Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe'][COLOR=red]przypominam ze jest nowy grafik zajec!!! i dalej....[/COLOR][/quote]
to może ja jakiś film przyniose? mam pianistę, może byc? a może piffko przekona (owkorsik nie jedno :diabloti:) tresserunia że fcale a fcale nie musi nic a nic przykręcać śrubki? jak dla mnie śrubeczka jest w sam razik:loveu::cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: ...dlam nie i tak najlepsza byla wcozraj justys od chilli-kooniec zajec.justys::crazyeye: .jak to?juz?a ja :noo 21.03.:evil_lol:
chwale za wczoraj:
heki-za pelne chwyty wreszcie:multi:
zore-za pokonanie pozoranta i pierwsze hau [chce jeszcze]po odrzuceniu klina.za bardzo ladne ranne slady.
chilli-za nakrecone i bardzo dokladne rownanie i komendy.
no whoo wczoraj dobrego dnia nie miala.podobnie szira..:roll:
koka-za piekny kontakt i dynamiczna prace.
noraska-za to ze monika naprawde przepracowala cale zajecia uczciwie.
i ogromne pochwaly dla tiki za to ze po prostu bosssko i pewnie zlapala klin oraz go nie wyplula natychmiast tylko zaniosla mamusi:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: ...dlam nie i tak najlepsza byla wcozraj justys od chilli-kooniec zajec.justys::crazyeye: .jak to?juz?a ja :noo 21.03.:evil_lol:
chwale za wczoraj:
heki-za pelne chwyty wreszcie:multi:
zore-za pokonanie pozoranta i pierwsze hau [chce jeszcze]po odrzuceniu klina.za bardzo ladne ranne slady.
chilli-za nakrecone i bardzo dokladne rownanie i komendy.
no whoo wczoraj dobrego dnia nie miala.podobnie szira..:roll:
koka-za piekny kontakt i dynamiczna prace.
noraska-za to ze monika naprawde przepracowala cale zajecia uczciwie.
i ogromne pochwaly dla tiki za to ze po prostu bosssko i pewnie zlapala klin oraz go nie wyplula natychmiast tylko zaniosla mamusi:multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]
koniec swiata, meteor ma pierdyknac za momencik? wpadamy w czarna dziurę? tajny wulkan wybuchnie? tajfun z powodzią ? tsunami? TRESSERUNIO CHWALI?????????????:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

cyklicznie chwale publicznei na tym forum.na zywca mi nie przejdzie przez gardlo.:diabloti:

[B]shida-jak mozesz to wpadnij do hurtowni przed weekendem:placz: :placz: .potrzebuje jeszcze[poza 2 preventicami i 2 fiprexami] boscha tego platkowanego.jedna paczuszke tom mala.wez mi daj na pw ile kasy mam ci dizsiaj podrzucic na szkolenie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nidhogg']obojetnosc na dotyk ludzki ;) wszak o ludziach tu mowie ;) nie lecenie do kazdego z haslem - buuuuuzi i nie histeryzowanie i unikanie dotyku. postawa - dotykasz ok, nie dotykasz tez ok.
widac nieprecyzyjna jestem ;)

(cos w stylu co reprezentowal 'criters' tydzien temu - nie lecial z checia zalizania do kazdego, ale tez nie protestowal jak sie go glaskalo, stal sobie po prostu)

tyle.[/quote]
No to ok ;) ten typ to ja lubim i mam :D. Choc Inka zaczeła juz sie bardzo zmieniac kiedyś jak ktos podszedł grzecznie stawała i dawała sie głaskac teraz robi " tak mi tez jest miło" stoi dwie sek i odchodzi. Na wystawie jest łaskawsza dla ludzi bo bardzo nad tym pracuje żeby tak było. Hodowczyni opowiadalo sporo o glupim zachowaniu sędziów na ringu belgów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']oki to postaram sie jutro byc :) to na piatek wieczorem/sobote rano bedzie :) bo dzis to sie juz chyba nie wyrobie ;)

a bosh to ktory? ten wegetarian? czy inny? bo ja sie na nich nie wyznaje :([/quote]vegetarian.super.wielkie dizeki.:p

