evil_lol:[/quote]
dzieki bardzo, zapomniałam tresseruniowi dac dla ciebie ecipeci, ale dam dzisiaj jak nie bedzie ulewy :cool3:. nie żartuj, jedziecie, jedziecie. dzielna jestes jak nie wiem co a timonek da radę spoko. na która trzebaby być na mniejscu coby was oklaskiwac?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...