Jump to content
Dogomania

klasa posrednia


blaira

Recommended Posts

[quote name='Gazuś']Źle mnie zrozumiałaś kumpelka :lol: Tak jak pisze Elitesse, ZW mł, możesz w klasie młodziezy już od 9 miesiąca zbodywać :cool3:[/quote]
Ale Zwycięstwo Młodzieży też 3x doskonała i 3x I-sze miejsce po 9 miesiącu, tak :oops:
Czyli Zw. młodzieży jest równoznaczne z Młodzieżowym championatem - teraz dobrze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Moze jezyk regulaminu bedzie jasniejszy dla KUMPELka:

[URL="http://www.zkwp.pl/regulaminy/reg_wyst.html"]http://www.zkwp.pl/regulaminy/reg_wyst.html[/URL] i zobacz " [B][COLOR=#005633]IV. Zasady nagradzania psów[/COLOR][/B][B][COLOR=#005633] "[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']Ale Zwycięstwo Młodzieży też 3x doskonała i 3x I-sze miejsce po 9 miesiącu, tak :oops:
Czyli Zw. młodzieży jest równoznaczne z Młodzieżowym championatem - teraz dobrze :cool1:[/quote]

Nie, nie nie! :lol:
Zw. Młodziezy pies ma już po JEDNEJ wystawie, na której wygra porównanie psa i suki w mł z I lok i dosk. A trzy Zw.Mł. w tym jednem na miedzynarodowej lub klubowej daje Mł.Ch.PL

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Nie, nie nie! :lol:
Zw. Młodziezy pies ma już po JEDNEJ wystawie, na której wygra porównanie psa i suki w mł z I lok i dosk. A trzy Zw.Mł. w tym jednem na miedzynarodowej lub klubowej daje Mł.Ch.PL[/quote]
Kurcze wydaje się takie proste ale jest takie skomplikowane :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Moze jezyk regulaminu bedzie jasniejszy dla KUMPELka:

[URL="http://www.zkwp.pl/regulaminy/reg_wyst.html"]http://www.zkwp.pl/regulaminy/reg_wyst.html[/URL] i zobacz " [B][COLOR=#005633]IV. Zasady nagradzania psów[/COLOR][/B][B][COLOR=#005633] "[/COLOR][/B][/quote]
To teraz już wiem wszystko :p
Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc i przepraszam za tępy umysł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']To teraz już wiem wszystko :p
Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc i przepraszam za tępy umysł ;)[/quote]
No cos Ty?! Pociesz sie, ze ja tez kiedys tego nie moglam od razu ogarnac :lol: A forum jest m.in. od tego by sobie pomagac i wyjasniac wszelkie watpliwosci :lol:
Pozdr.!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']No cos Ty?! Pociesz sie, ze ja tez kiedys tego nie moglam od razu ogarnac :lol: A forum jest m.in. od tego by sobie pomagac i wyjasniac wszelkie watpliwosci :lol:
Pozdr.![/quote]
Dzięki AiMiN :cool3: Ja dopiero raczkuję w tym temacie :p ale mam zamiar się wciągnąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']na której wygra porównanie psa i suki w mł z I lok i dosk. [/quote]
A tu się z tobą nie zgodze 8)
Pies nie dostej po porównaniu z suką Zw.Mł. lecz w swojej klasie..po porównaniu może dostać Tytuł Najlepszego Juniora 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Przynajmniej u mnie w rasie tak jest.,.. później pies i suka z Zw. Mł. stają o Naj. Juniora[/quote]

No to pewnie tak jest w każdej rasie :lol: Chociaż wydawało mi się, że jest jedno Zw.Mł na rase, ale ja zaczęłam wystawianie od pośredniej to pewnie się mylę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']No to pewnie tak jest w każdej rasie :lol: Chociaż wydawało mi się, że jest jedno Zw.Mł na rase, ale ja zaczęłam wystawianie od pośredniej to pewnie się mylę :lol:[/quote]
ja zaczęłam od mł. dlatego tak mówie 8)

Link to comment
Share on other sites

Do kumpelki .

