Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ilon_n']znalazłam numer do [B]Straży dla Zwierząt OKRĘG DOLNOŚLĄSKI [/B]
tel. [B]787 546 871

[/B]czy oni coś wiedzą i robią???
50 psów to tylko 50 domów na dosłownie jedną noc!![/QUOTE]
nawet 25 domow ,byle ta fala przeszla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']ja jestem spokojna. już to przeżyłam. i pamiętam, tych którzy wtedy umarli. Teraz nie jestem wstrząśnięta kataklizmem, ale tym co z ludzi wychodzi podczas takich sytuacji... KONIEC TEMATU[/QUOTE]

wiesz diuna_wro, ja rozumiem, tylko nie Ty wyciągałaś te umarłe zwierzaki ze szlamu, więc nie ******* mi takich tekstów, bo co opłakałaś??? A ja z Warszawy jechałam, żeby Wam pomóc w 1997 roku! I nic Ci złego nie napisałam, tylko mój komentarz, zupełnie niewinny. Radźcie Sobie Sami:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wklejam stan wody w Koźlu, szukam tego samego dla Mielec, ale znaleźć nie mogę ....

[URL="http://www.kedzierzynkozle.pl/portal/index.php?t=200&id=24813"]http://www.kedzierzynkozle.pl/portal...t=200&id=24813[/URL]

Trzymam kciuki, żeby psiutki nie ucierpiały :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']wiesz diuna_wro, ja rozumiem, tylko nie Ty wyciągałaś te umarłe zwierzaki ze szlamu, więc nie ******* mi takich tekstów, bo co opłakałaś??? A ja z Warszawy jechałam, żeby Wam pomóc w 1997 roku! I nic Ci złego nie napisałam, tylko mój komentarz, zupełnie niewinny. Radźcie Sobie Sami:)[/QUOTE]

a skąd wiesz kogo ja ze szlamu wyciągałam?!!!
Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy pomagają, a potem się tym chełpią i każą sobie być wdzięczni, i tak się chwalą i udają bohaterów....

komentarz zupełnie niewinny: "szkoda, że nie umarli" - skoro to jest niewinne, to masz ostro zaburzone poczucie dobro-zło

kultura osobista i szacunek dla tych co wtedy umarli, mówi, żeby już temat zakończyć, ale tobie mało

Link to comment
Share on other sites

Jezu,

po pierwsze, nie kłóćcie się, nie bluzgajcie i nie histeryzujcie, to w niczym nie pomoże
po drugie czytajcie, co jest napisane

Idusiek napisała:
[B]wydali juz 30 psów, na miejscu jest 3 pracowników i 50 psów. mają przygotowane miejsce do przeniesienia ich wyżej.
Rozmawiałąm z panem 5 mnut temu.[/B]

Moim zdaniem, to że TAM SĄ LUDZIE I TO O TEJ PORZE, to dla psów bardzo dobry znak. Nikt z pracowników przy zdrowych zmysłach, gdyby miał stracić życie, nie zostałby tam, zwłaszcza że to nie dom prywatny, którego ludzie czasem z sentymentu sami nie chcą opuszczać i się ewakuować, tylko ktoś tam został [B]bo tam są psy[/B] i jest "w pracy". Jeżeli ludzie czują się tam bezpiecznie, to może i psom nie stanie się krzywda?
Nie wiemy jakie jest koryto i o ile wyżej położone jest schronisko. Może dotrzeć tam kilkanaście cm wody? Uwierzcie mi, że gdyby miała tam przejść kilkumetrowa fala, żaden urzędas by tam teraz nie siedział.

Pietrucha, jeżeli łąki są wyżej, to jeszcze lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']a skąd wiesz kogo ja ze szlamu wyciągałam?!!!
Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy pomagają, a potem się tym chełpią i każą sobie być wdzięczni, i tak się chwalą i udają bohaterów....

komentarz zupełnie niewinny: "szkoda, że nie umarli" - skoro to jest niewinne, to masz ostro zaburzone poczucie dobro-zło

kultura osobista i szacunek dla tych co wtedy umarli, mówi, żeby już temat zakończyć, ale tobie mało[/QUOTE]

a Ciebie to ja mam serdecznie w dupie, spadaj:)

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze, że piszą, że fala kulminacyjna już idzie przez KK, więc jeżeli to prawda i teraz jest to maksimum, lub prawie maksimum i wciąż są tam ludzie, to jeszcze jeden dobry znak dla psów....
Jeżeli nie będzie się chciała upodobnić do tej sprzed lat ( o dwa metry wyższa u was), to może obejdzie się bez ewakuacji...

Link to comment
Share on other sites

kazdy z tych pracowników bedzie miał srednio 17 psów do wyprowadzenia, wiec kilka tur, trzeba bedzie szybko. Miejmy nadzieje, ze przygotowali sie jakos zeby jedne zostawiac bezpiecznie na łące i lecieć po drugie. Jakoś je zabezpieczyc przed ucieczką. Troche szalony ten plan, oby nie był potrzebny

Link to comment
Share on other sites

Pietrucha, jak psy będą wolne, nie uwiązane i nie zamknięte w boksach to instynktownie będą szukać bezpiecznego terenu. Najwazniejsze, żeby w pore otworzyc boksy, a nie na ostatnia chwile.
Nadzieja w tym, że na miejscu są ludzie i zdąża
Dziwi mnie jednak postawa UM. w końcu schronisko w KK nie jest prywatne tylko miejskie i o ile dobrze wyczytałam w necie współpracujące z TOZ . Pytam gdzie się wszyscy podziali kiedy zwierzaki ich potrzebują?
Wszyscy jesteśmy wściekli na kierownika, ale nie jestem taka pewna czy on nie wykonuje poleceń jednostki nadrzędnej czyli UM, myśle, że sam nie może podjąć decyzji o ewakuacji, bo nie jest właścicielem schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko w K-K to pierwszy azyl, który zmaga się z wodą w tak dramatyczny sposób - niestety kolejne schroniska wciąż przed falą ..
aż dziwi ile schronów jest usytuowanych na terenach zalewowych !!! w schronisku w Toruniu fala z czwartku na piątek .. oby woda oszczędziła te wszystkie psiaki!! - i nie tylko ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...