Jump to content
Dogomania

Mopsi tułacz Brusik szuka swoich ludzi, którzy go pokochają


Recommended Posts

Mopsik Brusio czeka na prawdziwy, kochający dom!!!

Brus jest pięknym mopsim chłopcem z rodowodem.
Ma 9 lat, ale należy pamiętać, że mopsy dożywają lat 15. Nie jest on więc jeszcze staruszkiem, na którego ani nie wygląda, ani też jak taki się nie zachowuje.
Jest bardzo wesoły, żywy, chętny do zabawy, bardzo łagodny i przyjacielski.

Jednego czego mu brak - prawdziwego kochającego domu i właściciela.

Brus nigdy nie miał łatwego życia, był wychowywany na reproduktora i na tym polegał cały jego mopsi byt. Byt bez zainteresowania, miłości, należytej opieki i godziwych warunków.
Gdy nie był już potrzebny, został oddany innym właścicielom, dla których niegroźny torbiel skórny, łatwy do usunięcia, okazał się skazą nie do zaakceptowania.
Brus wrócił to pierwszych właścicieli, którzy natychmiast postanowili się go ponownie pozbyć.

W chwili obecnej Brus jest pod opieką mopsiarzy z m-jak-mops przebywa w hoteliku w Poznaniu, który może być tylko rozwiązaniem tymczasowym.

Musi być poddany operacji wycięcia guza, połączonej z kastracją, po której może dożywać jeszcze długich dni w szczęściu. Brus nie tylko świetnie (mimo ciężkich doświadczeń) dogaduje się z ludźmi, ale też z innymi pieskami i zwierzętami, w stosunku, do których nie okazuje żadnej agresji.

Okazaną miłość i zainteresowanie odda z siłą z jaką tylko mopsiki potrafią!

POMÓŻMY BRUSIKOWI, BO TAK BARDZO NA TO ZASŁUGUJE !!!!!!!!

Adopcja odbędzie się po przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej i podpisaniu umowy.

[img]http://images37.fotosik.pl/289/f618eb1a7cb5cce3med.jpg[/img]

[img]http://images45.fotosik.pl/295/414b0b3561f8ed29med.jpg[/img]

[img]http://images36.fotosik.pl/181/2362dbf10a9994cfmed.jpg[/img]

Kontakt [email][email protected][/email], m-jak-mops.com.pl

Link to comment
Share on other sites

Witam.Od jakiegoś czasu interesuje mnie adopcja psa,rasy Mops. Brusik jest wspaniałym pieskiem,jest śliczny i była bym bardzo zainteresowana jego adopcją!ale czy na pewno piesek,oczywiście jeśli spełnię warunki jego adopcji trafił by do mnie już po zabiegu?pytam bo taka operacja będzie napewno kosztowna i raczej nie będzie mnie stać na pokrycie kosztów a następną sprawą jest to,że piesek jest w Poznaniu a ja mieszkam w Bytomiu więc czy nie będzie problemu z dostarczeniem pieska?poza tym,piesek zawsze był by naszym towarzyszem ponieważ zajmuję się wychowaniem córeczki,która na jego widok oszalała i wiem,ze był by naszym pupilkiem i na pewno u nas w domku nic by mu nie brakowało.Proszę o szybką odpowiedz w tej sprawie i serdecznie pozdrawiam....

Link to comment
Share on other sites

Widze Dagusia, że zainteresował Cię Brusik... Pytasz czy by Ci go dowieźli i czy koszt operacji biora na siebie... powiedz, czy jeżeli istniała by mozliwość dowozu - zwracasz koszt takowego?

Co będzie jeżeli się okaże, że musisz osobiście po psa przyjechać i na miejscu podpisać Umowę Adopcyjną?

Co masz na myśli, pisząc, że córeczka na widok psa oszalała?... Nie wiedziałam, że dzieci mają wybiórcze upodobania co do ras (jeżeli w ogóle potrafią rozróżniać...). Zawsze mi się wydawało, że dzieci "szaleją" na punkcie każdego "zwiezacka" :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o odebranie pieska osobiście to będzie duży problem i raczej nie do zrealizowania,nie mam samochodu a jednak dzielą nas ogromne kilometry,poza tym jeśli chodzi o moją córeczkę to owszem ona kocha wszystkie pieski ale ten mopsik może przypad jej bardziej do gustu bo jest malutki tak jak piesek mojej mamy,Kora,jest to kundelek z którym wychowuje się moja córcia i tak samo pulchniutki,może to ją urzekło.Kora była bezpańskim psem,biegającym po przystanku,nie mogłam być obojętna na taki widok i przygarnęłam ją do domu i tak z nami jest wiele lat.

Link to comment
Share on other sites

Napiszę szczerze. Tak oczywiście piesek będzie po zabiegu, co do transportu zawsze można jakoś się dogadać. Ale... Decydując się na psiaka, podjemuje się odpowiedzialną decyzję, a więc również ze wszystkimi skutkami finansowymi. Brusik ma 9 lat, jest psem starszym i będzie wymagał opieki weterynaryjnej jak każdy pies. Jeżeli nie stać Cię na transport i operację, to niestety, trzeba zastanwoić się nad adopcją.
Bardzo proszę nie odbierać mojej odpowiedzi jako niegrzecznej czy też atak, ale mamy wiele adopcji za sobą, również i nieudane. Znam już standart zapytań i zachowań jeżeli chodzi o adopcję.

Pies to obowiązek, adoptowanie psa to bardzo poważna decyzja. Widziałam dagusiu, że zalgowałaś się na m-jak-mops, zpaoznaj się z całym tematem o Brusiku, o tym jakie są mopsy i wzorem umowy adopcyjnej.

Wiem, że mopsiki są słodkie, al jesteśmy bardzo wymagający jeżeli chodzi o adopcję, mops naprawdę musi trafić do domu gdzie będzie hołubiony.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek założony przez Dagusię:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184216-Przygarn%C4%99-Mopsa[/URL]!!

---------------------------------------------------------------------------------
Brusik jest przecudowny i jestem święcie przekonana, że natrafi na niego właściciel najlepszy pod słońcem! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani nadal szukamy domu dla Brusika.

Ludzie, którzy dali mu nowy dom niestety go oddali, gdyż pracują w nocy. Brusik to bardzo przeżywał- płakał i się bardzo denerwował.

Jutro Brusik ma kastrację i wycięcie torbieli na klatce piersiowej.

SZUKAMY SUPER DOMU- BRUS JEST W POZNANIU.

[img]http://images35.fotosik.pl/155/5d303955ee2a7b3b.jpg[/img]

[img]http://images36.fotosik.pl/182/e817eee495ea730emed.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...