Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

Na raczej, że tak pomyślałam. Wiem jacy są ludzie na dogo :> 

To, że inni by myśleli, że kocisko odmłodniało to nic. Gorzej byłoby z tym, że pewnie podświadomie oczekiwałabyś że nowy kot będzie zachowywał się  tak jak poprzednik a to to raczej mało prawdopodobne.

Link to comment
Share on other sites

Afgan w natarciu boski!

Mega dynamicznie wyglądają takie kudły na zdjęciach ^^ Żeby jeszcze pogoda chciałą Wam dopisać...

 

Witamy się tak w ogóle, odkurzamy dogomanie, bo troche nam zarosła, już nawet Miczelskie jej nie odkurzają dla nas xD

 

Co do pogody, dzisiaj postanowiłam zrobić powtórkę i dzisiaj też nie było widać słońca, tylko ścianę z chmur... :lol:

Zwolnij je!

 

ja tak pomyślałam :D :D

tez bym nie brala podobnego zwierza do tego ktorego juz nie ma. Pewnie ciagle bym porównywala jego zachowania itp
Po za tym troche dziwnie by bylo, ktos do Ciebie przychodzi i " ale Purkel odmlodnial" a Ty "tak, ma 7 miesiecy" :--D

 

Skoro Raszpla może mieć 10 miesięcy to czemu Purkel nie miałby mieć 7? :)

 

Na raczej, że tak pomyślałam. Wiem jacy są ludzie na dogo :> 

To, że inni by myśleli, że kocisko odmłodniało to nic. Gorzej byłoby z tym, że pewnie podświadomie oczekiwałabyś że nowy kot będzie zachowywał się  tak jak poprzednik a to to raczej mało prawdopodobne.

Nawet bym nie wpadła na to że kota "usypiasz" a kot na portalu do oddania :P

 

o nie,nie to nie Onomato ;)

agutka masz rację.. ona by nie uśpiła tylko wywaliła w lesie :D Z resztą ja też bym tak zrobiła.. po co kasę tracić? 

Nina- ha.ha :P racja! ;)

 

Pieniądze zawsze mogą się do czegoś przydać, można np. iść na pączki. A czy z kocim truchłem można iść na pączki? Nie sądzę. 

Zaraz będzie miesiąc od uśpienia, ale ten czas szybko mija... Z jednej strony ciągle jest to świeże a z drugiej już nie aż tak zajmu/przejmu-jące.

 

No... Byłam z Krasną na kolejnym wschodzie słońca, ale niestety słońce do nas nie dołączyło. 

Shame on You, słońce!

 

005_zps214490bd.jpg

 

009_zpsb1745909.jpg

 

Żółto niebieskie mewy, kto by powiedział...? Podniebni kibole.

 

014_zpse03f40b7.jpg

 

Flatka letko zamarzła, niestety baba i jak to z babami bywa, nie pobawiły się, ale zdążyły dokładnie obwąchać i spiąć z 7 razy w ciągu 2 minut.

 

023_zpse97a52a7.jpg

 

024_zpsfc738bb5.jpg

 

032_zps2dba9ad6.jpg

 

Fale nie szumiły, ale szumił mój aparat, więc chyba wystarczy? ;)

Ale ja mam szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia :)

 

Dzięki. :) Miło.

 

takie nastrojowe, na ostatnim widać że jednak jakieś znaki słońce dawało :P

 

edit. 

Ej a łabędzie to nie odlatują do "ciepłych krajów"?

 

Na ostatnim widać więcej fotoszopa niż zdjęcia, słońce dawało lekki, na prawdę lekki akcent różu i pomarańczu w centrum kadru, gdzieś daleko w tle. Zdjęcie generalnie było niebieskie, mimo, że na podkręconej barwie robione. :P 

Jestem oszukistką. 

Gdyby ludzie ich nie dokarmiali to pewnie by odleciały, ale co począć... ;)

 

Pozbyłam się pracy.

Próbowałam się dogadać z pracodawcą przez cały styczeń, dzwoniłam do niego od razu po świętach po 2-3 razy w tygodniu a on mnie zwodził z umową "oddzwonię pod koniec tygodnia". W końcu oddzwonił... w ZESZŁYM tygodniu, umówiliśmy się na podpisanie na poniedziałek, miał przyjechać między 15 a 17 - zapomniał. :) Zadzwoniłam... Przełożyliśmy na czwartek - zapomniał, na piątek - zapomniał. Olałam. 

Dzwoni do mnie dzisiaj i słyszę "Czemu mi się nie przypomniałaś, kompletnie o tobie zapomniałem!" Tak? Nie dało się zauważyć! Ale odmówiłam, zaczęłabym od połowy lutego, w marcu jeszcze byłoby wolne, gówno bym zarobiła a do matury czasu niewiele, wybieram naukę. A on niech sobie szuka kogoś na moje miejsce, to już nie mój problem. 

 

Ostatnio podjęłam też decyzję z kategorii "świetlana przyszłość" i postanowiłam po liceum iść na dwa lata do technikum wet zaocznie. 

