Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

noooo:evil_lol: .
osoby ktore startowaly niech wpisza tez starty.
[COLOR=sienna]prosze ,litosci, czy ktos moglby mi nagrac "rozmowy z katem"?dzisiaj wieczorem maja puszcza w tvp polonia:-( a moj magnetowid zdaje sie mowi nie..a dvd nie mam z nagrywaniem..aaaaa......[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']chwale::cool3:
edox'a za prace na klinie-dynamiczne poscigi ,ladne chwyty i bardzo ladna praca na posluszenstwie-pies na kontakcie,dynamiczny.udany trening. [I](...ciach)[/I]
[/quote]

Dziękujemy bardzo:oops::Rose:
Nam też się dzisiaj bardzo na treningu podobało. Edox pracował w porównaniu z wczoraj tak, jakby to był inny pies:loveu: Oby tylko tak dalej.

Po treningu i wybieganiu z Inką i Baltowskim, padł już w samochodzie. Tak się chłopak zmęczył:p W domu tylko zjadł i poszedł dalej spać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']chwale::cool3:
whoo-za oszczekanie,po pierwszym nieudanym chwycie reszta poszla calkiem fajnie.do posluszenstwa czepnac sie nie moge-bylo jak to u whoo-bardzo dynamiczne,kontakt staly.[/quote]

rety prawie z krzesla spadlam jak to zobaczylam - doczekalysmy sie :loveu::multi::multi: no pochwaly :cool3: i tego ze border nauczyl sie szczekac kiedy trzeba:diabloti:



jestemsy takie szczesliwe ze specjalnie pojawimy sie wieczorkiem :lol: nie wiem czy punktualnie bo korki sa takei ze dopiero teraz dotarlam do domu !!! za to zrzeczami z hurtowni ;)

Link to comment
Share on other sites

spyder-zasluzyliscie naprawde.:p .
shida-super ze bedziecie-pokaze ci ta prace na gluchej z klinem
jfn-wybacz mnie glisdzie nedznej:placz: .chcialam pochwalic kelta za wczorajsza prace.konwoj i wypuszczenie.iii nie szyl .....znooowu:multi: .
wojenka-jaaaa siemmmm nie znaju na szkotach.gdzies wrzucialam filmik z pracy ze szczeniorami.moge go wrzucic jeszcze raz czy widzialas juz?:cool3:
eddiii-no jak nagrasz jak jestes na zajeciach?:placz:
[B]czy nagra mi ktos dzisiaj "rozmowy z katem"pliiiiissssss:placz: ...fronczewski zagral naprawde ekstra i baaardzo mi zalezy.boszsz jaka ja jestem opozniona technologicznie....:roll: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
shida-super ze bedziecie-pokaze ci ta prace na gluchej z klinem[/quote]

jupiii :multi::multi::multi: to whoo sie ucieszy bo jej nie spadnie az tak kondycja miesni pyszczkowych jak po nasyzm wyjezdzie mimo ze zajec nie bedzie kilka dni :cool3:


