Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='mimoza']Buuuu :placz:
Ale naprawdę to nie jest tak, że cały paznokieć jest czarny, tylko (niestety) u nasady. Może to się wchłonie, co? Czy zawsze schodzi? Jaki musi zaistnieć procentowy udział czarnego do reszty, żeby zszedł? Bo u mnie to mnie więcej jeden do sześciu, więc może to za mało, żeby zlazł :razz: Szkoda tylko, ze właśnie u nasady, grr![/quote]

O ile dobrze pamiętam, to mój zrobił się cały czarny... Ale głowy nie daję, bo już dokładnie nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimoza']Buuuu :placz:
Ale naprawdę to nie jest tak, że cały paznokieć jest czarny, tylko (niestety) u nasady. Może to się wchłonie, co? Czy zawsze schodzi? Jaki musi zaistnieć procentowy udział czarnego do reszty, żeby zszedł? Bo u mnie to mnie więcej jeden do sześciu, więc może to za mało, żeby zlazł :razz: Szkoda tylko, ze właśnie u nasady, grr!
[/quote]

Nie będę wyrokować,ale jeżeli u nasady to obawiam się że może zejść chociaż jeżeli piszesz, że nie dużo to być może się wchłonie. Musisz obserwować u mnie na początku też było nie dużo tylko na drugi dzień to wygląda zupełnie inaczej. Trzymam Kciuki żeby jednak nie schodziło ;)

Link to comment
Share on other sites

ayshe " musze cie pochwalic za prace wczoraj.sluchalas,bylas uwazna i pracowalas uczciwie."
ayshe " musze cie pochwalic za prace wczoraj.sluchalas,bylas uwazna i pracowalas uczciwie."
ayshe " musze cie pochwalic za prace wczoraj.sluchalas,bylas uwazna i pracowalas uczciwie."
ayshe " musze cie pochwalic za prace wczoraj.sluchalas,bylas uwazna i pracowalas uczciwie."


Sorki, muszę się pocieszyć tym zdaniem :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

smakole dzis ruszaja do nas :loveu: karma plynie z anglii :roll: pewnie dojedzie na poniedzialek :cool1:
a finest croc powinien na jutro dojechac do mnie, ale poniewaz nie mam 100% zaufania - to czy ktos uczynny moglby mi jutro na zajecia przyniesc troche karmy :razz: bo dzieciak glodowac bedzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Timon jest zarłok :oops: i akurat na karmy nie jest wybredny :lol: wiec nie pogardzimy zadna :loveu: dziekuje Ci Gosiu :calus:
wprawdzie mily pan przez telefon zapewnil mnie ze napewno jutro karma dotrze, ale jakos nie do konca mu wierze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mam troche acany junior - prawie cale najmneijsze opakowanie (kupione na slady dla whoo ale wyszlo to z bewi i zostalo;) ) i acane extreem ktora moja wcian obecnie... moge przyniesc ;) tylko ja jestem dzis na zajeciach wiec ktos musialby przekazac dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Eddiii no coś ty tak mało. Cytata "No to bez kozery powiem pińcet!" :cool3::diabloti:[/quote]
bo ja skromna jestem :eviltong::evil_lol:
[quote name='Szira/Gosia']Własnie zważyłam to co mam w domu:lol:a nie chce mi się iść do piwnicy:oops:i jest tego koło 500g i tyle wam jutro podrzucę:lol:[/quote]
Gosiu - dziekuje :loveu:

Shida - juz nam starczy na dzien jeden :oops: no chyba ze dostawa sie wiecej omsknie to bedziem sie prosic dalej ;) A czy z hurtowni moge jeszcze preventic - przeleje kaske:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisieczka-dawaj na pw twoj meil to ci wysle kawalek.gdzies ma wozenie tego bo w koncu nigdy sie nie zdecyduje.
jfn-nooo ups juz pakuje.:oops:[/quote]
jaki kawałek :ak-shot::snipersm::angryy::2gunfire::angryy:????????? a kiedy rozdział :help1::angryy::angryy:?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...