Jump to content
Dogomania

Nie polecam lecznicy Felis na warszawskim Grochowie


mikołaj różycki

Recommended Posts

Mimo korzystania z jej wsparcia i usług przez ponad dwa lata, nie polecam tej lecznicy.
Niestety brak informacji o mogących wystąpić negatywnych reakcjach organizmu psa Yorka) po podaniu antybiotyku, spowodował, że opiekująca się psem starsza Pani za późno zorientowała się, że dzieje się coś złego. duży, młody, zadbany, leczony regularnie piesek zdechł z powodu jak sądzę rutyny lekarki. lecznica nie zachowała się profesjonalnie po całym zdarzeniu - ponieważ zarówno jej właścicielka jak i Pani weterynarz nie przygotowały się w ogóle na spotkanie z nami merytorycznie i rzeczowo (właścicielami), mimo, że od telefonicznego omówienia się miały na to prawie tydzień.

tym samym rozczarowany takim podejściem postanowiłem podzielić się tą refleksją z użytkownikami forum.

Mikołaj Różycki
Warszawa

Link to comment
Share on other sites

mikołaj, mógłbys konkretniej opisac historię?
znam od lat felis, chodzilam tam z moją śp. suką, jak sie przeprowadziłam to zmieniłam weta na tygryska (odradzam!), ale na szczęscie ktos mi poradził cztery łapy na paca - tam teraz lecze psy i dam sobie uciąć wszystko za te babeczki, sa świetne! jesli jesteście z okolic - polecam. minus - długo sie czeka. głównie dlatego, ze wszystkiego sie pacjent (a raczej opiekun pacjenta) dokładnie dowiaduje.
ale sie rozpisałam, a chciałam głównie spytac o szczegóły sprawy (jesli można)

Link to comment
Share on other sites

Panie z lecznicy Felis po podaniu antybiotyku (zastrzyku) podjerzewając wirusa brzusznego (objawy to rozwolnienie), nie uprzedziły, że mogą wystąpić reakcje odwrotne od oczekiwanych i jak mogą się one objawiać.
niestety gdy zorientowaliśmy się, że coś jest nie tak, piesek był w stanie agonalnym i bylo za późno na podanie przeciwciał.
ciężko mi do tego wracać, ale jak już wspomniałem, przez 2 lata nie mialem absolutnie zadnych uwag do tej lecznicy.
niestety również mimo grzecznej prośby z naszej strony o odtworzenie przebiegu wizyty, stawiania diagnozy itd. ,Panie z Felisa nie przygotowały się na takie spotkanie - do czego przyznały się przy 3 moim pytaniu. to mnie przygnębiło najbardziej.
uważam, że to kiepskie podejście do sprawy i do klienta.
2 miesiące zastanawialem się czy publikować gdzeiś w sieci moją opinię na ich temat. wczoraj się na to zdecydowałem
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

kiepskie podejście do klienta, a jeszcze gorsze - do pacjenta :-(.
tylko rozwolnienie było?
weci często gęsto anybiotyk dają zbyt rutynowo, na wszelki wypadek.
bardzo mi przykro. z wetami bywa tak, że jest ok, jak nic sie nie dzieje poważnego - ergo, niby opinia dobra, ale nie było okazji zrewidować, bo nic sie nie działo.
życzę wicej szczęścia w sprawie wetów.
jeśli będzie jakis potzrebny, choćby specjalista, to pisz, my tu mamy obcykane ;-).

szkoda psa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...