dzis byc musimy - inaczej biedna BU bedzie glodowac:cool3: bo mam w aucie jej 15kg karmy :p glonki to jednak maja szczescie :eviltong: wczoraj w hurtowni jeszcze nie mieli tej karmy a dzis o dziwo juz byla i to nawet taniej niz ostatnio ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']chwale::cool3:
inke-za ogromny[i bolesny dla mnie:evil_lol: ]dunamizm na poscigu godny maliny,piekne oszczekanie,super wyciszenie,ladna prace w parterze,stabilna prace na posluszenstwie[/quote]
czytaliście? czytaliście ?:multi: i tym razem wcale nie wymuszone pochwały :lol: . Choc z tym posłuszeństwem to na wyrost:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
jfn-wybacz mnie glisdzie nedznej:placz: .chcialam pochwalic kelta za wczorajsza prace.konwoj i wypuszczenie.iii nie szyl .....znooowu:multi: .
[/quote]
Toż ja żartowałam. :cool3: Ale dumna jestem z mojego potwora. Dorwałam twardy gryzaczek i teraz bedziem cwiczyc - mamy nisko pracować, tia? :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']chwale::cool3:
josh-wielki brawa dla asi za prace na kontakcie i ukladanie psu w glowie zeby nie knul:diabloti: .ogromne asiu dzieki za chec do wyrwania go z tego swiata w ktorym sie zaszyl.
babe-za piekny chwyt
[/QUOTE]
Justynie od Baby przekaże.
chwalą nas -jest nam baaaaaaaaardzo miło i nie da sie ukryć ze podtrzyma to mnie na duchu bo po dzisiejszym dniu ja mam ochote sie zaszyć we własny świat zamknięty na wyrku z tv. ta godzina przed tresurką polegająca na łapaniu kontaktu z muchomorkiem i własną osobowością odciąganie go od patyczków ,ciągłe skupianie sie na nim oraz tresurka wykończyły mnie dokumętnie -jego zreszta też. jeszcze po tresurce dostał 15minutowego speeda na frisbee i piłke Baby ,ale potem skapcaniał szedł do domu noga za nogą -Baba niosła jego frisbee a on nawet jej nie zabierał . Był naprawde wykończony. Jak justyna oddała frisbee to wypuscił na chodnik i jakby nie wiedział co z tym zrobić. w domu dopiero na mięso sie obudził do życia zjadł i poszedł w kimono. Ale widok Josha wyglądającego jak przebita dętka przeraził mnie tak ze mało co sie nie poryczałam. Na wieczornym spacerku na polach zachowywał sie jakby wiedział co sie będzie działo . Podchodził do patyka -normalnie to by go wziął i polecią radośnie przed siebie i wywalił go komuś pod nogi ,a tu stawał schylał sie a potem podnosił wzrok na mnie ja oczywiście juz go wołałam ,podskakiwałam jak głupia pokazywałam ptaszki lub żarełko i tak wkoło macieju. na koniec miał dośc i znowu wracał do domu jak staruszek. ufffffffffff nie wiem jak to oboje wytrzymamy:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

wojenka-prosze bardzo,przypominam filmik:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=f-ccDkrbBBs[/URL]
wracam w poniedzialek.paaaa:evil_lol:
ewa-jo=pamietaj tylko zeby dac mu troche radochy.mozesz wymagac pracy z targetowniem ale potem mozesz mu dac np.znalezc patyk przewiazany wstazeczka.i takie tam;).nie wpadaj ze skrajnosci w skrajnosc.

Link to comment
Share on other sites

To ja jako matka chrzestna małych szkociąt dodam - spooro dzwiekowych zabawek ( fisher price np. ich telefon dla dzieci jest fajnicki, duże klawisze i psy same moga naciskac łapami i nochalem).
różne podłoża bo potem sa problemy
jak beda starsze kilka tyg staraj sie im wymyslac zadania i problemy do pokonania (ot żeby dostac smakołyk musi wymyslec jak przedostac sie przez przeszkode która ułozysz)
Szkociki są dosyć specyficznymi psami i w szczenięctwie trzeba przekonac je że kochaja zmiany i myslenie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']Rude jest piiikne:loveu: , rude na prezydenta!!!:multi:
Mimoza jak tam Baltowski po porannym treningu??[/quote]

Balto po treningu porannym (w domu byliśmy o 13.30, więc chyba poranno-południowy trenning) padł na twarz i umarł. Zostawiłam go w domu na 2 godziny, wróciłam, a Balto dalej średnio żywy. Inka jest dla niego (no i dla mnie :oops: ) rewelacyjna. Jakby tak pobiegał choć co drugi dzień, to wyrósłby na atletę. Wieczorem zabrałam gryzak i porzucałam. Chłopak po 20 przebiegnięciach się po zabawkę padł na trawe i olał wszystkie psy w pobliżu :multi:
A jak młoda ruda kundelka ze schroniska z traumą ?;):p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']A jak młoda ruda kundelka ze schroniska z traumą ?;):p[/quote]
Małe rude miało ciężko bo dosiadło sie do nas stado dzieci :angryy: . Grzecznie wróciła do domku i połozyła sie spać ale o 16 zapytała sie "czy to przypadkiem nie jej kolej spaceru " :loveu:
ale o dziwo z duzym spokojem przyjeła decyzje że nie jednak nie jej. Wieczorkiem juz się nie dała zbyć i 30 minutek przedstawienia osiedlowego ( Inka kręci kółeczka a psy osiedlowe siedza i patrzą na wariatkę:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...