a ja dorzuce o malych onach.dlam nei ideal malego ona to gryzacy i wijacy sie bezczelny goffniarz:D.absolutnie nie obojetny tylko taki maly shark lapiacy za wszystko zebolami,wszedzie wtykajacy nochal,rozgadany,nachalny.taki co to ooo glaszczesz mnie?dziab w reke i dawaj szarpac za ubranie,oooa co ci z twarzy wystaje?i masz ona na nosie,odpychasz a on sie rozkreca tylko,lapiesz za fraki a tu dizki warkot i dawaj na ciebie.chce wszystko i to natychmiast.bierzesz cokolwiek w reke on od razu sie wgryza,budzi cie galopada po wyrku i tobie robiac sobie z ciebie pozoranta za friko.cokolwiek dziwnego zaobaczy-jez od razu i lezie poszczekujac sobie dla kurazu:D.potem taki on sam bedzie olewal ludzi jak przewodnik go nastawi na siebie.glaszczesz-w dooopie cie mam.8).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']vegetarian.super.wielkie dizeki.:p

a ja dorzuce o malych onach.dlam nei ideal malego ona to gryzacy i wijacy sie bezczelny goffniarz:D.absolutnie nie obojetny tylko taki maly shark lapiacy za wszystko zebolami,wszedzie wtykajacy nochal,rozgadany,nachalny.taki co to ooo glaszczesz mnie?dziab w reke i dawaj szarpac za ubranie,oooa co ci z twarzy wystaje?i masz ona na nosie,odpychasz a on sie rozkreca tylko,lapiesz za fraki a tu dizki warkot i dawaj na ciebie.chce wszystko i to natychmiast.bierzesz cokolwiek w reke on od razu sie wgryza,budzi cie galopada po wyrku i tobie robiac sobie z ciebie pozoranta za friko.cokolwiek dziwnego zaobaczy-jez od razu i lezie poszczekujac sobie dla kurazu:D.potem taki on sam bedzie olewal ludzi jak przewodnik go nastawi na siebie.glaszczesz-w dooopie cie mam.8).[/quote]
hehe to ja chyba nie chce cobys mi dziecko wybierala ;) nos mi sie przyda jeszcze hehehe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
a ja dorzuce o malych onach.dlam nei ideal malego ona to gryzacy i wijacy sie bezczelny goffniarz:D.absolutnie nie obojetny tylko taki maly shark lapiacy za wszystko zebolami,wszedzie wtykajacy nochal,rozgadany,nachalny.taki co to ooo glaszczesz mnie?dziab w reke i dawaj szarpac za ubranie,oooa co ci z twarzy wystaje?i masz ona na nosie,odpychasz a on sie rozkreca tylko,lapiesz za fraki a tu dizki warkot i dawaj na ciebie.chce wszystko i to natychmiast.bierzesz cokolwiek w reke on od razu sie wgryza,budzi cie galopada po wyrku i tobie robiac sobie z ciebie pozoranta za friko.cokolwiek dziwnego zaobaczy-jez od razu i lezie poszczekujac sobie dla kurazu:D.potem taki on sam bedzie olewal ludzi jak przewodnik go nastawi na siebie.glaszczesz-w dooopie cie mam.8).[/quote]

Baaardzo trafny opis małego góffniarza - Edox'a. Wypisz - wymaluj:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie:roll: :evil_lol: .
ja mam takie ony .jak ktorys sie zachowuje inaczej to dla mnei jest out od razu-kompletny pet psychiczny.staram sie zeby moje ony sie wlasnie tak zachowywaly.jak sa dorosle czy biore odroslego psa po jakims czasie robie z niego takiego bezczelnego swira bo taki typ mi odpowiada.i nei potrafilabym chyba zyc z takim...hmmm..."grzecznym"psem ktory "buzka w ciup lapki w maldrzyk".moje psy z rozpedu i sieka mnie i nie maja problemow z uszkodzeniem trwalszym.ale za to sa nabuzowane,bezczelne,porabane i.......chetne do pracy w kazdej chwili:evil_lol: ,nastawione wylacznie na mnie itakie wlasnei maja byc moje ony.

