Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']wiem.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .ale cieeerpie...musisz to sobie zwizualizowac...zaciskam paluchy az sinieja,jezor pod zebami,zwijaja mnie bolesci i czytam"reaktywacja":roll: ......boszsz..dobrze ze chociaz edoxa wyrwalam z tego gronka radosnej cwierkaniny :diabloti: :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE]
a to dlatego przestał się odzywać na owczarku i go nie było w niedziele??. hehehehehe . Naszym juz nic nie pomoze ale on jest maluch więc rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeden ocalony od plastikowatosci pospolitej:multi: :evil_lol:
monisieczka-trzeba bylo chodizc na zajecia i zdawac pt-tez bys miala dyplom i wtedy norasek by juz nic nie musial bo ma papier:D8)

ps.czy ma moze ktos liste schindlera-film pozyczyc?tesciu przyjezdza ...yuppie....w przyszlym tygodniu we wtoreczek...rany ale siem ciesze i chce mu pobyt uatrakcyjnic;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']jak juz pisalam na owczarku, Argo ma dyplon to nie musi warować, najważniejsze że on UMIE[/QUOTE]
najśmieszniejsze jest to ze układaliście psy pare minut a Joshua ku mojemu zdumieniu cały czas lezał na waruj i to nawet w pawidłowym waruj :crazyeye: chyba był zmęczony:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jeden ocalony od plastikowatosci pospolitej:multi: :evil_lol:
monisieczka-trzeba bylo chodizc na zajecia i zdawac pt-tez bys miala dyplom i wtedy norasek by juz nic nie musial bo ma papier:D8)[/QUOTE]
ale chodziłaby na sznurku na wszelki wypadek:evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jeden ocalony od plastikowatosci pospolitej:multi: :evil_lol:
monisieczka-trzeba bylo chodizc na zajecia i zdawac pt-tez bys miala dyplom i wtedy norasek by juz nic nie musial bo ma papier:D8)[/quote]
no wienc, jesli mam byc szczera to wolę żeby moja franca robiła to co do niej mówię, a nie wiedziała co do niej mówie :diabloti::cool3: oj chyba jakos nie po polacku mi wyszło ale normalni inaczej mnie zrozumieja mam nadzieje. zalezy mi żeby takie spotkania się czasem odbywały żeby ta moja gangrena przy takim jaki mamy kontakcie z innymi psami ich nie jadła natychmiast

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jeden ocalony od plastikowatosci pospolitej:multi: :evil_lol:
monisieczka-trzeba bylo chodizc na zajecia i zdawac pt-tez bys miala dyplom i wtedy norasek by juz nic nie musial bo ma papier:D8)

ps.czy ma moze ktos liste schindlera-film pozyczyc?tesciu przyjezdza ...yuppie....w przyszlym tygodniu we wtoreczek...rany ale siem ciesze i chce mu pobyt uatrakcyjnic;).[/quote]
jam mam to ci dzisiaj przywiozę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']jak juz pisalam na owczarku, Argo ma dyplon to nie musi warować, najważniejsze że on UMIE[/quote]
w sumie racja wazne ze umie:evil_lol:
[quote name='ayshe']ps.czy ma moze ktos liste schindlera-film pozyczyc?tesciu przyjezdza ...yuppie....w przyszlym tygodniu we wtoreczek...rany ale siem ciesze i chce mu pobyt uatrakcyjnic;).[/quote]
popatrze
[quote name='Ewa-Jo']najśmieszniejsze jest to ze układaliście psy pare minut a Joshua ku mojemu zdumieniu cały czas lezał na waruj i to nawet w pawidłowym waruj :crazyeye: chyba był zmęczony:lol:[/quote]
albo chce papier :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']najśmieszniejsze jest to ze układaliście psy pare minut a Joshua ku mojemu zdumieniu cały czas lezał na waruj i to nawet w pawidłowym waruj :crazyeye: chyba był zmęczony:lol:[/quote]
żarty żartami ale chyba patrzyłas w innym kierunku. zawołałam Nore , kazałam zawarowac i cały czas leżała. nawet kundle odbiegły a moja czekała na biegaj... oj czas okulary załozyc... nawet Robert to zauważył

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']moze byc u gemmow ale dopiero o 13.:roll:
potem slady beda w warszawie-pola wilanowskie itp.w niedizele bo musza dziewczyny niezmotoryzowane dojechac.
w sobote bedizemy jezdzic dalej.
eddiii-grafik wchodzi powoli bo np w tym tygodniu slady byly jeszcze rano na polach m.[/quote]

Rozumiem.Strasznie szkoda ,ze na polach wilanowskich,widze ,ze moja krotka przygoda z tropieniem sie konczy.No nic.Przyjade w niedziele do Gemmow na 13sta .Gdyby cos sie zmieniło prosz e dajcie znac,najlepiej na komorke.

