Jump to content
Dogomania

Dramatycznie pilne!!!


justy

Recommended Posts

Dziewczyny, proszę, dajcie spokój z kłótniami, to do niczego nie doprowadzi.
Justy jest nowa nie tylko na dogo, o ile wiem pomaga w schronisku od niedawna, jeszcze nie zna tak dobrze jak my realiów schroniskowych, pisze tutaj, bo zapewne liczy na naszą pomoc i doświadczenie, więc proszę, dajmy spokój waśniom ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta ma rację. Bez sensu się spierać, kto co jak zrobił dobrze czy źle i dlaczego tak, bo chodzi przecież o psiaki. Możemy przecież działać razem i zrobi coś dal Bidul wspólnie. Katlis proponuje spotkanie- może w piątek? Mam kilka pomysłów na schron w Stargardzie i mogłabym wykorzysta Twoje doświadczenie i pomoc- jeśli pozwolisz... Razem mogłybyśmy więcej... Czekam na odpowiedz - podam mój tel. napisz sms to oddzwonię -513-059-645

Link to comment
Share on other sites

A u Małego dziś byłam i dyżur miała kierowniczka. Wyciągnęłam go z klatki- podskakuje na 3 łapkac i była właśnie pora karmienia i Mały b.ładnie jadł. Z Kierowniczka powiedziała że póki Mały nie wydobrzeje nie jest do adopcji.. Więc nie wiem co w tej sytuacji? Nawet gdyby znalazł się jakiś tymczas to nie wiem czy da się radę go wyciągnąć?.. Widzą że b.interesuję się nim- zadęli go masować i aktywizowa- żeby nie miał przykurczów w łapkach i obrzęków na tym jednym boku.. Tak często jak tylko będę mogła , będę tam jeździć. Ale atmosfera w schronisku taka sobie- są wkurzeni że ciągle łażę i coś chcę..

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images39.fotosik.pl/291/5b363df50204e167med.jpg[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/290/2613750ab3b6c6d2med.jpg[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/295/0263ea62c0546ca5med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/295/62033a842d298fbemed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I beda wkurzeni, bo ktos od nich wymaga. Jesli zaczeli troskliwiej zajmowac sie malym, to juz polowa sukcesu. To, ze zaczal jesc i probuje chodzic bardzo dobrze rokuje... chodz takm, gledz i pokazuj ze ci zalezy. Zawsze bedzie mial lepsza opieke jesli nie jest jednym za 160 psow :)

Link to comment
Share on other sites

To mój Mały. W schronisku twierdzą że ma 3 miesiące ,ale chłopak starszy jest chyba. Pojutrze zrobię zdjęcia jak stoi. Ciągle leży na tej chorej łapce i na tej stronie ma taki obrzęk. Ale już zaczął się podnosić i jeść i wygląda o wiele lepiej.Rzeczywiście psiak potrzebuje opieki indywidualnej a wiadomo ,że w schronisku jest za mało pracowników by zając się jednym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy?

Bardzo dobrym lekarzem którego znam jest B.Powidzka - Ozdoba. Wiem, że staje na głowie by pomagać. Nie bierze klamkowego. W gabinecie jest rentgen. Kabinet znajduje się na Pl.Kilińskiego 3, w głębi, nieco schowany. Wiem, że warto tam zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werduszka']Bardzo dobrym lekarzem którego znam jest B.Powidzka - Ozdoba. Wiem, że staje na głowie by pomagać. Nie bierze klamkowego. W gabinecie jest rentgen. Kabinet znajduje się na Pl.Kilińskiego 3, w głębi, nieco schowany. Wiem, że warto tam zaglądać.[/QUOTE]
Wybacz ale ta kobiete trzeba omijac szerokim lukem. Probowala mi psa wykonczyc. Na szczescie poszlam po rozum do glowy i sie od niej wynioslam jak wiekszosc moich sasiadow (pani "doktor" przyjmowala wtedy jeszcze na Lutnianej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justy']Maluch został potrącony przez miłego kierowcę i pozostawiony na poboczu... P. Daniel, którego poznałam w schronisku i jego rodzina była świadkiem wydarzenia- zlitowali się i zawieźli Malca do... schroniska. Wydarzenie miało miejsce tydzień temu... Od tygodnia psiak leży w klatce nie poruszając się... Badał go weterynarz ,który stwierdził że potrzebne jest zdjęcie- no ale jeśli zdjęcia nie ma to Malutki musi chodzić... Psiak nie ma zdjęcia rtg - nie wiadomo czy łapka jest cała czy ma złamaną miednicę? Wczoraj dowiedziałam się że siusia z krwią. MASAKRA!!!Gdy go zobaczyłam zrobiło mi się aż słabo- Maluch leży nieruchomo, otworzyłam klatkę- patrzę a kocyk na którym leżał cały zasikany.. Próbowałam wymienić kocyk- Mały piszczy z bólu... Maluch nie próbuje wstawać i zaczynają mu się robi takie ciastowate obrzęki, nie je, mało pije... Opisuję stan fizyczny pieska-psychicznie jest jeszcze gorzej... Z powodu bólu i ogromnego cierpienia Maluch jest kompletnie załamany i wyczerpany... Tylko leży i patrzy litościwie..
Jadę dziś po południu z Miśkiem na zdjęcie. Nie wiem co tam ono wykaże- napiszę wieczorem. Ale gdyby było złamanie to co dalej? Wpakują go w gips, znowu zostanie położony do tej klatki i będzie dogorywał leżąc we własnym moczu. BŁAGAM POTRZEBNY JEST W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM DOM TYMCZASOWY DLA MALCA!!! Nie jestem w stanie byc w schronisku codziennie i opiekować się Małym. Misiu ma już teraz przykurcze w łapkach i obrzęknięty bok, na którym leży. A co będzie po 2 tygodniach w gipsie? W ogóle nie stanie na tych swoich chudych łapkach.. Czy będą go rehabilitować w schronisku :shake: Nie? Więc co się stanie z pięknym 3- miesięcznym szczeniaczkiem? Czy będzie musiał zakończyć życie, które dopiero rozpoczął? BŁAGAM POMÓŻCIE- przecież złamana noga czy nawet miednica nie może by wyrokiem śmierci.. On ma dopiero 3 miesiące- nie chce umierać..[/QUOTE]

jak to mozliwe, ze w schronie zostawiaja takiego malca i nie robia NIC????

czy zdjecie juz zrobione?

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu byłam w schronisku, mały czuje się całkiem nieźle- chodzi na trzech łapkach, ta chora jest niewładna, psiak w ogóle jej nie obciąża. Poza tym ma apetyt, załatwia się normalnie i merda ogonem na widok człowieka.
Jednak myślę, że w schronisku nie ma szans, żeby łapka wyzdrowiała, psu potrzeba rehabilitacja, porządne badanie i dużo uwagi. Ale jego życie nie jest w tej chwili zagrożone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...