Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

Dzięki za wszystkie kciuki. ;)

Badania kontrolne na początku marca i dalej w czerwcu. 

 

001_zps459d662b.jpg

 

 

Jak kotu nie padną nerki to Raszpla go uśmierci. :roll:

Nie zauważa go, nie zwraca na niego uwagi kompletnie. 

Depcze po nim, przebiega, szturcha... 

Dwa razy już po pysku oberwała to chwilę nawet zdawała się uważać ale na dłuższą metę dawanie psu co chwilę w pysk to też nie jest dobre wyjście. 

Na krzyki jest głucha. Ślepota jej jeszcze nie dosięga...

Nie wiem, może będę ją przywiązywać do grzejnika jak niektóre patologiczne rodzinki mają w zwyczaju. :D

Albo zamieszka na balkonie. 

Link to comment
Share on other sites

Zdrówka dla kota...

 

Hehe, no chyba muszę Ci podziękować, bo Purkl ma się lepiej. :)

 

Ojeju :loveu: Raszpla moze jest zazdrosna ze ostatnio to kotkiem sie bardziej zajmujesz i chce wyeliminowac konkurencje? :P

 

Ona jest zazdrosna niezależnie od tego czy zajmuję się kotem.

trzymanie na balkonie bardziej na topie ;)

 

bardzo długo będziesz czekać z badaniem kontrolnym.. :/ 

najważniejsze że kocisko powróciło do żywych ;)    ja powinnam też nery przebadać kundlom  żebym w razie czego z ręką w nocniku nie zostać...

3 miesiące to długo? 

Wcześniej chyba ciężko wykryć jakąkolwiek poprawę. 

No Raszpli już też to nie ominie. ;)

 

Kota coraz więcej w mieszkaniu widać, wczoraj mieliśmy gości - niespełna rocznego dzieciaka, kot mało się nie obsrał z radości. 

Nie wiem co w niego wstąpiło, łasił się jak oszalały, chyba lubi dzieci. 

Mam kilka zdjęć, ale to później... ;)

 

Póki co wczorajszy spacer:

 

261214r2_zps9326fa00.jpg

 

261214r1_zpsc31f1e31.jpg

 

261214r3_zps76caa42e.jpg

 

034_zpsef1e29c3.jpg

 

037_zpsb5405624.jpg

Link to comment
Share on other sites

Majkowska - kocisko się trzyma. :) 

Nerki sa okropne, ale jak widzę po własnym kocie, są wyrokiem w zawieszeniu.

Już dawno miał się przekręcić przez nerki a prawie zabiło go zapalenie zębów. 

 

TyŚka - Znaczna większość ludzi wie jak wyglądają plaże o tej porze roku i gromady psów biegające w tę i z powrotem nie robią na nich wrażenia. 

No ale zdarzył się bachor, który na widok bulki zaczął drzeć mordę, piszczeć, płakać i uciekać... 

Reakcja psa? Radość i w pogoń za dzieciakiem. Zanim znajoma złapała psa i pokazała, że on się tylko cieszy to cała rodzinka miała już nasrane w gaciach. Oczywiście poleciały teksty o psach mordercach, kagańcach itp. ;) 

Ja wiem, że takich sytuacji być nie powinno, ale bachor też był proszony przez rodziców o zamknięcie jadaczki i zatrzymanie się a znajoma nie stała jak kołek, tylko poleciała po psa, który swoją drogą nawet dzieciaka nie dotknął, bo tylko skakał wokół i merdał ogonem.

 

Amber, YxNinaxY - Aż mi wstyd! Nawet nie zwróciłam uwagi na brak kopiowania... :lol: 

 

Safari - Pomarańczowej! :D

Plaża Gdynia Redłowo. 

 

zuzaw - Moja małpa akurat mało zabawowa, ma kilka psów, z którymi potrafi się bawić ale większość obchodzi ją jedynie przez minutę, dwie a potem wraca do piłki. :D

Wyjątkami są większe od niej psy, które chcą się z nią ganiać, bo do większego boi się podskoczyć i woli po prostu zwiewać i liczyć na to, że mu się znudzi. 

 

agutka - Pierwsza podoba mi się najbardziej z całego spaceru... Motylki w kokonie, haha. 

 

Wczoraj zaniemogłam, ale dzisiaj rano udało się pójść z psem na spacer! Śnieg jest świetny! Fajnie sobie pobiegać, zaklinować nogę w lodzie i polecieć na czoło w mroźny, biały puch... :)

 

116_zps5f9a832d.jpg

 

118_zpse64fef3a.jpg

 

026_zpsce0cddd2.jpg

 

030_zpsa913b629.jpg

 

041_zps5d4f007b.jpg

Link to comment
Share on other sites

YxNinaxY - lepiej tu nie wchodź, bo jeszcze ja wyjdę na potwora... :evoltong:

 

Amber - Pewnie, do czasu! Do czasu kiedy jej się zimno w łapki nie zrobi, wtedy stanie jak kaleka i się trzęsie... A łapy trzeba jej masować. :lol:

 

zuzaw - no... co do tego spisywania... Aparatu już dawno w łapie nie miałam, pomału się znów lubimy. :) Dzięki. 

 

Wczoraj pobiegałyśmy więc dzisiaj odpoczynek, trzeba znów się trochę pouczyć... Niestety!

Za 4 miesiące matura... ratujcie mnie! ;)

 

094_zpsba2e960d.jpg

 

103_zps827899e2.jpg

 

106_zps2583fdcc.jpg

 

110_zpsd8e7e572.jpg

 

111_zpse427a2ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...