Nasze psy (gończe i ogary polskie) oprócz 3 dosk . w "dorosłych klasach" (poś. otw. użyt. champ.) musza zaliczyć jeszcze testy psychologiczne na przeglądzie hodowlanym lub zdobyć dyplom I, II, III st. na konkursie myśliwskim.

to wymogi na reproduktora.
Toteż jeżeli nie konkurs przyjdzie nam czekać do poł. września na klubówkę w Świerklańcu , gdzie będzie przeglad.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Do kumpelki .

Nasze psy (gończe i ogary polskie) oprócz 3 dosk . w "dorosłych klasach" (poś. otw. użyt. champ.) [/quote]
Chyba od 15 miesiąca !! czyli jeżeli Kumpel zdobędzie doskonałe oceny jeszcze w młodzieży to też się będzie liczyć, czy nie :roll:
[quote name='musia']
musza zaliczyć jeszcze testy psychologiczne na przeglądzie hodowlanym lub zdobyć dyplom I, II, III st. na konkursie myśliwskim.

to wymogi na reproduktora.
Toteż jeżeli nie konkurs przyjdzie nam czekać do poł. września na klubówkę w Świerklańcu , gdzie będzie przeglad.[/quote]
W konkursach chyba startować nie będziemy (brak czasu) chociaż wydaje nam się, że Kumpel byłby świetnym psem (obserwujemy go jak czai sie na dzikie kaczki) więc szykujemy się na Klubówkę - naszczęście blisko nas bo w 8 mies. ciąży nie uśmiechałoby mi się jechać przez np. całą Polskę :evil_lol:
Musiu, bardzo dziękuję ale proszę wyjaśnij mi jeszcze pierwszą częśc postu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Do kumpelki .

Nasze psy (gończe i ogary polskie) oprócz 3 dosk . w "dorosłych klasach" (poś. otw. użyt. champ.) musza zaliczyć jeszcze testy psychologiczne na przeglądzie hodowlanym lub zdobyć dyplom I, II, III st. na konkursie myśliwskim.

[B][SIZE=4]to wymogi na reproduktora.[/SIZE][/B]
[/quote]

Kumpelko Musia napisała o reproduktorze a to oznacza, że chodzi o zdobycie 3 ocen po tym jak piesek kończy 15 miesięcy.

I wielkie gratulacje z błogosławionego stanu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Kumpelko Musia napisała o reproduktorze a to oznacza, że chodzi o zdobycie 3 ocen po tym jak piesek kończy 15 miesięcy.

I wielkie gratulacje z błogosławionego stanu[/quote]
Dziękuję dziękuję :oops: oby zdrowo :p
Chodziło mi o to, że Musia napisała, że w "dorosłych klasach" nie uwzględniając młodzieży ale to chyba przejęzyczenie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A czy jeśli wystawiam psa w młodzieży, ale pies ma już ukończone 15 miesięcy (np. ma 16 m-cy, ale brakuje jakiejś wystawy do Mł.Ch.), to te oceny też się liczą na reproduktora? Czy też do zdobycia uprawnień reproduktora ocena musi być przynajmniej z klasy pośredniej? Bo ja jeszcze "zielona" jestem w temacie, a czytając powyższe wypowiedzi już nie do końca wiem, czy chodzi o Mł.Ch., czy o reproduktora :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ano, przejęzyczenie.

Poza tym Opus skończył mł. champ. w 10m. i reszta wystaw w mł. i zwycięstwa na nich to był dodatek.

Uprawnienia na repr. potraktowaliśmy jako start w dorosłe wystawy. I dzięki Bogu narazie idziemy ok.

Tyle , że upr. mamy rozszerzone o testy , a te we wrześniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...