Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

_MG_7136b_zps0a78a9d6.jpg

 

W temacie kotów... Polecacie jakąś niedrogą mokrą karmę? Odkąd Purklowi wypadły przednie zęby coraz gorzej idzie mu jedzenie suchej karmy, z mokrym radzi sobie o niebo lepiej.

Póki co kupuję mu saszetki Miamor, skusiłam się też na kartonik Bozity, ale cenowo mnie ta sytuacja przeraża. :P

Znacie jakąś karmę, choćby puszkową, która ma w składzie minimum ok. 40% mięsa i nie kosztuje majątku? :o

 

Zdjęć ze spacerów nie ma, ponieważ... W weekendy pracuję a w tygodniu kończę szkołę najczęściej koło 16-17, więc kiedy wracam do domu powstaje już ciemnica i tyle w kwestii fot. ;)

Dzisiaj mój jedyny wolny dzień a za oknem deszcz, tak więc aparatu nie wyniosę. :lol:

 

014b_zpsfd4e96b7.jpg

 

Raszpla w pewnym momencie już ledwo chodziła, jednak po dłuższej przerwie od szaleństw chyba znów dochodzi do siebie, ;) Oby okazało się to chwilowe. 

Link to comment
Share on other sites

Brak czasu na zabawy w gotowanie, zresztą kot kurczaka nie może, bo sobie wydrapie resztki zdrowego rozsądku a te "lepsze" mięsa są i droższe. :(

Dla siebie też raczej rzadko i mało co jeśli mowa o czasie - dziś jest taki dzień ale i tak plany mi się zjebały przez pogodę... Chciałam pojechać z psem do centrum i pobiegać po klifach do Orłowa. 

Od rana leje... Pobiegałam chwilę po lesie koło domu i wróciłam, zmoczona kwoka. Bleh. 

 

_MG_7113b_zps9cdb5985.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ty$ka - nie mają wyjścia, gdy się nie lubią to obrywają. :lol:

 

Tora_Lumpek - Nigdy się nie przekonałam do tej serii, cenowo bardzo podobna do Miamora więc wolę to drugie, ale z Animondy Purkl jadał Carne i nawet się nie drapał. :D

 

junoo - daj spokój, nie pamiętam kiedy ostatnio widziałam słońce :)

 

agutka - gdzie kupujesz? U tego znajomego rzeźnika czy w sklepie? 

 

 

No... Chyba zyskam (prawie) wolne wtorki! :) 

Zwalniam się z łaciny a więc będę kończyć lekcje o 11:40. :) Bardzo przyda mi się taki jeden dzień w tygodniu. :) 

Pewnie dzięki niemu zaczną pojawiać się zdjęcia. :lol:

 

170586723.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Tora_Lumpek - Nigdy się nie przekonałam do tej serii, cenowo bardzo podobna do Miamora więc wolę to drugie, ale z Animondy Purkl jadał Carne i nawet się nie drapał. :D

 

 

A co Cię w nich nie przekonuje?

 

Co do ceny, to jednak Animonda jest znacząco tańsza ;) 1.5zł (animonda) a 2.5zł (miamore) za saszetkę, to jest spora różnica ;)

A skład bardzo zbliżony :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piękna jesienna Raszpla :) Uwielbiam jakość Twoich zdjęć :)

 

Dziękuję. :)

 

:D

Śliczna modelka z niej <3

To niestety prawda, chociaż ostatnio chyba odwykła od aparatu i strzela brzydkie miny. :D

 

Miał ktoś styczność z karmą Premium Dolina Noteci? 

 

http://www.kuchniapupila.pl/pies/karmy_dla_psow/puszki/dolina_noteci_adult,p1724667280

 

Nie mogłam patrzeć jak pies zabija wzrokiem kota gdy ten ciągle szama mokre żarełko i chciałam znaleźć coś niedrogiego i w miarę dobrego, żeby co jakiś czas i młoda sobie pojadła papkę. 

65% mięsnych dziwactw w tym 15% indyka, no nie są to najwyższe standardy, przekonało mnie przede wszystkim opakowanie - 500g saszetka no i cóż... cena też. ;)

Jedzonko pachnie fajnie, nie wali bąkiem ani nie ma dziwnej konsystencji, ale mam obiekcje przez skład mimo wszystko. 

 

A z innych newsów...  

Rodzina mi się powiększyła. : D

Ojciec oszalał i sprawił sobie taką krowę:

 

2014-10-28080856_zps8a2af05a.jpg

 

Więc ja wzięłam sprawy w swoje ręce i uratowałam poprzednią laskę, cudną, purpurową Virago:

 

DSC00432-1_zps6605a30f.jpg

 

Oficjalnie mam swój motocykl! Cieszę się jak głupia! Nie mogę się doczekać aż mi ja przytaszczą z warsztatu, będę musiała się troszkę podszkolić do wiosny. :)

Link to comment
Share on other sites

agutka, w 05 Lis 2014 - 11:01 AM, powiedział:

jedyne co mi się podoba w całej tej jesieni ? To że brązowe psy fajnie się komponują w tło :P

A ja uwielbiam jesień... Uwielbiam wszystko z wyjątkiem lata. :)

 

YxNinaxY, w 05 Lis 2014 - 11:34 AM, powiedział:

Woow jaki fajny motor, nie boisz się na takim jeździć? Ja chyba bym się bała. Jedyne jednoślady jakie testowałam to rower i skuter :D

 

a tego złego wilka z lasu też sie nie balaś? :D

 

A co w tym strasznego? :D

Jest niski, wygodny i stabilny, no... czasem wciąga mi kierownicę do środka jak próbuję skręcić i jest maniana, ale to jest do wyćwiczenia. :lol:

 

Nie boję się zwierząt do 40kg. :D

 

065b_zpsa6f824ab.jpg

 

078b_zps40ae0399.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...