I tak miałam zamiar pracować przynajmniej rok po maturze ale po co mam rok marnować jak mogę dołożyć drugi i na wszelki wypadek już coś z tego mieć. 

 

Jedno jeszcze od kumpeli. :)

 

10961117_746586978771101_1936439755_o_zp

Link to comment
Share on other sites

Nie ładnie tak oszukiwać! :D

Ja jak szukałam pracy i babka zapominała o mnie dwa razy to też jej podziękowałam za współpracę, dała do zrozumienia jak "ważni" są dla niej pracownicy :P Teraz jestem na stażu, może i kasa mała ale za to jaka fajna praca. Szkolę się na stanowisku specjalisty do spraw szkoleń :D Fajnie byłoby zostać tu po stażu ;) Czas pokaże :)

Link to comment
Share on other sites

Też bym gościa wysłała na manowce, niech szuka sobie kogoś innego.
Plany dość fajne, więc trzymam kciuki ;)

eee tam - słońce, nie słońce, ale widoki ładne :) Jednak wiem, że flata bym nie chciała - taki brudas, że fuj :p

Link to comment
Share on other sites

Też bym gościa wysłała na manowce, niech szuka sobie kogoś innego.
Plany dość fajne, więc trzymam kciuki ;)

eee tam - słońce, nie słońce, ale widoki ładne :) Jednak wiem, że flata bym nie chciała - taki brudas, że fuj :P

 

Nie ma za co trzymać, wszystko ustalone, szkoła jest płatna więc potrzebuję tylko świadectwa ukończenia, nie trzeba mi żadnych ocen ani nic z tych rzeczy. Zresztą już nawet mnie zapisali do naboru, będą dzwonić we wrześniu. 

 

Wszystkie retrievery są obleśne. 

idziesz do szkoły w Gdańsku? Ja się na nią czaiłam ale nie pasuje mi taka mała ilość godzin praktyk w dodatku przy zwierzętach typu krowy i świnie :P

 

jeżeli masz "tyle " wolnego to może jakiś spacer?

 

TEBedukacja w Gdyni. Praktyki to 50% zajęć, szkoła bardzo dobrze wyposażona, no a co do krów i świń to na tym polega technik weterynarii niestety. :D

Wolne mam, ale jestem chora, siedzę w domu i smarkam w rękaw, może w przyszłym tygodniu.

 

Zresztą teraz mam wolny każdy weekend, więc to nie będzie problem nawet po feriach. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)  My się na spacer też piszemy ! Chcę poznać Ledę ! I dawno się z wami nie widzieliśmy :) Tylko  po poniedziałku bo wtedy mam poprawkę egzaminu a potem już do 24 lutego wolne :D

 

Ledę na razie będę oszczędzać od stresu i wysiłku do zrobienia odpowiednich badań :/ Sagat za to jest w pełni gotowy na spotkania ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Zdjęcia piękne i psie i te widokowe :)

I zdrowia życzę w takim razie 

 

No, dziękujęmy, chyba pomogło, bo dziś już jest lepiej. :)

 

Gdynia?? nie słyszałam o takim profilu w naszym mieście :/ 

wczoraj też mnie nieco grypa rozłożyła ...  będziem w kontakcie ;)

Jest w Gdyni, na dodatek z tego co słyszałam w Gdyni jest lepiej niż w Gdańsku  ;)

jestem w ciężkim szoku :/

 

Nie bądź w ciężkim szoku! Tylko się zapisuj na jesienny semestr :D Będziemy kumpelami z klasy, haha.

 

Cześć :)  My się na spacer też piszemy ! Chcę poznać Ledę ! I dawno się z wami nie widzieliśmy :) Tylko  po poniedziałku bo wtedy mam poprawkę egzaminu a potem już do 24 lutego wolne :D

 

 

Zaraz lepsze zdjęcia robisz tak w ogóle ;)

 

Magda, ale nasze suki się nawet nie lubią, na pierwszym spacerze x lat temu chwilę się pobawiły, potem jedynie waliły spinę za spiną.

 

Dzisiaj taka piękna pogoda... wiosenna, cieplutko, słońce, resztki śniegu na ziemi... Wyszłam z psem tylko na 20min, porzucać jej frisbee. :/

Jednak mimo wszystko nie chcę ryzykować, bo z tym durnym przeziębieniem walczę już od ponad tygodnia a widzę, że ustępuje. 

No... Jeszcze ze 2-3 dni... 

Link to comment
Share on other sites

Raszpla jest burzliwa i tak się na nią dużo wydzieram gdy zepnie się z jakimś przypadkowym psem, nie zamierzam się z nią szarpać cały spacer. 

 

Odkryłam wczoraj, że mój związek robi się poważny. :D

Na początku przychodziłam do wysprzątanego mieszkania. Z czasem przestawało być wysprzątane pod argumentem "chciałem, ale nie zdążyłem... za szybko przyszłaś!".

Wczoraj weszłam i pierwszym co usłyszałam było: "Pozmywasz naczynia?". Z 2 dni. :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...