Jump to content
Dogomania

Aza już po operacji POTRZEBNE PIENIĄŻKI, potrzebne lekarstwo na serce VETMEDIN


grazyna9915

Recommended Posts

Grazyna9915 jeśli możesz to zerknij na wątek na weterynarii. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2072413#post2072413[/url]

Chyba Sreberko ma problem z wysłaniem PW do Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana lekiem dla Azy to "skrobnij" coś może na podanym wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po zbiórce na Allegro jest jeszcze ok. 120 zł dla Azy. Ponieważ na poprzednie przesłane 300 zł nie dostałam faktury i musiałam pokryć to ze swoich prywatnych pieniędzy (co było bardzo bolesne) aby nie była manka na kasie, pieniądze prześle dopiero po otrzymaniu faktur. Nie interesuje już mnie faktuta lipcowa. Lipiec jest zaksięgowany i te 300 zł, po prostu musiałam oddać z własnych.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
To chyba dla Azuni z tego watku poslalam lek ?
Mam nadzieje ze dotrze szybko i pomoze choc troszke!
Zdrówka Ci życzę Azuniu
Pozdrawiam
PS. Pani Grażynko proszę o info czy lek dotarł bo na poczcie "mile panie" miały małe problemy :( Ale łaskawie wzieły ode mnie koperte...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

A ja przypomnę jeszcze o Azie.
Dzisiaj u niej byłam i głaskałam 16-o letnią staruszkę.
Jest taka kochana i miziasta.

Starszej Pani troszkę dokucza serdeuszko i guz który miała na nóżce się powiększył, ale jak na babcię z takim stażem w schronisku i po tylu przejściach to naprawdę nieźle się miewa.

Porobiłam jej fotki i postaram się szybko je wkleić.

A narazie przekazuję buziaki od Azy.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że odkopuję historię z przed lat, ale nie wiem jak to się stało, że wcześniej nie widziałam postu mar.gajko.
Powodem tego mogło być to, że przez wiele miesięcy w tamtym okresie nie miałam dostępu do netu.

[quote name='mar.gajko']Po zbiórce na Allegro jest jeszcze ok. 120 zł dla Azy. Ponieważ na poprzednie przesłane 300 zł nie dostałam faktury i musiałam pokryć to ze swoich prywatnych pieniędzy (co było bardzo bolesne) aby nie była manka na kasie, pieniądze prześle dopiero po otrzymaniu faktur. Nie interesuje już mnie faktuta lipcowa. Lipiec jest zaksięgowany i te 300 zł, po prostu musiałam oddać z własnych.[/quote]

[quote name='mar.gajko']Nie muszę chyba dodawać, że była to ostatnia tego typu pomoc, której udzililiśmy, gdyż nie stać mnie na takie działania.[/quote]

Faktury za leczene Azy regulowałam osobiście w klinice.

Pieniążki w wysokości 300,00 zł. przyszły na mój adres, ale nie mogłam ich odebrać ponieważ byłam z dzieckiem w szpitalu.
Tym sposobem pieniądze wróciły z powrotem do Krakowa i nie obciążyły mar.gajko.
Komplet fatkur wysłaliśmy do Krakowa i pierwsza partia jak się okazało była wysłana za późno, ale następne na znacznie większą sumę niż zebrane pieniążki były wysłane na czas.

Jeszcze raz przepraszam, że wracam do tej sprawy, ale nie chciałabym, żeby ktoś sobie pomyślał, że naciągam ludzi.

Tabletki oczywiście doszły i Azula skorzystała z nich - DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...