spyder-bo edox to wlasnie taki normalny maly onek:D

Link to comment
Share on other sites

w piatek o 20 pyros ma byc bezwzglednie bo ma trening.:mad: .moze se zlapac klina-mnie ot tam nie przeszkadza za bardzo i odstawiac go nei zamierzam.natomiast glownie pracowac o 19 bedzie tika.zajecia pyrosa sa na 20.skoki mozna robic dowolnie-przeszkody u glonkow bowiem stoja i nie ma zadnych problemow z pojechaniem i skakaniem.natomiast ograniczenia psow na sladach beda bo inne sa priorytety podzielonych grup poniewaz nie bede latala z 10 psami na slady.podizal jest podizal .jesli ktos przyjedzie poza grupa to zadam mu slad a i owszem ale jest zdany na siebie poniewaz jestem jedna i pierszenstwo maja psy z grupy zajeciowej.ostrzegalam ze koncze rekreacyjne zajecia bo trzeba wziasc sie za przygotowania do zawodow i bardzo prosze traktowac psy wg.moich wskazowek .jesli ktos zglosi zem u to nei odpowiada-umywam rece od prowadzenia psa.zdaje ie ze zawsze bylam zbyt mila i jak powiedzial glonek szybko podkrecona srubka ise luzowala.traffna uwaga.zdecydowanei zapomnijcie o tym co bylo.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam, że Pyros będzie na obronie bo mam problem logistyczny :roll: i nie mam jak rozdzielić zajęć, a po całym dniu jak klusek siedzi sam w domu- nie zostawię go na kolejne kilka godzin, bo mam zajęcia z Tiką :shake:... Coś wymyślę :p
Przepraszam, że pytałam o skoki- będzie tak jak zaplanowałaś, nie miałam zamiaru zmieniać wyznaczonych terminów :Rose:.

Link to comment
Share on other sites

Ten opis ona to tez jak bym o Gamie czytała :D
Taka mała a juz wszystko musi wiedziec, wszedzie byc pierwsza. Wściubia nos gdzie się da. Nosów innych też nie oszczędzi ;) Na rękach chwile posiedzi ale wystarczy sekunda za długo i od razu pokazuje, że to nie dla niej. Charakter ma właśnie takiego małego ciekawskiego wariata, co nie da sobie w kaszę dmuchać. Często się jeży itd. a jednocześnie jak na takiego małego brzdaca 'posluszenstwo' ma niezle opanowane :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'].........zdaje ie ze zawsze bylam zbyt mila i jak powiedzial glonek szybko podkrecona srubka ise luzowala.traffna uwaga.zdecydowanei zapomnijcie o tym co bylo.:diabloti:[/quote]
no i wszystko przez Glonka :mad: srubka sie przestanie luzowac :crazyeye: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']zdaje ie ze zawsze bylam zbyt mila i jak powiedzial glonek szybko podkrecona srubka ise luzowala.traffna uwaga.zdecydowanei zapomnijcie o tym co bylo.:diabloti:[/quote]
No bez przesadyzmu, zaraz wszystko na biedniałka Glonka. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']no i wszystko przez Glonka :mad: srubka sie przestanie luzowac :crazyeye: :placz:[/quote]
Troszku smaru i wibracji i ...:cool3:
A z ciekawszych rzeczy to Bubel dzięki Ani skacze hyrde w obie strony bez problemy. Trzeba tylko mieć gruszkę włapie. I za gruszkę Bubel jest w stanie się poświęcić. :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Troszku smaru i wibracji i ...:cool3:[/quote]gloneczku skarrbie...teraz to juz macie przerabane jak w ruskim czolgu:diabloti:.
a co do bubla i innych desperatow:D-spid zwieksza sie wprost proporcjonalnie do dlugosci kuracji motywacyjnej8).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']gloneczku skarrbie...teraz to juz macie przerabane jak w ruskim czolgu:diabloti:.[/quote]

No nie. Przeca nic o rąbaniu, przerąbywaniu ani ruskiej armi nie było tylko o zmniejszeniu tarcia i drganiach. :-)
[quote name='ayshe'] a co do bubla i innych desperatow:D-spid zwieksza sie wprost proporcjonalnie do dlugosci kuracji motywacyjnej8).[/quote]
To idę się powiesić bo mam ochotę ją zamknąć w tej budzie. A jak będzie jeszcze gorzej ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...