Jump to content
Dogomania

Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!


tomcug

Recommended Posts

[quote name='Andy B.'][B]tomcug - [/B]jezeli do Kraka albo okolice to moge sprawdzic, z rozmiarem buta wlacznie :)

Moim zdaniem, jezeli szczeniak ma trafic do rodziny z malutkim dzieckiem to....
Zwierze nie zabawka a dziecko nie robot ktorego da sie zaprogramowac "rob to" albo "rob to". Takie adopcje do rodzin z malymi dziecmi powinny byc na tyle blisko zeby kontrolowac sytuacje przez dluzszy czas (zaprzyjaznienie sie z rodzina wskazane, i najczesciej mozliwe :) )[/QUOTE]

Andy, dziękuję bardzo za daklarację pomocy, jeśli rodzina się zdecyduje i po przemyśleniu oddzwoni ponownie to Cię wykorzystam. :diabloti: Tylko czasem tak jest, że piekny szczeniaczek na zdjęciu budzi bardzo pozytywne emocje, ogromnie się podoba a gdy te pierwsze uniesienia opadną to niekoniecznie.... Jedna z tych osób już dzisiaj ma dać konkretną odpowiedż, w domu pewnie burza mózgów, ale pan mi przedstawił szczerze swoje wątpliwości a ja widzę, że to rozsądny i odpowiedzialny człowiek. Zobaczymy, sami wiemy, że adopcja wymaga bardzo przemyślanych decyzji, bo to zobowiązanie na lata. Ale ja wierzę, że szczylki znajdą cudowne domki, będę ogłaszać do upadłego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tomcug']Ivuś, nic nie wiem na razie, wczoraj pani, która ma być tymczasem po południu była w pracy i nie mogła telkefonów odbierqć (ja też tak mam, niestety). Ale podałam paniom numery telefonów do siebie i dzisiaj miały dograć wszystko. Wieczorkiem mam dzwonić, nie mogę się doczekać wieści.

Iv_, wpłynęło 30 zł od Ciebie, bardzo, bardzo gorąco dziękuję, jesteś wspaniała.:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

Będziemy musieli sie dołożyć do karmienia maluszków i mamusi, jeśli DT dojdzie do skutku Potem wiadomo odrobaczanie, szczepienia, no chyba, że domki sie znajdą, zobaczymy. Jak już wszystko będzie dograne to i kwestię opłat za żywienie tez dagadamy.[/QUOTE]

Duża ta rodzinka to i duże koszty utrzymania. Łatwo nie będzie, ale może dobre dusze dadzą jakiś grosik ;)
Małe szczeniaki zawsze kuszą, bo są słodkie. Tylko jak wyrosną to już różnie bywa. Mam nadzieję, że tym trafią się dobre domy, a mamusię trzeba by wysterylizować.
Ale bądźmy dobrej myśli, wbrew pozorom dużo jest dobrych ludzi na świecie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Zaciskam kciuki za te 2 chętne domki i za Ciebie Moniś, żebyś miała wystarczające zawzięcie przy selekcji :D[/QUOTE]

Szykuje się domek dla Zary - właściwie pod nosem, brzmi super, teraz tylko sprawdzę, ale coś czuję, że się uda. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj też pan od Aresa ma podjąć rdecyzję, też niedaleko Pińczowa i bardzo dobrze brzmiący - czekam na wiadomość jak na szpilkach.

O Sarę dopytuje pani z Brzeska, ale nie napisała, jakie to województwo. Wie ktoś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Kochana, napisz może coś więcej o osobach zainteresowanych pieskiem, musze to powiedzieć, ale domki z malutkimi dziećmi raczej odpadają (osoba, która bezpośrednio się opiekuje zwierzakami też tak twierdzi). Może jestem niesprawiedliwa, ale mam same zapytania o pieski dla dziecka, bo dziecko bardzo, bardzo chce, alebo że mają się niby razem od maleńkości wychowywać. Bardzo często pies kończy potem na ulicy, bo obowiązki przerastają rodzinę, może mnie zlinczujecie, ale tak myślę. No to teraz pewnie po łbie oberwę, trudno.[/QUOTE]


Rzeczywiście jedna z zainteresowanych ma małe dziecko i dla córeczki właśnie chce adoptować. ponieważ nie mam jeszcze doświadczenia z adopcjami mogłabym jej zaproponować ankietę przedadopcyjną lub może znalazł by się ktoś chętny, mieszkający w okolicy na wizyte przedadopcyjną? Pani jest z okolic Zielonej Góry w woj. lubuskim.

Z tego co czytam to chyba jednak już krystalizuje sie już jakiś domek dla szczeniaczki Zary?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yehonala']Rzeczywiście jedna z zainteresowanych ma małe dziecko i dla córeczki właśnie chce adoptować. ponieważ nie mam jeszcze doświadczenia z adopcjami mogłabym jej zaproponować ankietę przedadopcyjną lub może znalazł by się ktoś chętny, mieszkający w okolicy na wizyte przedadopcyjną? Pani jest z okolic Zielonej Góry w woj. lubuskim.

