Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

No mój głupkowaty Hunterek reprezentuje dogi kanaryjskie ;) I o ile uwielbiam w nim to że nie łasi się do każdej nowo spotkanej osoby to już mniej uwielbiane jest to że niektóre nowo poznane osoby bez powodu wita zębami. Uwielbiam tego głupola ale byłby ideałem gdyby nie te wyskoki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nie ściemniam! Rozjaśniam...!

Umysł przed maturą. :)

Nie mam coś motywacji do ruszania aparatu, obiektyw mi szwankuje i miałam sto lat temu oddać do czyszczenia ale zabrakło kasy i o... Zdjęcia nie wychodzą a ja nie chcę się irytować. :P

Próbuję za to za każdym razem nakręcić na spacerze jakiś film z zabawy suk, ale kiedy wyciągam aparat to one akurat robią sobie przerwę... A dzisiaj padało i nie chciałam moczyć nowego Canonika.

Mam za to coś do opowiedzenia, chwilę w której bardzo żałowałam rozładowanej baterii w telefonie i braku aparatu...

Krasna i Nora bawiły się trochę ostrzej i moja tęga Helga poślizgnęła się na błotku i wpadła do rowu, przy czym nakręciła niemiłosierną aferę i rzuciła się na Norę. Przez chwilę szarpały się jak dzikusy aż w końcu w rowie wylądowała na plecach Nora. Raszpla położyła się na niej i warczały sobie gardłowo pysk w pysk, gdy po chwili chyba obie zrozumiały, że sytuacja jest głupia i walnęły takie zdezorientowane miny, że z Agatą szczałyśmy w gacie. Kazałam Raszpli zejść, ale głupia nie jest i wiedziała, że jak tylko Norka się uwolni to dostanie chapa, więc lekko podnosiła się, po czym z piskiem i przerażeniem w oczach znów dociskała Norę do ziemi. :D W końcu zdjęłam ją za fraki a Norka faktycznie dodała swoje 3 grosze, jednak po paru minutach bawiły się i biegały razem dalej... BABY.

IMG_0411-1.jpg

Ale pochwalę się jeszcze nową odsłoną moturka. :D

IMG_0301-2.jpg

IMG_0308b-1.jpg

IMG_0312b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pręgus cały był zachwycający, ale nieco nieusłuchany.

No trochę się raszpli zapuściły pazurki, bo ostatnio po betonie za dużo nie łaziła, nigdy jej pazurów obcinać nie musiałam to nawet nie zauważyłam. :D  Faktycznie jak jej łapy oglądam to wyglądają nieco... Groteskowo.

Jeden pazur w prawej łapie zawsze miała długi, bo paluch był wyrwany ze stawu i jej rośnie do góry, ale reszta... Trochę wstyd. :D

30.03 i tak mamy wizytę na ekg i czyszczenie zębów, bo ma żółte jak nutria, to podpowiem, żeby ją od razu skosili. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...