Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

boziu jak mordkę drze :placz: jesteś okrutna :eviltong:

[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF2629.jpg?t=1306252755[/url] jaki kurz :evil_lol:

[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF2455.jpg?t=1306177940[/url] świetne :)

Link to comment
Share on other sites

O ja pierdaczę, ale miałam dziś przygodę...

Okres mnie w szkole dorwał i przez pierwszą godzinę jakoś było ok, no bolało troche jak zawsze i tyle.
Na drugiej już zaczęło mi się robić słabo, więc chciałam iść do dyrektorki, żeby po moja mamę zadzwoniła.
Jak weszłam na schody to zrobiłam się strasznie blada i zaczęło mi się krecić w głowie, za chwilę zaczął mi znikac obraz, po prostu widziałam żółte plamy na białym tle.
Przy tym tez nic nie słyszałam, koleżanka mnie targała do przodu a ja się bałam iść i jeszcze ledwo co równowagę łapałam.
usiadłam pod ścianą koło pokoju nauczycielskiego i mi wzrok zaczął wracać, ale oblał mnie nagle taki strasznie gorący pot.
Pani dyrektor mnie zaprowadziła do pielęgniarki, ona mi dała jakiś Apap czy coś, ale nie pomogło, przy tym bóle zaczęły być niewyobrazalne!
Okej, zawsze mam bolesne okresy, ale jestem w stanie je przesiedziec cicho, dzisiaj krzyczałam i jęczałam, nie potrafię nawet opisać tego uczucia, coś okropnego.
Zaraz przyjechała mama i mnie ze szkoły wyprowadziła. Na powietrzu zaczęłam normalnie oddychać, w szkole się dusiłam.
Pojechałyśmy na pogotowie, skończyło się na 2 zastrzykach no i w przyszłym tyg idę do ginekologa.
Boję się trochę. Jestem straszną histeryczką, więc gdy to się działo reagowałam podwójnie.
Straszne...
Mam tylko nadzieję, że jak zastrzyki przestaną działać to bóle nie powrócą. Chyba się przekręcę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:crazyeye: o kurde...takie przygody nie powinny się przytrafiać
dobrze że idziesz do lekarza...trzymam kciuki żeby wszystko było ok i życzę Ci dużo zdrowia :calus: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Masakryczna przygoda, współczuję... Oby to nie było nic poważnego[/QUOTE]

[quote name='kalyna']ja 3mam kciuki aby to było nic poważnego i zdrówka życzę :)[/QUOTE]

O rany dzięki dziewczyny, zastrzyki działają cały czas, tylko mnie dupa od nakłuwania boli.
Matka mówi, że ona jak miała miesiączki to miała to samo, tylko jej się zdarzyło już parę razy zemdleć.
Ja dzisiaj jakimś cudem się jednak utrzymałam przytomna aczkolwiek kilka razy prawie odpłynęłam.

Jak moja każda kolejna miesiączka ma tak wyglądać, to ja już podziękuję.
Zamawiam penisa.

Link to comment
Share on other sites

Miałam raz identycznie, w Tesco. Koleżanka mnie wyprowadzała na dwór, wpadłam na jakiegoś kolesia, bo go nie widziałam to się zaczął jeszcze wydzierać ale go olałyśmy. Wzięłam ibuprom, trochę posiedziałam na dworzu i mi przeszło. Więcej się nie powtórzyło.

Link to comment
Share on other sites

Jak zastrzyki przestaną działać powinno być lepiej, chociaż jeszcze trochę może pobolewać. Znam ten ból niestety, nawet kiedyś coś tam mi przepisali ale rzuciłam w kąt po tygodniu bo mi łeb rozsadzało po tamtych tabletach... Przed egzaminem raz musiałam ketonal brać bo bym nie dotarła, ale przynajmniej większość dnia przeżyłam bez bólu. Niestety z wiekiem ból brzucha nie ustąpił i co miesiąc, czasem co dwa jadę na przeciwbólowych 2-3 dni, ale i tak już nie mam akcji 'duszno, gorąco, odpływam' albo wymiotów :shake:. Faceci tego nie są w stanie zrozumieć :mad:.