Z tego co czytam to chyba jednak już krystalizuje sie już jakiś domek dla szczeniaczki Zary?[/QUOTE]

Oj, wszystko na to wyglada i to naprawdę fajny domek. I bardzo ważne, niedaleko. Ale żeby nie było tak dobrze to jest już kolejna sunia z 5 szczeniakami, wkrótce założę wątek, będzie w czym wyberać. Nie ma końca.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Oj, wszystko na to wyglada i to naprawdę fajny domek. I bardzo ważne, niedaleko. Ale żeby nie było tak dobrze to jest już kolejna sunia z 5 szczeniakami, wkrótce założę wątek, będzie w czym wyberać. Nie ma końca.....[/QUOTE]
O mateńko.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Oj, wszystko na to wyglada i to naprawdę fajny domek. I bardzo ważne, niedaleko. Ale żeby nie było tak dobrze to jest już kolejna sunia z 5 szczeniakami, wkrótce założę wątek, będzie w czym wyberać. Nie ma końca.....[/QUOTE]Jezu, chyba nie będzie końca :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Jesli to to Brzesko co mysle to chyba juz malopolskie. Tylko jakby z krakowa w strone Tarnowa czy jakos tak jechac, na takiej trasie. Tez w sumie niedaleko.
Ach te kluseczki sa do schrupania :loveu:[/QUOTE]

Dpokładnie to Brzesko. Zobaczymy, czy będzie potrzebna wizyta, czekamy na decyzję pani.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki i wujkowie Tarnobrzeg potrzebuje pomocy w ratowaniu z powodzi podkarpackich zwierzaków:

[URL="http://www.dogomania.186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Ciotki i wujkowie Tarnobrzeg potrzebuje pomocy w ratowaniu z powodzi podkarpackich zwierzaków:

[URL="http://www.dogomania.186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL][/QUOTE]

[B]Link nie działa :([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Oby decyzja była pozytywna ![/QUOTE]

Decyzja jest pozytywna. Pani nie ma dzieci, ale jej siostra ma 2 dwoje w wieku 4 i 5 lat, nie mieszkają razem, z tym, że dzieciaki codziennie przyjeżdżają do cioci, podobno bardzo sie cieszę, że Sara zamieszka u ciotki (jeśli zamieszka). Jest bardzo przejęta, miała już pieskia chyba przez 14 lat, który [B]ZMARŁ[/B] rok temu (podkreśliłam, że nie zdechł a zmarł) to dla mnie bardzo ważna informacja. Jest przerażona wizytą przedadopcyjną, ale wyraża zgodę, bo bardzo jej zależy. No i teraz [COLOR=Red][B]poszukujemy kogoś do tej wizyty: [/B][/COLOR][B][COLOR=Red]"Mieszkam w Brzesku koło Bochni droga krajowa nr 4 na Nowy Sącz". [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam znajoma wlasnie chyaba dokladnie z Brzeska. jest dogolubna, ale jeszcze niedogomaniacka. Sama ma zwierzyne ze schroniska w Radomiu. Zapytac ja? Czy macie kogos juz? Jak cos to jestem z nia w ciaglym kontakcie. Raczej nie ma doswiadczenia, ale mozna ja przeszkolic na cio zwrocic uwage i w ogole co i jak. tomcug pewnie bys ja tam uczulila na pewne kwestie;) Wiec jak cos to moze i w weekend by sie udalo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Mam znajoma wlasnie chyaba dokladnie z Brzeska. jest dogolubna, ale jeszcze niedogomaniacka. Sama ma zwierzyne ze schroniska w Radomiu. Zapytac ja? Czy macie kogos juz? Jak cos to jestem z nia w ciaglym kontakcie. Raczej nie ma doswiadczenia, ale mozna ja przeszkolic na cio zwrocic uwage i w ogole co i jak. tomcug pewnie bys ja tam uczulila na pewne kwestie;) Wiec jak cos to moze i w weekend by sie udalo:)[/QUOTE]

Powiem Ci, że ja sama domków nie sprawdzałam, ale przy wspólnej pomocy wypunktuję sobie, na co zwrócić uwagę. Eliza na pewno mi pomoże. Więc jeśli jest z samego Brzeska to zapytaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Powiem Ci, że ja sama domków nie sprawdzałam, ale przy wspólnej pomocy wypunktuję sobie, na co zwrócić uwagę. Eliza na pewno mi pomoże. Więc jeśli jest z samego Brzeska to zapytaj.[/QUOTE]

Napisałam do niej, ale nie odpisala jeszcze. Wlasnie dzwonie:)

Nie odbiera. Jak tylko sie dodzwonie dam znac. Najpozniej mysle jutro rano bede wiedziala co i jak:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...