Link to comment
Share on other sites

w soboty zostaje po staremu.tyle ze jezdzimy daleko bo bliej nie ma warunkow na ukladanie porzadnych sladow.
stalingrad mam monisieczko.:diabloti: .ale bez przesady jednak-tesciu byl pod kurskiem i nei sadze zeby podobal mu sie dekadencki obraz stalingradu:shake: .zwlaszcza tak pod koniec.
mam osobisty stosunek odmienny od jedynej prawdziwej prawdy[;)]dot.postaci schindlera.owszem uratowal mase ludzi i wielka chwala mu za to ale troszke malo bohaterskie mial pobudki.tymczasem o gosciu ktory naprawde byl bohaterem,sprawiedliwym wsrod narodow-to ten niemicki oficer z pianisty slychac cos mniej prawda?no coz....promowanie medialne postaci to podstawa nie?
w kazdym razie od czego daze...otoz tesciu znal goetza.i opowiadal mi jak za zlodziejstwo,znecanie sie i machloje amon siedizal a potem byl na "leczeniu"w takim domu wypoczynkowym ss.byl tam ze tak powiem obowiazkowo tj.nei mogl se wyjechac :evil_lol: .no i tak chce go nastoic na wspominki....bo moga byc juz ostatnie :-( ...
na 20 monisieczka,na 20.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Nooooo tez takiego nie chcialam :roll: Na szczescie powoli z tego wyrasta i juz nie leci jak goopi, nawet jesli sie go zawola. Mike mial problem, bo tak troche dziwne wymawial Whisky i Gnojek nie chcial do niego podejsc :evil_lol: Nooooo chyba ze ktos ma pileczke to leci jak goopi :evil_lol:[/quote]

nie no jasne przeciez sie go nie wyrzuci ;)

ktos tam pisal o wizji ;) dla mnei wizja - obojetnosc jest jedyna sluszna w moim wyideaalizowanym widzeniu belga ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisieczka-dzieki za film.ponownie prosze o pamietanie ze to nie ten ktory przynioslas dzisiaj.lista schindlera-nie pianista:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
ja cie wogóle nie rozumiem, przeca to bardzo ładny film a ty go nie chciałas......:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']Obojętność 8 miesięcznego szczeniaka na różne bodźce ????[/quote]
obojetnosc na dotyk ludzki ;) wszak o ludziach tu mowie ;) nie lecenie do kazdego z haslem - buuuuuzi i nie histeryzowanie i unikanie dotyku. postawa - dotykasz ok, nie dotykasz tez ok.
widac nieprecyzyjna jestem ;)

(cos w stylu co reprezentowal 'criters' tydzien temu - nie lecial z checia zalizania do kazdego, ale tez nie protestowal jak sie go glaskalo, stal sobie po prostu)

tyle.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]przypominam ze jest nowy grafik zajec!!! bardzo prosze sie do neigo stosowac od przyszlego tygodnia oraz zglaszac mi dni w ktore absolutnie nie mozecie zeby nei iwem co:cool1: .nie chodiz tu o problemy z przeniesieniem tylko po prostu absolutny brak mozliwosci manewru zajeciami.poniewaz one beda odrabiane na biezaco.[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]bardoz prosze o powazne podejscie do tematu bo ja musze realizowac zamierzony program i bedziecie miec problemy z nadrobieniem tego pozniej.jeszcze raz apeluje o powazne podejscie od tematu albo deklaracje ze nei interesuja was programowe treningi i chcecie sobie pocwiczyc ot tak.to ja se glowy nei bede zawracac.[/COLOR]
[COLOR=blue]grupa 1:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]timon,szira,bu,deedee,edox,balto,max,chilli[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]zajecia:wtorki 19,czwartki 19 [C],soboty,niedziele 8[b],soboty 11[A][/COLOR]

[COLOR=purple]grupa 2:[/COLOR]
[COLOR=#800080]zora,heki/igla,zark,inka,kelt,whoo,tika[/COLOR]

[COLOR=#800080]zajecia:sroda-piatek 19[C],sobota-niedziela 9[b],niedziela 11[A][/COLOR]

[COLOR=green]psy przygotowujace sie do pt/ptt[/COLOR]

[COLOR=#008000]koka,pyros,nora-[/COLOR]
[COLOR=#008000]sroda,piatek-20.[/COLOR]

[COLOR=#008000]te 3 psy zapraszam rowneiz na obojetne zajecia z B w weekendy.dzien sladowy-dowolny.[/COLOR]


[COLOR=black]w poniedzialek jest czas na prace indywidualna.dysponuje godizna 18,19 i 20.[/COLOR]
rowniez jestem do waszej dyspozycji na polach mokotowskich przed poludniem.wtorki-8.30,9.30.srody-9.czwartki 8.30,9.30,piatki 9.

3wrzesnia[pn]na zajecia indywidualne godzine 20 zaklepala juz sobie chilli.
prosze o zgloszenia dot.pozostalych terminow poniewaz do piatku chcialabym zamknac grafik na przyszly tydzien.musze ustawic tez swoje treningi.
w ten weekend[1,2 wrz].wszyscy przychodza na 8 na posluszenstwo ze wzgledu na przyjazd eto na 9.
w sobote na slady jedziemy do rudna na 11.w niedizele na slady jedziemy do gemmow na godzine 13.
psy wylacznei sladowe oczywiscie dla was zostaje wszystko po staremu.zajecia macie o 11 info o miejscach sladow na biezaco.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...