Trochę offa ;): Kiedyś akurat nie z powodu okresu ale bólu w brzuchu wylądowałam w szpitalu, dali mi 3 zastzryki których z bólu nawet nie poczułam i tak sobie leżąc słuchałam z czym pacjenci przychodzą wieczorem na ostry dyżur i mało nie spadłam z łóżka z wrażenia (akurat mnie przepuścili bo z bólu nawet iść nie mogłam i leżałam w poczekalni wyklinając TZowi nad uchem cały świat). Otóż komuś kurzajka wyskoczyła 2 dni temu, ktoś się oparzył i jeszcze chyba jakaś wysypka czy potówki, a ja z bólem bym czekała aż się pożalą na zUo tego świata i na swoje straszliwe dolegliwości nie cierpiące zwłoki w leczeniu :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Sprobuj Nimesil!! juz przekonalam jedna osobe do tego leku. Ja od lat mam problemy, wyje z bolu, biore 10 nurofenow forte i nic...(jednego dnia) slabo mi a dalej boli potwornie. Jak wezme nimesil odpowiednio wczesniej, w miedzy czasie jeszcze jakis zwykly p/bolowy to zyje! Lek jest w saszetkach na recepte. Jest jednak szkodliwy, bardziej od klasycznego p/bolowego leku ale co zrobic:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie odpowiedzi przeczytałam, jednak za nic nie chce mi się cytowac i odpowiadać każdemu z osobna. ;) Jutro to zrobię.
Był dziś zdjęciowy spacer, ale mam lenia.
Ze mną już dobrze.

Zamiast zdjęc dam muzyczne okienka. Tak dla milszej atmosfery.

[video=youtube;R8OOWcsFj0U]http://www.youtube.com/watch?v=R8OOWcsFj0U[/video]

[video=youtube;ui7n2XHQAho]http://www.youtube.com/watch?v=ui7n2XHQAho[/video]
Pogo na ich koncercie musi być piękne...
Z tego na filmie chyba bym nie wyszła. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aaa dzięki za The Offspring, jeden z moich ulubionych zespołów i pierwszy jaki w ogóle słuchałam ;). Mnie te klimaty pogo itp. w ogóle nie kręcą (ja w w ogóle mam dziwny gust muzyczny, bo ogólnie słucham elektroniki, ale rocka również lubię ;) ) ale tak słuchając sobie Dextera, który zupełnie od niechcenia zaśpiewał sobie tę piosnkę, zastanawiam się jak bardzo nie umieją śpiewać wszystkie "gwiazdy" pop skoro fałszują niemiłosiernie znacznie prostsze kawałki... o ile w ogóle nie śpiewają z playbacku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Mój ulubiony kawałek Offspring [IMG]http://i827.photobucket.com/albums/zz192/denistephenson/smileys/smiley%20food%20and%20beverage/Alcooliques13.gif[/IMG]
zresztą Muse też jedna z tych najulubieńszych ;)

Ostatnio w ogóle zgadałam się z nową laską ode mnie z pracy i jeśli nic nie ulegnie zmianie to jadę z jej ekipą na woodstock :multi: ustawiamy się na pogo? :cool3:
z racji mojego zamiłowania do reggae chcę też cholernie Gentlemana na żywo posłuchać
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Przygody w szkole nie zazdroszczę.
Ja raz w życiu ,w szkole , zemdlałam, na pogadance u pielęgniarki , pamiętam to odczucie słabnięcia i utraty wzroku, bardzo nieprzyjemne. Potem kiedyś raz jak czekałam na autobus byłam o krok od zasłabnięcia, ale na szczęście przyjechał w porę i udało mi się usiąść i pozbierać jakoś...Całe szczęście nigdy więcej się nie powtórzyło.

Link to comment
Share on other sites

Nie zazdroszczę tego co ci się przytrafiło w szkole :crazyeye:
Też mam bolesne okresy, ale tylko dwa pierwsze dni ledwo co się ruszam, ale resztę jakoś ok, da się przeżyć ;)

Też kiedyś zemdlałam, do tego na moich urodzinach, stałam z dziewczynami na trawie, pamiętam, że było gorąco, zrobiło mi się czarno przed oczami, padłam na ziemie i dostałam jakichś dziwnych drgawek, dziewczyny tak się przestraszyły, że nie wiedziały co robić, ale szybko się obudziłam na szczęście

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewuchy. Mi juz o wiele lepiej. :)
Byłam nawet na koncercie. Tribute To Seattle. Kurde no!
Kawałki fenomenalne! Wszystko mnie boli i rozwaliłam sobie kolejne trampki. :P

Kaśka - jednak dzisiaj się wypytałam i kilka osób się wybiera na Woodstock, więc nie wiem, nie pytaj raczej. ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie sobie nadrabiałam co tam u Was słychać i czytałam kilka poprzednich stron, no i mnie wystraszyłaś bo ja Choco'a przed wyjazdem na wieś zakropiłam fiprexem, mam nadzieje,że w okolicach Konina nie ma takich wrednych kleszczy co u nas w Gdyni :/

Ucałuj Raste :) :* A i super te zielone szelki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...